web tasarım blog

Web tasarım firması

Web tasarım firması

Web tasarım firması, web site tasarımı sürecini, web tasarım teknolojileri ışığında, güncel kod alt yapısını, son moda grafik tasarım tarzıyla, özgün tanıtım metinleriyle birleştirerek yürüten ve yayınlayan firmaya denir. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından bu yana profesyonel olarak web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımız mobil uyumlu, SEO uyumlu, orjinal ve lisanslıdır. Web site tasarım çalışmalarımız firmanın talebine göre özgün olarak tasarlanır. Firmaya özgü yazılar, firmaya özgü grafik tasarımı ve kod alt yapısı ile çalışılır. İhtiyacınız olan web sitesi en güncel teknolojiler ışığında hazırlanır ve kısa süre içinde teslim edilir.

Web tasarım çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

"<yoastmark

Web tasarım firması nasıl olmalıdır?

Web tasarım firması web tasarımı yapmak için gerekli olan web tasarım ve kodlama dillerini bilmeli. Grafik tasarımı yapmayı bilmeli, tanıtım metni yazmayı bilmelidir. Sunucu sahibi olmalı, sunucu yönetimi, mail box yönetimi ve kurulumu yapmayı bilmeli. Bunları bildikten sonra bu bilgilere ilave olarak profesyonel iletişim kurmayı bilmeli. İşine karşı sorumluluk sahibi olmalı.

Web tasarım işi herkesin tahmin ettiği üzere oturduğun yerden hiçbir iş yapmadan dünyanın parasını getiren bir iş değildir. Aksine güncel teknolojiyi her gün takip ederek her gün okuduğunuz, eğitim hayatının hiç bitmediği bir iştir. Bunların yanında müşterilerin ve olası müşterilerin taleplerini dinlemeli, yerine getirmelisiniz. Bunlarla birlikte işinizi hızlı ve profesyonelce yaparak devletin sizden istediği vergileri ödeyebilmelisiniz.

Günümüzde web site tasarım firması olmak ve web tasarım firmasını profesyonelce çalıştırmak gerçekten zor iştir. Herkesin sevdiği işi yapması gerektiğine inanarak bizlerde sevdiğimiz işi yapıyor ve hiçbir zorluk karşısında yorulmuyoruz. Web site tasarım firması nasıl olmalı sorusuna yanıt olarak aşağıda bazı başlıkları listeledim. Sizlerin de düşünceleri varsa yorumlarda yazabilirsiniz.

Profesyonel bir web tasarım firmasının sahip olması gereken beceriler,

Marka Stratejisi

İçerik Stratejisi

Metin Yazarlığı

Kullanıcı deneyimi uzmanlığı

Grafik dizayn

Fontend Geliştirme (xHTML / CSS / JS)

CMS Uygulaması (Drupal / WordPress)

Hosting

Web tasarım firması,

+ Tasarım firması bilgi sahibi olmalı ( web tasarım teknolojisini iyi bilmeli)

+ Vizyon sahibi olmalı ( günümüzün teknolojisini iyi bilip geleceğin teknolojilerini tahmin edebilmeli)

+ Diksiyon sahibi olmalı ( tasarım yaparken kurulan cümleler dil bilgisi kurallarına uygun olmalı)

+ Misyon sahibi olmalı ( web tasarım firmasıyla çalışabilmek için iyi bir misyonu olmalı, yeni kurulmuş web tasarım firmalarına güvenmeyin çoğu kısa sürede kapanıyor.)

+ Bilgili, araştırmacı, entellektüel bakış açısına sahip olmalı

+ Web tasarımı, grafik tasarım, metin yazarlığı konusunda donanımlı olmalı

+ Güvenilir, dürüst olmalı, açık ve net olmalı

Yukarıdaki cümlelerle sıralamış olduğu konular aslında sadece birer başlık. Alt açılımları çok geniş olan bu başlıklar web tasarım firmasındaki olmazsa olmaz özelliklerdir.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler bir web tasarım firmasında bulunması gereken tüm özellikleri taşıyor işletmeniz için en profesyonel web sitesini tasarlıyoruz.

Aşağıdaki irtibat numaralarımızdan, sitemizin whatsapptan yazın bölümünden bize ulaşabilir hayalinizdeki web site tasarımını bize iletebilirsiniz. Kısa süre için profesyonel web sitenizi teslim ediyor, işinizi internete taşıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …