web tasarım blog

Web Tasarım Şirketi

Web Tasarım Şirketi

Web Tasarım Şirketi, web site tasarım yapan firma arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz. İnnova Web Tasarım Şirketi olarak bizler 2012 yılından beri profesyonel olarak web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel olarak yapılmaktadır. 2012 yılından beri gelişen teknolojik alt yapı, değişen grafik tasarım tarzına uyum sağlayarak en güzel web tasarımları sizler için yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Günümüzün gelişen ve zorlaşan rekabet koşullarında sizi en çok öne çıkaran çalışmanın web tasarım çalışması olduğunu biliyoruz. Web tasarım çalışmalarımızla işinizi internete taşıyoruz. Profesyonel web tasarım çalışmalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışındaki takipçilerinize ürün ve hizmetlerinizi kolayca gösterebiliyorsunuz.

Web tasarım çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Web site tasarım şirketi
Web site tasarım şirketi

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Şirketi

Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketi olduğumuzu, web tasarım sürecini güvenle, özveri ile, profesyonel bir bakış açısıyla yürüttüğümüzü söylemiş olsak abartmış sayılmayız. Bu güne kadar web tasarım çalışmalarımızdan memnun olmayan hiçbir müşterimiz olmadı. İşini internete taşıyıp daha fazla hedef kitleye ulaşan yüzlerce web tasarım müşterisine sahibiz. Zor ve emek dolu güler geçirmiş olsak da geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz. Sizlerin desteği ile bugünlere geldik, sizlerin işlerini de başladığınız noktadan çok daha ileri noktalara taşıdık. Yeni bir ziyaretçimiz iseniz gelin sizin de işinizi internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayalım.

Türkiyenin en iyi web tasarım şirketi
Türkiyenin en iyi web tasarım şirketi

Web tasarım şirketi nasıl olmalı?

Profesyonel bir web tasarım şirketi nasıl olmalı? Profesyonel bir web tasarım şirketi olarak buna hemen yanıt verelim. Profesyonel bir web tasarım şirketi ürün ve hizmetlerini en doğru bir şekilde, en şık tasarımlarla, en güncel kod alt yapısı ile en kısa sürede hazırlayıp sunan firmadır. Web tasarım sürecinde daha önceden kullanılmış bir web tasarım kodunu sizin sitenize yapıştıran. Daha önceden kullandığı grafikleri sizin sitenize ekleyen, tanıtım metinlerini rakiplerinizin sitelerinden kopyalayan web tasarım şirketleri sizin imajınıza zarar verir. Siz tanıtım metni vermeseniz bile işinizi en iyi şekilde öğrenip sizin adınıza konuşabilendir profesyonel web tasarım şirketi. Siz ürün resimlerinizi elbette vermelisiniz, sizin verdiğiniz ürün resimlerini en şık şekilde grafiker bakış açısıyla işleyebilendir. Şık, zarif, açık ve net, teknolojik bir bakış açısına sahip olandır profesyonel web tasarımcı. Güçlü bir ekip çalışması ortaya koyarak işletmelerinin geleceğini düşünen tasarımları ortaya koyabiliyor alması gerekiyor.

Web tasarım talebi ile gelen ziyaretçisine her şeyi günlük konuşma dili ile anlatıp kafasında soru işareti bırakmayandır. İnnova Web Tasarım olarak bizler web tasarım sürecimizi net bir dille anlatıyoruz. Web tasarım çalışmamızı yaparken alan adınızı, hosting paketinizi, kurumsal mail adreslerinizi, Türkçe yönetim panelli özgün web sitenizi, web sitenizin yönetim panel kullanımını, kurumsal mail kurulumunuzu siz bizden talep etmemiş olsanız bile biz yapıyoruz. Sizin unutmuş olduğunuz veyahut ilk defa web sitesi yaptırıyor olmanız sebebiyle sormayı bilmediğiniz soruların cevabını siz sormadan size söyleyerek gerekli işlemleri yapıyoruz. İşinizi profesyonellikle internet ortamına taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web tasarım şirketinden ne beklemeliyiz?

Web tasarım şirketinden ne beklemeliyiz? Web tasarım şirketinden şirketinizin alan adını almasını, hosting paketinizi tanımlamasını, web sitenizin tasarımını mobil uyumlu, SEO uyumlu bir şekilde güncel teknolojilere göre tasarlamasını bekleriz. Web sitesine eklenecek resim ve yazıların özgün bir şekilde grafik tasarımının yapılmasını web tasarım şirketinden bekleyebiliriz. Web tasarım şirketimizden web sitemizle bağlantılı olan kurumsal mail hesaplarımızı oluşturmasını bekleriz. Kurumsal mail adreslerimizi bilgisayarımıza kurmasını bekleriz. Web tasarım şirketimizin bizi görebilecek kadar bize yakın olmasını beklememize gerek yoktur. Bu işlemlerin tamamı uzaktan masa üstü bağlantısı ve telefon görüşmeleriyle yapılabilecek işlemlerdir.

Web tasarım şirketi ilave ücret karşılığında ürün fotoğraf çekimi yapabilir, ilave ücret karşılığında önceden çekilmiş fotoğrafları profesyonel resimlere dönüştürebilir. Logo tasarımınızı ek ücret karşılığında yapabilir.

İnnova Web Tasarım Şirketi olarak bizler web tasarımı yaparken alan adınızı alıyoruz. Hosting paketinizi tanımlıyoruz. Türkçe yönetim panelli web site tasarımınızı yapıyoruz. Mobil uyumlu ve SEO uyumlu olarak özgün bir şekilde inşaa ediyoruz. Kurumsal mail hesaplarınızı açıyor bilgisayarlarınıza kurulumunu yapıyoruz. Web sitenizin yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Çalışmaya başladıktan sonra hiçbir sürpriz ücret çıkarmıyoruz.

web-tasarim-sirketi

Web tasarımı nasıl olmalı?

Profesyonel bir web sitesi tasarımı güncel teknolojilere uyumlu olmalı. Ziyaretçi aradığı konuyu kolaylıkla web sitesinde bulabilmeli. Web sitesi hızlıca açılabilmeli. Ziyaretçinin gözünü yormayan yazı fontları, yazı boyutlarıyla tasarlanmalı ve grafikler şık ve sade olmalı. Ziyaretçi web sitesinde aradığı konuyu kolayca bulabilmeli. Web sitesi mobil versiyonda masa üstü versiyon kadar aktif kullanılabilmeli.

Web sitesinin mobil versiyonuna giren ziyaretçi kolayca iletişime geçebilmeli. Fiyat teklifi al, soru sor butonlarını kolayca bulabilmeli. Web sitesi amacına hizmet eden bir tasarıma sahip olmalı. Web sitesindeki olmazsa olmazlar site hızı, site kullanışlılığı, sitenin tasarımın şıklığıdır. Günümüz teknolojisinde mobil versiyonu olmalı cümlesini artık söylemiyoruz. Bunu çoktan geride bıraktık. Bu zaten olmazsa olmaz bir kuraldır. Web tasarımı örneklerimiz, web tasarım koşullarımız için bizi irtibat numaralarımızdan arayabilirsiniz. Web tasarım yaptırmak isteyen firmalarımız için web tasarım özelliklerimizi aşağıda maddeler halinde sıraladık.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet ([email protected][email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (2 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …