web tasarım blog

Web site tasarımı

Web site tasarımı

Web site tasarımı nasıl yapılır, web site tasarımı nedir, web tasarım yaptırmanın avantajları nelerdir diyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun. Web tasarımı: internet (www : world, wide, web) bağlantısı üzerinden yazı, metin vb içeriklerin okunmasını sağlayan kod dizilimidir. Web sitesi kodların birleşerek ortaya çıkardığı tasarımdan oluşur. Bir web tasarımında anasayfa, hakkımızda, galeri, iletişim gibi sayfalar bulunur. Web tasarımı grafik tasarım konusuyla da ilgilidir. İlk ortaya çıktığı günden bu yana çok gelişmiştir.

Günümüzde mobil uyumlu, SEO uyumlu tasarımlar yapılmaktadır. Günümüzde web tasarımı sayesinde internet üzerinden alış veriş yapılmaktadır. Web tasarımları sayesinde akıllı asistanlar müşterilere otomatik yanıtlar vermektedir. Web tasarımı sayesinde ürün ve hizmetler daha fazla kişiye gösterilebilmektedir. İnternetten istediğimiz ürünleri satın alma, güvenli alış veriş sistemi ile ürünün kapıya kadar gelmesi gibi tüm bu kolaylıklar web tasarımı sayesinde hayatımızda var. Web tasarımı bugün hayatımızı çok kolaylaştırdı. Güvenli bir şekilde istediğimiz ürünü istediğimiz yerden alıyor kapımıza kadar getirtebiliyoruz. Bu büyük kolaylık. İşletmeler için büyük bir fırsat. Ürettiği ürünü kolayca internetten satabiliyor daha iyi gelir elde edebiliyor. Bu büyük devrim web tasarımı sayesinde oldu.

Web site tasarımı
Web site tasarımı

Web site tasarımı

Web site tasarımı aramasını Google’da genellikle web tasarım yaptırmak isteyenler yapıyor ve bulunduğu bölgede bize ulaşıyor. Bizler hayalinizdeki tasarımı sizden dinliyoruz. Sizlere örnek web tasarım çalışmaları gösteriyoruz. Bu bilgiler ışığında özgün bir web tasarımı yapıyoruz. En güncel web tasarım teknolojilerini kullanarak sitelerinizi yapıyoruz. Web sitesi ile birlikte ihtiyacınız olan alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri gibi ihtiyaçlarınızı da sizlere sunuyoruz. Aşağıda web tasarım paketimizde bulunan tüm detayları sizinle paylaştık. Konu ile ilgili detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Web site tasarımı
Web site tasarımı

Web site tasarım özellikleri,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …