Web site tasarımcısı

Web site tasarımcısı web tasarım kodlama, web tasarım grafik, web tasarım metin yazarlığı çalışmalarını bir arada yürüten ve tamamlayan kişiye denir. Web site tasarımcısı hem web global web tasarım programa dillerini bilir, hemde grafik tasarım bilir, hemde reklam metinleri yazabilir. Tüm bu bilgilerini web sitesinde birleştirerek özgün tasarımlar ortaya çıkarır. Bir web tasarımcısı grafik tasarım bilmiyorsa bile web tasarımcıdır. Bazı web tasarım firmalarında grafik tasarımını yapan kişi başka, web site tasarımını yapan kişi başka, metinleri yazan kişi başka bir kişi olabilir. Profesyonel web tasarım ajansları genellikle ekip çalışması ortaya koyarak en güzel web siteleri yaparlar. İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler ekip olarak çalışıyoruz. Ekibimizdeki arkadaşlarımızın hepsi grafik tasarım biliyor, web tasarım biliyor ve reklam metni yazmayı biliyor. 2012 yılından beri web tasarım yapıyoruz.

Web site tasarımcısı

Web site tasarımcısı

Web site tasarımcısı ne iş yapar

Web site tasarımcısı web tasarım sürecini titizlikle takip eder. Web tasarım talebinde bulunan firma yada kişilerin hayalindeki web sitesin dinler. Onların işine ve tarzına uygun tasarımı öncelikle hayal eder. Genellikle bu hayali şekillendiren şeyler firma sahibinin hayalindeki web sitesi anlatımı, firmanın logosu, yaptığı iştir. Bunların hepsini düşünerek firmaya uygun bir web sitesi üretir. Web tasarımları özgündür, özgün olmalıdır. Bunun haricindeki bir çalışma aslında günümüz teknolojisinde web tasarım sayılmaz. İşinizi internet ortamına taşımak için özgün web tasarım yaptırmanız gerekir. Özgün web site tasarımını profesyonel web site tasarımcısı olan web tasarımcılar yapar.

Günümüz teknolojisine uygun web tasarımları yapıyoruz. Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google arama motorudur. Google arama motoru kriterlerine göre web sitesi tasarımı yapmak çok önemlidir. Her geçen gün değişen tarama yapısına uygun web tasarımı yapıyoruz. Bu sayede arama sonuçlarında kolayca çıkabiliyorsunuz. Web sitenizin adı yazıldığında yada ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorgular yazıldığında web siteniz Google arama motorunda çıkabiliyor. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak SEO uyumlu web tasarımlar yapıyoruz.

Web site tasarımcısı

Web site tasarımcısı nasıl çalışır?

Web site tasarımcısı öncelikle web sitesi yaptırmak isteyen kişi yada firmanın talebini dinler. Onların hayalinde nasıl bir web sitesi olduğuna dair örnek web sitesi ve bilgi paylaşımı yapar. Daha sonra logoya, firmanın sektörüne, firma yetkilisinin hayaline göre bir web sitesi yapmaya başlar. Web sitesi yapılırken kod alt yapısı ve grafik tasarımı yapılır. Firmaya ait ürün hizmet resimleri grafik tasarım programı ile tasarlanır ve web sitesiyle birleştirilir. Oluşturulan sayfaların içine ürün hizmet tanıtımı ile ilgili yazılar yazılır. Tasarımlar sırasında metinler, grafikler ve web tasarımı özgün olarak hazırlanır. Profesyonel bir web site tasarımcısı daima özgün tasarımlar üretir.

Web tasarım paketimiz,

Web tasarım paketimiz firmanızın ihtiyacı olan mail, alan adı hosting paketi gibi özellikleri içinde barındırıyor. İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler alan adı ve hosting paketi ile birlikte Türkçe yönetim panelli olarak tasarlıyoruz. Web tasarımına ilave olarak kurumsal mail hesapları açıyoruz ve kurulumunu yapıyoruz. Web sitesinin yönetim panelini nasıl kullanacağınıza dair mini bir yönetim panel eğitimi veriyoruz. Güler yüzlü hizmetimizle sabah saat 08:30 ile 19:30 a kadar telefonla, bu iki saat arasında ise mail ile destek vermeye devam ediyoruz. Whatsapp hattımızdan gün içinde sorularınıza yanıt veriyoruz. Kısacası profesyonel bir web site tasarımcısı arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Bizimle çalıştığınızda işinize artı katacağımızın garantisini veriyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

Web tasarım özelliklerimiz  güncel teknolojilere uygundur. Web tasarım çalışmanızı yaparken firmanızı tanıtan hakkımızda sayfası, ürün ve hizmetlerinizi resimli ve metinli olarak anlatan ürün – hizmet sayfası, galeri sayfası, talep formu sayfası, iletişim sayfaları gibi sayfalar oluşturuyoruz. Talep formu sayfasına müşterilerinizin sizden ürün hizmet talep edebilmesi için kolayca doldurabilecekleri bir form oluşturuyoruz. Formda talep edilen ürün hizmet bilgisi otomatik olarak emailinize düşüyor ve siparişleri kolayca takip edebiliyorsunuz.

İletişim sayfasında Google haritalardaki konumunuzu, telefon numarası ve mail adreslerinizi yerleştiriyoruz. Müşterileriniz adresinizi kolayca bulabiliyor. Web sitesinin üst menüsü ve ana menüsü bulunuyor. Üst menüde firmanıza ait sosyal medya hesapları, site içi arama butonu, iletişim bilgilerini yerleştiriyoruz. Ana menüde ise işinizle ilgili başlıklara yer veriyoruz. Sitenizin en alt kısmında ise site haritası, iletişim butonları oluşturuyoruz. Mobil versiyonda hemen ara, whatsapptan yaz gibi ikonlar yerleştiriyoruz. Bu sayede sitenizi mobilden ziyaret edenler yolda bile olsa numaranızı not almadan sizi kolayca arayabiliyor. Günümüzde site ziyaretlerinin yüzde sekseni cep telefonlarından gelen ziyaretçilerden oluşuyor. İnsanlar otururken, yemek yerken yada yoldayken ürün hizmet araması yapabiliyor. Bazen kalem kağıt ile not alma imkanı olmuyor, mobil versiyonu bunları düşünerek tasarlıyoruz.

Web sitelerimizi yaparken arama motorlarının botlarının kolayca okuyabileceği şekilde tasarım yapıyoruz. Günümüzde web siteleri çok önemli, güncel kod alt yapısının kullanılması, responsive tasarımlar yapılması çok önemli. Girilen her türlü cihazda uyumlu olarak açılması ve bütün sayfalarının uyumlu olarak açılması çok önemli. Tasarım yaparken bu detaylara çok dikkat ediyoruz. Şık, kullanışlı ve özgün tasarımlar yapıyoruz. Sizi de web tasarım yaptırmaya davet ediyoruz.

Web tasarım paketimizin detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara, whatsapptan yaz butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıklayıp sizi arar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımızla ilgili örnek çalışmaları görmek ve bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

Rate this post