Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım paketi satın almak ve örnek çalışmalarımızı incelemek için aşağıdaki örnekleri inceleyebilir paket satın alma işlemi başlatabilirsiniz. Satın alma işleminiz yetkili kişilere bildirim olarak gidecektir. Konu ile ilgili hemen geri aranacağınız için ödeme bilgilerini lütfen doğru bir şekilde doldurunuz. İletişim bilgilerinizden sizinle irtibat kurulacaktır.

Web Tasarım Örneklerimiz

TARIM WEB SİTESİ ETİCARET SİTESİ İNŞAAT – DEKORASYON – MİMARLIK
ENERJİ VB TASARIMI EĞİTİM KURUMLARI DİL KURSLARI

Web Tasarım

Web Tasarım Ajansımıza Ait Web Site Tasarım Özelliklerini Bulabileceğiniz Web Sayfamıza  Hoşgeldiniz… Web tasarım günümüz rekabet ortamında, teknolojinin yeni hedef kitle ve yeni müşteri kazanımlarında en çok kullanıldığı bu dönemde bir işletme için olmazsa olmaz çalışmalardan bir tanesidir. Bir web sitesi sahibi olduktan sonra işletmenizdeki faaliyetlerinizle veya kişisel becerilerinizle ortaya çıkardığınız ürün ve hizmetlerinizi web sitesinde detaylı bir şekilde yer verebilir kendi zevkinize göre tasarım yaptırabilirsiniz. Aşağıda tüm paketlerimizi inceleyebilir bütçenize uygun olan bir paketi sipariş verebilirsiniz. Tüm paketlerimiz KDV dahildir. Ödemenizi yaparken fatura bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Lütfe gsm numaranızı doğru olarak yazınız. Fatura bilgilerinizi tam doldurmamış olmanız problem oluşturmayacaktır çünkü işlemleri takip ediyor gsm numaranızdan sizlere ulaşım sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımının görüntüsü işletmenizin imajını, web sitesinin içindeki ürünler ve hizmetler işletmenizin gerçekliğini yansıtır. Bu ikisi bir bütünlük oluşturarak size ziyaretçiler kazandırır.

Web tasarımı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman hemen kendinizi müşterinize yüz yüze sunum yapıyormuş gibi hayal ederek neler söyleyeceğinizi bilgisayarınıza not alın. İşletmenizi tanıtan kendi ağzınızdan yazılar yazın. Hemen bir kamera ile temiz ve beyaz bir ortamda ürün resimlerinizi çekin, eğer hizmet veriyorsanız örneğin bir turizm şirketi gibi tur yaptığınız yerlerin resimlerini temin edin. Sektörünüzle ilgili olup daha önceden beğendiğiniz sitelere bir kez daha göz atın ve web tasarımcınızla konuşurken hayal ettiğiniz web siteyi detaylı bir şekilde anlatın. Biriktirdiğiniz yazı ve resim gibi dökümanları web tasarımcınıza işin başında teslim edin. Web tasarımcınız işte o muhteşem sanal pazarlamacınızı kodlamaya başladı bile.

WebTasarım

Profesyonel Web Sitesi

Profesyonel bir web siteniz varsa, anasayfası gösterişli ve uzun, ürünlerimiz, hizmetlerimiz sayfaları bilgi dolu ve ziyaretçinizin ihtiyaçlarına cevap veriyorsa, ziyaretçiniz sitenizde iken satın alma ve iletişime geçme kararını verdiyse, bu kararı gerçekleştirebileceği sipariş formu veya talep formu, iletişim formu varsa, anında yanıt alabileceği canlı destek chat sistemi varsa neredeyse bu kişiyi kazandınız demektir. Geriye sizin akıcı sunumunuz ve iş tecrübenizi yansıtmak kalıyor.

Bir web sitesi sahibi olup akabinde web sitenize seo çalışması yaptırdıysanız eğer tüm pazarlama masraflarını unutun. Artık kendiliğinden gelen yeni ziyaretçileriniz var ve her geçen gün sayısı artıyor demektir. Dünyanın belkide en mucizevi teknolojisi arama motorları siz ziyaret edildikçe sizi daha çok tavsiye ediyor ve daha fazla kazandırıyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler tamamen işletmelerimize bu yöntemle ulaşıyoruz. Şuan size ulaştığımız gibi. Sizlerde kendi hedef kitlenize aynı yöntemle ulaşabilir ürün ve hizmetlerinizi başarılı bir şekilde hedef kitlenize gösterebilirsiniz.

Web tasarım çalışması yaptırmadan internet ortamında rekabet etmeniz imkansızdır. Web tasarım çalışması olmadan günlük yüzbinlerce arama motoru kullanıcısına ürün ve hizmetlerinizi gösteremezsiniz. Kendiliğinden gelecek olan müşteri potansiyelini yakalayamazsınız. Bu günümüz hedef kitlesinin yarısından fazlasını kaybetmek anlamına gelmektedir.

Web Tasarım

Peki Neden Yarısından Fazlası?

Çünkü artık her birey internet ortamında bir kullanıcı ve her bir kullanıcı ihtiyaçlarını internet üzerinden search ediyor. Önce bilgi ediniyor ve research ediyor karar verme ve satın alma aşamasına geliyor. Çoğu ürün ve hizmet için çoğu kullanıcı yaşadığı semtin sokaklarında dolaşarak ürün hizmet aramıyor, ürün ve hizmetler ayağıma gelsin düşüncesiyle hareket ediyor. Kullanıcılar her geçen gün daha çok ürün hizmet ayağıma gelsin stratejisiyle hareket ediyor çünkü teknolojinin yaygınlaşması, teknolojinin giderek daha hesaplı hale gelmesi, özellikle rekabetin artması bu sonuçları doğuruyor.

Kullanıcılar yoğun çalışma temposuyla kendisine ve yakınlarına daha fazla zaman ayırabilmek adına internet ortamındaki siteleri ziyaret ediyor kısa sürede aradığını buluyor ve yaşadığı yerdeki satıcının fiyatlarından daha hesaplı fiyata alıyor, bir hizmet arıyorsa irtibata geçiyor ve ihtiyacını tamamlıyor.

İnternet ortamında bir web sitesi sahibi olup ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sadece göstermeniz bile satışa giden, kar ve kazanca giden en kestirme yoldur.

Türk sanayisine ve Türk esnafına teknoloji tam olarak sevdirilmiş ve web tasarım ajansları tarafından hakkıyla tanıtılıp layıkıyla hizmet verilmiş değil. Maalesef…

Kobilerimizi ve Büyük işletmelerimizi amatörlerden kurtarıyoruz…

Kötü tasarımları pahalıya, kötü hizmeti pahalıya, olmayan hizmeti ucuza satmaya çalışan, kopya web sitelerini firmalara satmaya çalışan, hayal ürünlerini satmaya çalışan binlerce amatör web tasarım firmasının arasından doğru firmayı bulmakta adeta bir mucize oldu. Web sitesinin ve web sayfasının anlamını bilmeyen, bünyesinde bir bilgisayar mühendisi ve seo uzmanı çalıştırmayan, müşteri temsilcilerinin diksiyonunu kullanarak bir telefonda mobil ödeme yoluyla cep telefonu smsiyle ücret tahsil edip sonrasında asla ulaşılmayan veya firmanızın imajına hakaret edercesine berbat görsel ve içeriklerle gelen sahte firmalardan kendinizi ve işletmenizi koruyun.

Tüm Kobi ve Büyük İşletmeler profesyonel ve güncel teknolojileri abartılı olmayan makul fiyatlara almak ve satın alma aşamasından sonra teknik destek hizmeti görmek istiyor. Doğrusu da budur zaten.

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler işletmelerimize mobil uyumlu, seo uyumlu, Türkçe yönetim panelli, canlı destek uygulamalı, sınızsız yazı ve sınırsız sayfa oluşturabilecekleri, güncel teknolojilere göre kendi kendine güncellenen muhteşem web tasarımlar yapıyoruz. Web tasarım detaylarımızı ve sizlere sunduğumuz web hosting detaylarını aşağıda listeledik.

İnnova Web Tasarım Ajansımızın Web Tasarım Özellikleri

-Türkçe yönetim panellidir kolay kullanım sağlar,
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği,
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil Uyumludur.
-Seo Uyumludur.
-HTML5’tir W3C Uluslararası Standartlarına Uygundur.
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder.
-Canlı Destek Sistemi (Web Site Chat) Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen Ara Butonu (Call Now) özelliği vardır. Bu sayede mobildeki müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Kurumsal mail hesabı ücretsizdir.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabilir

-Sipariş formu özelliği vardır

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.
– Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Web Hosting Özelliklerimiz

Hosting özelliklerimiz piyasadaki hosting sistemlerine göre daha fazla GB alanına sahiptir.

Hosting sistemimizde trafik alanınız hemen hemen sınırsızdır.

Hosting alanımız 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Hosting sistemimizde kurumsal mail sistemi vardır.

Hosting sistemimiz Lunix sistemdir.

FTP özelliği sayesinde hosting alanınıza içerik ekleyebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlasını aramıza katıldığınızda paylaşıyoruz. Umarım sizide firmalarımız arasında görürüz.

Ödeme kolaylıklarımız vardır. Web tasarım süreci sizi asla yormaz.

Nakit ödemelerde yarısını iş öncesi yarısını iş sonrası alıyor kredi kartlarınıza 12 taksit imkanı sunuyoruz.

İnnova Web Tasarım

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Hemen Web Site Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Site Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız