SEO Paketlerimiz

SEO Paketlerimiz, İnnova Web Tasarım ve SEO Firması olarak bizler profesyonel SEO çalışmaları yapıyoruz. Web sitenizi SEO uyumlu bir hale getiriyoruz. Google aramalarında ilk satırlara yerleşmenizi sağlıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız profesyonel çalışmalarımızla bir çok firmayı anahtar kelimelerle birinci sayfaya taşıdık. SEO paketlerimizi işletmelerimizin ürün / hizmet kategorisine ve bütçesine göre sınıflandırdık. Yeni kurulmuş bir işletmeyi bile kısa sürede birinci sayfaya taşıyarak ciddi başarı grafikleri çizdik. Çalışmalarımızın başında vaat ettiğimiz anahtar kelimeleri sözleşmeye yazarak çalışma sonunda arama motorlarında yayınladık.

Hemen bilgi almak için bizi bu numaradan arayabilirsiniz. 0532 683 1343

SEO Paketlerimiz ve Detayları

SEO paketlerimizin detaylarına geçelim. SEO çalışması ulusal ve lokal olarak ikiye ayrılıyor. Lokal SEO paketleri ve Ulusal SEO paketleri olarak iki başlık altında paketlerimizi topluyoruz.

Lokal SEO Çalışması

Lokal SEO Çalışmasında firmamızın kendi bölgesinde hakim konuma gelmesini sağlıyoruz. Bölgesel aramalarda kendi bölgesinin lideri haline geliyor. Buna bir anahtar kelime ile örnek verecek olursak, “Sancaktepe epoksi firması” gibi. Diğer bir örnek ise ” Karaman Web Tasarım” olabilir. Bu örneklerdeki anahtar kelimelerle yayınlanmak yeni kurulmuş veya henüz arama motorlarında kendine yer edinmemiş web siteleri için idealdir. Ulusal SEO paketine geçmek için bir adımdır. Su tesisatçıları, emlakçılar, oto kiralama firmaları, çilingir hizmeti ve benzeri firmalar bu paketi kullanırlarsa çok faydasını görürler. Zaten çilingir hizmeti veren bir firmanın ulusal SEO paketi almasına çokta gerek yoktur. Her şehirde şube açmışsanız o zaman çilingir hizmeti tarzında iş yeriniz için ulusal SEO çalışması yaptırabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda bulunan mini ve midi paket lokal (bölgesel) SEO çalışmamıza ait paketlerdir.

Ulusal SEO Çalışması

Ülke genelinde gösterimde olan ve ülke genelindeki sorgulara hakim konuma getiren seo çalışmasıdır. Fiyatı işletmeyi zorlamaz, faturanızı gider olarak gösterebilirsiniz. Bu paket işletmeyi ilgili arama kelimelerinde zirveye taşır. Kurumsal bir firma iken jenerik bir markaya dönüşebilirsiniz. Bu sebeple önemli bir çalışmadır. Anahtar kelimeler tek kelime yada iki üç kelimeden oluşur. Üç, dört kelimeden daha fazla olmaz. Anahtar kelimelerin başında il ilçe adı yazmaz. Doğrudan yayınlanmak istenen anahtar kelimeler bulunur. Ürün hizmet konusuna il ilçe bazı eklenmez. Genellikle bölgesel SEO’nun gücünü gören işletmelerimiz bu SEO paketimizi kendisi tercih ediyorlar.

seo-paketlerimiz

seo-paketlerimiz

SEO paketlerimizden herhangi birini satın almak, bilgi almak için bizleri 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız