Gizlilik Sözleşmesi

● Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), sizin reklamda görünmesini istedikleriniz hariç hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

● Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır, kredi kartı ile satış işlemleriniz sırasında paylaştığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde data olarak barındırılmamakta işlem sonrasında imha edilmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi

Güvenlik Önlemlerimiz,

● Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- 2048 bit SSL Green Bar Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

3- Sisteme girdiğiniz tüm sipariş ve destek bilgileriniz sistem tarafından şifrelenmektedir. 3. şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

4- Kart saklama ve benzeri uygulamalar kullanılmamakta ve kredi kartı bilgileriniz telefon görüşmesi sırasında not alınmamaktadır.

5- Web tasarım çalışmalarımızda kullanmamız için verdiğiniz veya bizi yönlendirdiğiniz ve bu sayede temin edilen fotoğrafların telif haklarından İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı sorumlu tutulamaz.

6- Web tasarım çalışmasının yönetim panel şifresini veya ftp şifresini 3. şahıslarla paylaşmanız durumunda ortaya çıkacak olan veri kaybından İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı sorumlu tutulamaz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı web tasarım ve diğer hizmetlerle ilgili çalışmalarını tamamladıktan sonra

Web tasarım ve reklam çalışmamız sırasında oluşturulan web tasarım sayfanıza ait kullanıcı adı ve şifreleriniz talebiniz doğrultusunda sizlere iletilmektedir. Web site sayfanızın tarafınızdan silinmesi, önemli bilgilerin değiştirilmesi, irtibat bilgilerinizin yanlış yazılmasından İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı sorumlu değildir. Siz talep etmediğiniz sürece kullanıcı adı ve şifreniz tarafımızca paylaşılmamaktadır. Yapılan çalışmanın kalitesini yitirmemesi amacıyla mümkün mertebe kullanıcı adı ve şifreleriniz firma yetkilimizin dışında hiçbir firmamızla paylaşılmamaktadır.

Bilgilerinizin sistemden tamamen silinmesi için: [email protected] adresine mail atarak talepte bulunmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda işleminiz üç iş günü içerisinde gerçekleşecektir, arama motorlarında görüntülenme süresi maksimum 30 günü bulabilmektedir. Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız