Video Reklamları

Video Reklamları, satış ve hizmet taleplerini arttırma, karda büyüme, müşteri potansiyelini arttırma günümüzde her firmanın istek ve amaçları arasında yer almaktadır. Rekabetinde artmasından dolayı artık firmalar bu amaçlar için çeşitli tanıtım faaliyetleri, etkinlikler ve reklam çalışmaları yapmaktadır. Ve her geçen bu faaliyetler firmalar için daha da önem kazanmaktadır. Bu faaliyetler arasında önemli bir yer kaplayan ve talebi yaşanan uygulama ise reklam faaliyetleridir. Artık reklam faaliyetleri sadece televizyon aracılığıyla sınırlı kalmayıp internet üzerinden de çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bunlardan biride Video Reklamlarıdır.

video reklamları

video reklamları

Hemen hemen artık her yerde karşımıza çıkan, son zamanlarda birçok firma tarafından da tercih edilen bir reklam türü olan Video Reklamları nedir? Video Reklamları,  internet üzerinden izlenilen videoların belirli yerlerine ya da doğrudan ekrana gelen görüntülü reklamlardır. Yani seyredilen videonun öncesi (preroll), ortası ( mid-roll) sonrası (post-roll) ya da etrafında ( content-marketing) görmüş olduğumuz reklam türüdür. Peki Video Reklamlar nasıl çalışır?

Avantajları nelerdir?

Video Reklamlar belirli bir sayfada sunuluyorsa eğer durağan bir açılış resmi olarak ortaya çıkar. İlgili kullanıcı açılan görüntü üzerinde bulunan izle butonuna ya da resme tıkladığında ise Video Reklam oynamaya başlar. İlgili Video Reklamın içerisine yerleştirilmiş Url sayesinde ise kullanıcı Video Reklamı yayınlanan hizmet ya da ürünün web sitesine otomatik giriş yapmış olur. Yine standart videolarda olduğu gibi Video Reklamlarda da ses ayarıyla istenildiği gibi oynanabilir ya da açılan videonun yerini ki böyle bir seçenek sunulmuşsa değiştirebilir.

Video Reklamların avantajları arasında en önemli olan Video Reklam veren firmaların doğru kitleye ulaşmalarını sağlamaları. Hedef kitleye her an ulaşabilme imkânı, videonuzun tıklanma oranı ile başarı ölçümü yapımı da Video Reklamların diğer avantajları arasında yer almaktadır.

Video Reklamlarıyla İlgili Fikirleri Olan Siz Değerli Ziyaretçimiz, Web Sitemize Hoşgeldiniz,

Video Reklamları çalışmamız şunları kapsamaktadır,

Hizmet tanıtım videoları, ürün tanıtım videoları, youtube reklamları,   İntro düzenleme, sunum videoları vb. şeklindedir. Video reklamı yada reklam videosu yaptırmak için iletişim sayfamızdan  talep oluşturabilir, konu kısmına video reklamları yazabilirsiniz, yönetmen arkadaşımız sizi arıyor olacak…