İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Teslimat İade Koşulları

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı Teslimat İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

www.innovaajans.com üzerinden satın aldığınız web tasarım hizmetleri, eticaret sitesi tasarımı, seo paketleri, grafik tasarım ve baskıya hazır işlerle ilgili olarak teslimat ve iade politikamız aşağıdaki gibidir.

Web Tasarım Çalışmalarımızda,

Web Tasarım Teslimat ve İade Koşulları:

Madde1: Web Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde2: Web tasarım çalışmalarımız kapsamında işleyiş kurallarımız gereği ücretin yarısını iş öncesi veya yarısını iş sonrası alır veya kredi kartına tamamını 9 taksite kadar taksitli olarak tahsil ederiz. Bu tahsilatın ardından sizlerden iş yerinizle ilgili fotoğraf, yazı, hakkımızda yazısı ve benzeri dökümanları bekleriz, dökümanlardan işinizle ilgili fikir oluşturacak kadarı elimize geçtikten sonra web tasarımınıza başlar 3 iş günü içinde teslimatını sağlarız. Herhangi bir fotoğraf, yazı, iletişim bilgisi, işinizle ilgili sözlü olarak bilgi paylaşımı yapılmayan işlerde 3 iş günü süre geçerli değildir. Bu sebepten dolayı iptal ve iade gerçekleştirmeyiz.

Madde 3,4,5

Madde3: Web Tasarım çalışmamızı teslim ettikten sonra başta size gösterilen örneklerden herhangi birini beğendiyseniz veya beğendiğiniz bir web sitesi gösterdi iseniz size sunulan tasarımın hayalinizdeki gibi olmadığını ileri sürerek iptal ve iade talep edemez, düzenleme talep edebilirsiniz.

Madde4: Web Tasarım çalışmalarımızın, mobil versiyon olmaması, günümüz teknolojilerinden daha eski bir versiyonla tasarlanmış olması, iş yeri bilgilerinizin tamamen yanlış, faaliyet alanınızla ilgili olmaması ve küçük düşürücü içerikleri barındırıyor olması durumunda iptal ve iade talep edebilir, yetkili ile irtibata geçebilirsiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı prensipleri gereği çalıştığı her firmaya çalışma esnasında İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı firma yetkilisinin irtibat numarasını sizlere iletmektedir.

Madde5: Web Tasarım çalışmamız teslim edildikten sonra başta konuşulan ve yazılan tüm şartlaşmalara rağmen bir akraba, bir arkadaş ve benzeri kişilerin tavsiyesiyle web sitesini almaktan vazgeçmek iade talebi hakkı kazandırmamaktadır.

Madde 6, 7, 8, 9, 10

Madde6: Web Tasarım çalışmalarımız uzun yıllar (günümüz teknolojilerinde ömür boyu) kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Web tasarımın tamamlanıp sizlere teslim edildikten sonra admin panelini 3. şahıslarla paylaşarak web tasarımın tahrip edilmesi, içerik kaybı oluşması, kötü içerik eklenmesi, yanlış bilgiler paylaşılması, küçük düşürücü içerikler paylaşılması, rakip firmaya backlink verilmesi vb durumlarda iptal ve iade hakkı kazandırmayacaktır.

Madde7: Web Tasarım çalışmamızı peşin ödeme yoluyla yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası sözleşme ile yapıldıysa eğer web tasarım ücretinin ikinci yarısı olan iş teslimi aşamasındaki kısmı ödenmeden teslimat yapılmayacaktır. Bu sebeple iptal ve iade talep edilemez.

Madde8: Web Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde9: Web Tasarım Çalışmamız kapsamında web siteniz arama motorlarının kolayca indeksleyeceği şekilde tasarlanır, alan adınızın eskiden blacklist olmuş olabileceği vb durumlarda İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı web sitenizin arama motorlarında yayınlanmıyor olmasından sorumlu tutulamaz. Herhangi olumsuz bir geçmişi olmayan bir domain tasarım çalışmamız bittikten ve siteniz teslim edildikten birkaç gün sonra firma isminiz yazarak yayınlanmaya başlayacaktır.

Madde 10: Web Tasarım çalışmamızı teslim ederken admin panelini nasıl kullanacağınız konusunda tarafınıza yüz yüze veya telefonla uzaktan bağlantı yöntemiyle detaylıca bilgi verilir. Yeni yazı, yeni içerik, yeni yazı ekleme konusunda ömür boyu kendiniz içerik geliştirebilirsiniz. Admin panelini nasıl kullanacağınızı unutmanız durumunda yeni içerik ekleyememe durumunda, web site içeriklerinizi güncelleyememe durumunda iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır. Web sitenizi teslim aldıktan sonra admin panel kullanımı ile ilgili destek talep ediniz. Destek için 0532 683 13 43 nolu hattımızı aramanız veya [email protected]’a mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Eticaret Sitesi Tasarımı Teslimat ve İade Koşullarımız

Madde1: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde2: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız kapsamında işleyiş kurallarımız gereği ücretin yarısını iş öncesi veya yarısını iş sonrası alır veya kredi kartına tamamını 9 taksite kadar taksitli olarak tahsil ederiz. Bu tahsilatın ardından sizlerden iş yerinizle ilgili fotoğraf, ürün fotoğrafı, yazı, hakkımızda yazısı ve benzeri dökümanları bekleriz, dökümanlardan işinizle ilgili fikir oluşturacak kadarı elimize geçtikten sonra web tasarımınıza başlar 3 iş günü içinde teslimatını sağlarız. Herhangi bir fotoğraf, yazı, iletişim bilgisi, işinizle ilgili sözlü olarak bilgi paylaşımı yapılmayan işlerde 3 iş günü süre geçerli değildir. Bu sebepten dolayı iptal ve iade gerçekleştirmeyiz.

Madde3: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız teslim ettikten sonra başta size gösterilen örneklerden herhangi birini beğendiyseniz veya beğendiğiniz bir eticaret sitesi tasarımı gösterdi iseniz size sunulan tasarımın hayalinizdeki gibi olmadığını ileri sürerek iptal ve iade talep edemez, düzenleme talep edebilirsiniz.

Madde4: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmalarımız kapsamında verdiğiniz örnek olarak on adet ürün eklenir, on adetten fazlası ürün kalemlerinizi eklemek işletmeniz tarafından yapılacaktır. Eticaret sitesi tasarımı teslim edilirken ürün ekleme bilgisi verilecektir. Tüm ürünlerinizin eticaret sitenize eklenmediği gerekçesiyle iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır.

Madde5: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız kapsamında başta talep ettiğiniz konular ve ürünlerinizin yapısı bakımıyla gerekli eklenti ve entegrasyonlar yapılır. Eticaret siteniz kanunda yasak olmayan her türlü ürünü satabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Alt yapısı konu değişikliklerine uygundur. Kullanmaya başladıktan bir süre sonra iş ve ürün değişikliği yaptığınızda ana sayfadaki slayt görsellerinin ürünlerinize uygun olmaması sebebiyle iptal ve iade talep etme hakkınız bulunmamaktadır. Slayt görsellerini ücreti mukabilinde değiştirmeyi tarafımızdan talep edebilirsiniz. Grafik tasarım desteği veriyoruz.

Madde6: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız ürün görsellerinizin profesyonel fotoğraf çekimi yapılmamış (cep telefonuyla çekilmiş, ışıksız, karanlık,  dağınık ve karışık zemin üzerinde çekilmiş ) olması sebebiyle hayal ettiğiniz kadar şık görünmüyor olması iade hakkı kazandırmaz, ürünlerinizi profesyonel ürün çekimi yaptırdıktan sonra göndermeniz durumunda on adet ürün görselini ekler, ürünlerinizi nasıl ekleyeceğiniz konusunda teknik destek hizmeti veririz.

Madde7: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız kapsamında, bayilik usulü satışını yaptığınız ürünlerinizin görsellerinin telif hakları bulunması, kullanmanızın yasak olması durumunda İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı yasal sorumluluk kabul etmez, yasal sorumluluk, görsel telif haklarına sahip olmamanız durumunda tasarımı iade hakkınız bulunmayacaktır.

Madde8: E Ticaret Sitesi Tasarım Çalışmamız, mobil versiyon olmaması, günümüz teknolojilerinden daha eski bir versiyonla tasarlanmış olması, iş yeri bilgilerinizin tamamen yanlış, ürünlerinizin faaliyet alanınızla ilgili olmaması ve küçük düşürücü içerikleri barındırıyor olması durumunda iptal ve iade talep edebilir, yetkili ile irtibata geçebilirsiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı prensipleri gereği çalıştığı her firmaya çalışma esnasında İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı firma yetkilisinin irtibat numarasını sizlere iletmektedir.

Madde 9: E Ticaret Sitesi Tasarım çalışmamız teslim edildikten sonra başta konuşulan ve yazılan tüm şartlaşmalara rağmen bir akraba, bir arkadaş ve benzeri kişilerin tavsiyesiyle e-ticaret sitesini almaktan vazgeçmek iade talebi hakkı kazandırmamaktadır.

Madde 10: Eticaret Tasarım Çalışmalarımız uzun yıllar (günümüz teknolojilerinde ömür boyu) kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Web tasarımın tamamlanıp sizlere teslim edildikten sonra admin panelini 3. şahıslarla paylaşarak tasarımın tahrip edilmesi, içerik kaybı oluşması, kötü içerik eklenmesi, yanlış bilgiler paylaşılması, küçük düşürücü içerikler paylaşılması, rakip firmaya backlink verilmesi vb durumlarda iptal ve iade hakkı kazandırmayacaktır.

Madde 11: Eticaret Tasarım Çalışmamız, peşin ödeme yoluyla yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası sözleşme ile yapıldıysa eğer web tasarım ücretinin ikinci yarısı olan iş teslimi aşamasındaki kısmı ödenmeden teslimat yapılmayacaktır. Bu sebeple iptal ve iade talep edilemez.

Madde 12: Eticaret Tasarım Çalışmamız, peşin ödemelerde yarısı anlaşmalar tamamlandığında ödenir, içerikleriniz elimize ulaşır, siteniz tamamlanır, siteniz tamamlandıktan sonra yayına verilmeden sizlere gösterilir, geriye kalan yarı ücreti sizden tahsil edilir, web sitenizin şifreleri ve mail şifreleriniz sizlerle paylaşılır ve teslimat tamamlanır.

Madde 13: Eticaret Tasarım Çalışmamız,  kapsamında eticaret web siteniz arama motorlarının kolayca indeksleyeceği şekilde tasarlanır, alan adınızın eskiden blacklist olmuş olabileceği vb durumlarda İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı web sitenizin arama motorlarında yayınlanmıyor olmasından sorumlu tutulamaz. Herhangi olumsuz bir geçmişi olmayan bir domain tasarım çalışmamız bittikten ve siteniz teslim edildikten birkaç gün sonra firma isminiz yazarak yayınlanmaya başlayacaktır.

Madde 14: Eticaret Tasarım Çalışmamızı teslim ederken admin panelini nasıl kullanacağınız konusunda tarafınıza yüz yüze veya telefonla uzaktan bağlantı yöntemiyle detaylıca bilgi verilir. Yeni yazı, yeni içerik, yeni yazı ekleme konusunda ömür boyu kendiniz içerik geliştirebilirsiniz. Admin panelini nasıl kullanacağınızı unutmanız durumunda yeni içerik ekleyememe durumunda, web site içeriklerinizi güncelleyememe durumunda iptal ve iade talep hakkınız bulunmayacaktır. Web sitenizi teslim aldıktan sonra admin panel kullanımı ile ilgili destek talep ediniz. Destek için 0532 683 13 43 nolu hattımızı aramanız veya [email protected]’a mail göndermeniz yeterli olacaktır.

SEO ÇALIŞMASI TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

SEO ÇALIŞMASININ TANIMI: Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ÇALIŞMASI KAPSAMINDA,

Web sitenizi arama motorlarına optimize ediyoruz ve bu çalışmamız kapsamında bazı kurallarımız var.

Madde 1: Seo çalışmasına başlamadan önce faaliyet alanınızla ilgili anahtar kelimeler belirleriz, önerinize sunarız, sizinde talep ettiğiniz anahtar kelimeler varsa alırız. Anahtar kelime adetine göre fiyat belirler tarafınıza iletiriz. Çalışma başladıktan sonra talep ettiğiniz ek anahtar kelimeler ek ücrete tabi olacaktır.

Madde 2: Seo çalışmasına konu olan ücret peşin olarak veya kredi kartına taksitle tahsil edilmektedir. Web tasarımında olduğu gibi yarısı iş öncesi yarısı iş sonrası değildir. Nakit olarak taksitli ödemelerimiz yoktur. Kredi kartına 12 taksite kadar taksit imkanımız, peşin fiyatına yüzde on indirim tanımlamaktayız.

Madde 3: Madde 1 de sözü geçen anahtar kelimeleri İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler yıl içerisinde arama motorlarında ilk sayfada yayınlayacağımızı taahhüt ederiz. Yüzde onluk bir yanılma payıyla tamamı Google arama motorunda yayınlanacaktır. Yapılan çalışmalara ve teknik incelemeler rağmen ikinci veya üçüncü sayfada kalan anahtar kelimeler sebebiyle iade talep edilememektedir. Anahtar kelimelerin yarısı ve daha fazlasının yayınlanmaması durumunda iptal ve iade talep edebilme hakkınız vardır. İade yapılırken iş başında tarafınızdan tahsil edilen ücretin yüzde ellisi tarafınıza iade edilecektir.

Madde 4: Web sitenizin alt yapısının seo çalışmasına uygun olmaması durumunda, mobil versiyon olmaması durumunda işin başında durumu size bildiririz, web sitesini yenilemeyi öneririz, ücret farkı dolayısıyla kabul etmediğinizde anahtar kelimelerin başarısız olması durumunda iade hakkı bulunmamaktadır.

Madde 5: Seo çalışması kapsamında sosyal medya ve sitenizde kullanmamız için tarafımıza ileteceğiniz görsellerin telif hakkı ve yasal sorumluluğu tarafımıza ait olmayacağından bu durumdan doğan yasal süreçler iade ve teslimat süreciyle ilgili olumsuzluklar müşteriye hak kazandırmayacaktır.

Madde 6: 1 Yıllık seo çalışması süresi içerisinde web hosting değişikliği, sunucu değişikliği yapmanıza izin verilmeyecektir, ftp dosyalarına müdahele, sitenin yönetim paneline ve yaptığımız çalışmalara yapılan müdahale sonucu seo çalışmasının olumsuz etkilenmesi durumunda süreci tek taraflı iptal etme hakkı tarafımıza aittir.

Madde 7: Her ay sonunda tarafınıza sitenize kazandırdığımız trafik raporunu iletiriz. Ayda bir defa mail adresinize raporların ulaşmaması durumunda süreci durdurma hakkınız vardır.

detaylar eklenmeye devam ediyor…