Android Uygulama 2016-11-15T13:21:36+00:00

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Android Uygulamaları,

İnnova Ajans Teknik Ekibi olarak bizler web sitenizin android sürümünü android ortamda, sitenizin ios sürümünü ios pazar da paylaşarak yeni hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gelişen teknolojilerin mobil üzerinde hızla ilerlemesi, mobil kullanımın artması sebebiyle web sitenizi tasarlayarak Google Arama Motorunda yayınladığımız gibi web sitenizi Google Play Store ve Apple Store ortamında yayınlıyoruz.

Portal sahipleri, forum sahipleri, firma rehberi sahipleri, fihrist sahipleri, fihristler üzerinden android ortama ve ios ortama yayın yaptıklarında kazançlarının artacağını trafiklerinin artacağını iletmek isteriz.

İos ve Android ortamda sitenizi yayınlıyor, yükseltme çalışmaları yapıyor ve daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve hizmet satın almak için 0532 683 13 43 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

İnnova Personel Takip Uygulaması
İnnova Personel Takip Uygulaması Sayesinde Daha Organize Bir Teknik Servis Hizmeti Verebilirsiniz.
Teknik Ekibinizi Harita Üzerinden Takip Edebilir, Personeliniz Ofis Dışında İken Onlara Görev Tanımlaması Yaparak Bulundukları Yeri Görebilir, Bulundukları Yerde Yeni Görevlerini Görmelerini Sağlayabilir, Teknik Servisleriyle İlgili Talep Oluşturup Yapılacak İşin Teknik Detaylarını İletebilir, Teknik Servis Hizmetini Bitirdiklerinde Biten İşi Görebilir, İş Esnasında NFC Sistemi Sayesinde Seri Numara Okutabilir, İşi Kapatmalarını Sağlayabilirsiniz. Teknik Personeliniz İle İlgili Başarılı Başarısız Kayıtlar Oluşturabilir, Belli Periyotlarla Başarı Puanlaması Yapabilirsiniz.

Uygulamayı İndirmek İçin Lütfen tıklayınız…

 

 

 

  EV SSL