Kariyer

Kariyer

Kariyer

💡 İş başvurusu yapmak için aşağıdaki kariyer formunu doldurabilir, bulunduğunuz şehirden uzaktan bizimle çalışmak için aşağıdaki açıklamamızı okuyabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz Kariyer Sayfamıza hoş geldiniz.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak reklamcılık, reklamcılık halkla ilişkiler ve tanıtım, pazarlama, halkla ilişkiler ve tanıtım, halkla ilişkiler, işletmecilik, tv bölümlerini okuyan öğrenci arkadaşlarımızdan yoğunlukla staj başvurusu, iş başvurusu alıyor ve sınırlı sayıda deneyimli personeli ofisimize kabul edebildiğimiz için bulunduğunuz şehirlerde de sizlerle birlikte çalışarak şubemiz olmanızı teklif ediyoruz.

Yukarıda sözü geçen bölümleri halen okuyan veya mezun olmuş arkadaşlarımızdan ekibimize katılmalarını rica ediyoruz. Merkez şubemizden tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimiz gibi tüm illerde çalışma arkadaşlarımızın bulunması bizi mutlu ediyor.

Bulunduğu şehirde aktif olan, işletme etiğimize uygun, başarılı çalışmalar sergileyen takım arkadaşlarımızı ise şubemizin bulunduğu şehirlere davet ederek ofis ortamında çalışma imkanı sunuyoruz.

Bulunduğunuz şehirden ayrılamıyorsanız, zorunluluk sebebi varsa, işe ihtiyacınız varsa, okul masraflarınızı karşılamak istiyor ailenize destek olmak istiyorsanız işimiz tam size göre. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı faaliyetleriyle ilgili ana başlıkları aktarıyoruz. Nasıl kazanacağınızı ve kazanç oranlarını açıklıyoruz. Detaylardan önce sizi ve bizim imajımızı koruyan geçici bir sözleşme imzalıyoruz. İşlerimiz ve işleyişimizle ilgili tüm detayları sizlere görüntülü görüşme üzerinden aktararak uzaktan eğitim veriyoruz. Uzaktan eğitim aşaması tamamlandıktan sonra kargo ile kartvizit ve broşürlerimizi göndererek kolayca çalışmanıza yardımcı oluyor, çalışma esnasında müşterilerden gelebilecek sorulara nasıl yanıt vereceğiniz konusunda bir tanıtım videosu gönderiyoruz.

Kariyer

Kariyer

Öncelikle başlıca hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir,

💡 Web Tasarım

💡 Eticaret sitesi

💡  SEO Çalışması

💡 Grafik Tasarım

💡 Logo Tasarımı

💡 İnternet Reklamları

💡 Sosyal Medya Reklamları

💡 Kurumsallaştırma Çalışmaları

💡 Tasarım -Baskı Hizmetleri

💡 Android Uygulamalar

💡 IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Uzaktan çalışma programına katılabilmek için okuduğunuz bölümün öğrencilik belgesini yada diplomanızın fotokopisini bizlere mail olarak gönderebilirsiniz. Bizimle çalışmak için sizlere aşağıda iletmiş olduğumuz iletişim kanallarından sorularınızı yöneltebilir, belgelerinizi gönderebilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

İletişim Sayfamız