web tasarım blog

Android Uygulama

Android Uygulama

Android Uygulama İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Android uygulama sayfamıza hoş geldiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Teknik Ekibi olarak bizler Android uygulama, IOS uygulama yapıyoruz. Aynı zamanda web sitenizin android sürümünü Google Play Store’da  ortamda, sitenizin IOS sürümünü IOS Store da paylaşarak yeni hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sektörün lider firması, her zaman takip edilen ve taklit edilen firması İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı hizmetlerine önemli bir kategori daha ekledi. Sektörde hizmet verdiğimiz 5. yılımızın son iki yılında tamamen ihtiyaçlarınıza özel android uygulamalar geliştirmeye başladık. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana öğrenci yurtları, belediyeler, restoran ve kafeler, çok sayıda personel çalıştıran işletmeler için birçok android uygulama yaptık. İşletmelerin ödeme alma, kayıt yapma, anket yapma gibi tablolu iletişimlere ihtiyaç duyuyorsanız eğer android uygulama sahibi olmanız mutlaka gereklidir. Bu gerekliliği daha iyi anlatabilmek adına aşağıda Android ve Android uygulamalarla ilgili bazı bilgiler paylaştık. İncelemeniz yararlı olacaktır. Teşekkürler.

Android Nedir?

Android Uygulama Nedir?

Android ve IOS Pazarda yer almanın işletmemize ne gibi avantajları olur ?

Android Uygulama
Android Uygulama

Android : Bilgisayar, cep telefonu, tablet, akıllı kol saatlerinin kullanımını yönetmek için tasarlanmış akıllı bir işletim sistemidir. Günümüz teknolojilerinde akıllı telefonlar, tabletler, akıllı kol saatlerinde ve benzeri cihazlarda kullanılmaktadır. Android, windows, ubuntu vb bir işletim sistemidir. Gözle görülen bir farkı henüz bilgisayarlarda kullanılmıyor olmasıdır. Tüm farklarını sayfamızda aktararak teknik detaylarla sizleri yormak istemiyoruz. O yüzden sorularımızın yanıtlarına devam edelim.

Android Uygulama

Android uygulama, Android işletim sistemine uyumlu olarak yazılmış programlardır. Nasıl masa üstü bilgisayarlarımızda excel, word, power point gibi programlar varsa cep telefonunuzun Google Play store bölümünden temin ettiğiniz ücretli ücretsiz  uygulamalarda bunlar gibi programlardır. Masa üstü uygulamalar c++ gibi dillerde hazırlanırken android uygulamalar apk uzantısı ile hazırlanmaktadır. Programların hazırlanmasıyla ilgili ülkemizde Türkçe döküman bulmak henüz mümkün değildir. İyi bir android tasarımcının iyi bir ingilizce bilmesi gerekmektedir.

IOS ve IOS Uygulama ile ilgili tanımlar aynı şekildedir. İki işletim sisteminin arasındaki fark işletme sahiplerinin farklı olup rakip pozisyonda bulunmalarıdır. Uygulamaları ve işletim sistemlerinin kullanışlılığı güvenlik açıkları veya yüksek özellikleri her zaman kullanıcıların ilgi odağı olmuştur. Bu iki firmanın yaptığı her güncelleme, her özellik kullanıcıları tarafından sıkı takip edilerek cihaz üreticilerinin cihaz satışlarını da artırmaktadır. Cihazları satın alırken işletme sistemleri cihazların içinde ücretsiz olarak bulunmakta ve daha sonraki güncellemeleri kullanıcılar ücretsiz olarak kullanmaktadırlar.

Android Uygulama
Android Uygulama

Android uygulamaların firmalar için avantajları nelerdir?

Android uygulamaların firmalar için pek çok avantajı vardır. Eğer işletmenizin android uygulaması varsa Google play store tarafından güvenilirliği ve kurumsallığı kabul edilmiş bir işletmesiniz demektir. Android uygulamalar günümüz mobil teknolojilerinde çok aktif olarak kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisi tamamen mobil teknolojilere dönüşmektedir. Her geçen gün daha çok mobil kullanımlara yönelecek olan teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeniz işletmeniz için en iyi adımdır. Özellikle eticaret sitesi kullanan işletmelerin, kurumsal şirketlerin, öğrencilere hizmet veren işletmelerin mobil uygulama sahibi olması önemlidir.

Android uygulamalar sayesinde ziyaretçileriniz işletmenizin uygulamasını cep telefonlarına yüklediklerinde cep telefonun görünüm ekranında firmanızın ikonu kayıtlı olacak ve sizinle ilgili ne zaman bilgiye ihtiyaç duysalar, satın alma işlemi yapmak isteseler hemen tek tıkla Google arama motorunda arama yapmak zorunda kalmadan işletmenizin uygulamasına  gireceklerdir.

Google play store’da şuan firmasının ismini bulunduran işletmeler ilerde çok önemli seviyelere geleceklerdir. Google play store mühendisleri her geçen gün daha sıkı denetimler yaparak kurumsal olmayan programları, yoğun  reklam barındıran oyun uygulamalarını, insan ihtiyaçlarına cevap vermeyen her türlü uygulamayı Google play store’dan kaldırarak onların yerine tamamen kurumsal, tamamen insan ihtiyaçlarına dayalı uygulamalara yönelecek ve bunu yaparkende kayıt olma konusundaki şartlarını ağırlaştıracaktır. Bugün işletmesine Android uygulama yaptıran işletmeler gelecekte Google Play Store’un yoğun güvenlik denetlemelerine maruz kalmayacaktır.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak gelişen teknolojilerin mobil üzerinde hızla ilerlemesi, mobil kullanımın artması sebebiyle web sitenizi tasarlayarak Google Arama Motorunda yayınladığımız gibi web sitenizi Google Play Store ve Apple Store ortamında yayınlıyoruz.

Portal sahipleri, forum sahipleri, firma rehberi sahipleri, fihrist sahipleri, fihristler üzerinden android ortama ve ios ortama yayın yaptıklarında kazançlarının artacağını trafiklerinin artacağını iletmek isteriz.

İos ve Android ortamda sitenizi yayınlıyor, yükseltme çalışmaları yapıyor ve daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Bazı Android Uygulamalarımız

Ortaköy Belediye Android Uygulaması

Laleli Öğrenci Yurtları Android Uygulaması

Online Şirketlerim Firma Rehberi  Android Uygulaması

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Android Uygulaması

Düzağaç Kasabası Android Uygulaması

İnnova Personel Takip Uygulaması

Yukarıdaki uygulamaların tamamı İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı ekibi tarafından tasarlanmış olup şu an Google Play Store’da yayınlanmaktadır.

Personel takip uygulamasının haricindeki tüm uygulamalarımız web sürümünün android pazara özel tasarlanmasıyla hazırlanmış olup Personel takip uygulaması işletme ihtiyaçlarına özel tamamen android  olarak hazırlanmıştır

Personel takip uygulamamızın bazı özellikleri,
İnnova Personel Takip Uygulaması Sayesinde Daha Organize Bir Teknik Servis Hizmeti Verebilirsiniz.
Teknik Ekibinizi Harita Üzerinden Takip Edebilir, Personeliniz Ofis Dışında İken Onlara Görev Tanımlaması Yaparak Bulundukları Yeri Görebilir, Bulundukları Yerde Yeni Görevlerini Görmelerini Sağlayabilir, Teknik Servisleriyle İlgili Talep Oluşturup Yapılacak İşin Teknik Detaylarını İletebilir, Teknik Servis Hizmetini Bitirdiklerinde Biten İşi Görebilir, İş Esnasında NFC Sistemi Sayesinde Seri Numara Okutabilir, İşi Kapatmalarını Sağlayabilirsiniz. Teknik Personeliniz İle İlgili Başarılı Başarısız Kayıtlar Oluşturabilir, Belli Periyotlarla Başarı Puanlaması Yapabilirsiniz.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak ve hizmet satın almak için 0532 683 13 43 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Hemen Aramak İçin Tıklayınız.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız