Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım firması mı arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Zonguldak’ta web tasarım konusunda doğru adres İnnova Web Tasarım. 2012 yılından beri sektörde hizmet veriyoruz. Profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Özgün grafik tasarımı, şık ve kullanışlı arayüz tasarımı yapıyoruz. Zonguldak’ta rakiplerimiz arasında en güzel tasarımı biz yapıyoruz.

Tasarımı 48 saatte teslim ediyoruz. Şık, modern, firmanın tarzına uygun, kullanışlı web siteleri yapıyoruz. Yönetim panelli, mobil uyumlu, SEO uyumlu web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Tek bir pakette siteniz için gerekli olan domain, hosting paketi, SSL sertifikası, kurumsal mail adresi, yönetim panelli web tasarımını birlikte veriyoruz.

Bir firmanız varsa veya bir iş ile meşgul iseniz hemen bir web sitesi yapalım. İnternet ortamında müşterileriniz sizi görsün. Ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi alıp sipariş oluştursun. İnternet ortamında bir ofisiniz olsun. Hemen profesyonel web sitesi tasarımı yaptırmak fiyat teklifi ve bilgi almak için 0532 683 1343 nolu hattımızdan bizi arayın.

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak ilimiz,

Zonguldak, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir il ve aynı zamanda ilin merkez ilçesidir. Karadeniz’e kıyısı olan Zonguldak, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir şehirdir.

Zonguldak, Türkiye’nin önemli kömür üretim merkezlerinden biridir. İl, Türkiye’nin en eski kömür madenlerine sahip olup, madencilik sektörü şehrin ekonomisinde büyük bir rol oynamaktadır. Ayrıca limanıyla da önemli bir ticaret ve denizcilik merkezidir.

Tarihi,

Zonguldak’ın tarihi, eski çağlara kadar uzanmaktadır. Bölgede yerleşim izleri Hititler’e kadar gitmektedir. Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu gibi farklı medeniyetlerin etkisi altında kalmıştır. Şehirdeki tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmek için Zonguldak Arkeoloji ve Etnografya Müzesi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Doğal güzellikleri,

Zonguldak’ın doğal güzellikleri de oldukça etkileyicidir. Sahil şeridi boyunca uzanan plajları, kumsalları ve temiz denizi ziyaretçilere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır. Özellikle Ereğli ilçesi, sahip olduğu doğal güzellikler ve tarihi Ereğli Kalesi ile turistlerin ilgisini çeken bir bölgedir.

Şehirdeki diğer turistik yerler arasında İnkumu Plajı, Gaziemir Mağarası, Filyos Limanı ve Devrek Bastonları gibi yerler bulunmaktadır. Ayrıca doğa yürüyüşleri, kampçılık ve doğa sporları gibi aktiviteler için de uygun alanlar mevcuttur. Zonguldak, geleneksel Karadeniz mutfağının lezzetlerini tatmak için de ideal bir yerdir. Hamsi, mısır ekmeği, karalahana dolması gibi yöresel lezzetler deneyebilirsiniz.

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak ilimizde her sektöre web tasarımı yapıyoruz. 2012 yılından bu yana profesyonel web sitesi yapıyoruz. Yönetim panelli, mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal grafik tasarımlı web siteleri yapıyoruz. Her firmanın kendi ürün ve hizmetlerine uygun tasarım yapıyoruz. Her firmanın kendi logosuna uygun tasarım yapıyoruz. Tasarımı maksimum 3 günde teslim ediyoruz. Web sitesini yayına vermeden önce size gösterip beğeninizi kazandığında paylaşıyoruz.

Günümüzde web tasarımları önemli yer tutuyor. Her işletmenin bir web sitesinin bulunması gerekiyor. Web siteleri sayesinde müşteriler, rakipler, çözüm ortaklarımız bizi daha iyi tanıyor. Daha fazla iş fırsatı yakalıyorsunuz. Sizde web sitenizi yaptırın internet ortamındaki kazançlarınızı elde edin.

Web tasarımlarımızın özellikleri;

Web sitelerimiz Türkçe yönetim panellidir. Kullanıcı dostudur. Tasarımlarımız şıktır ve arayüzdeki grafikler özgün grafik tasarımlardır. Web sitelerimizde sayfa açma sınırı, yazı sınırı, ziyaretçi sınırı yoktur. Dilediğiniz kadar yeni yazı ekleyebilirsiniz. Yeni sayfa oluşturabilirsiniz. Site içindeki resimleri kolayca değiştirebilisiniz. Yeni resim ekleyebilirsiniz. İletişim bilgileriniz değiştiğinde kolayca iletişim bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Acil durumlarda bu işlemleri sizin adınıza biz yapabiliriz.

 • Alan adı (www.firmaadiniz.com),
 • Hosting paketi,
 • SSL sertifikası,
 • Kurumsal mail adresi,
 • Mobil uyumlu tasarım,
 • Mobilde hemen ara whatsaptan yaz butonları,
 • Teknik destek ve kurulum hizmeti mevcuttur.

Web tasarım süreci nasıl işliyor?

Web tasarımı için bizimle iletişime geçtiğinizde size tasarımlarımız hakkında bilgi veriyoruz. Örnek web tasarımları gönderiyoruz. Gönderdiğimiz örneklerin tamamı bizim yaptığımız tasarımlardan oluşuyor. Tasarımda bulunmasını istediğiniz özellikler varsa bize anlatıyorsunuz. Örnekleri beğenip teklifimizi kabul ettiğinizde web tasarım ücretini gönderiyorsunuz. Daha sonra bizlere varsa logonuzu, ürün hizmet fotoğraflarını, varsa firmanızın hakkında yazılarını, iletişim bilgilerinizi iletiyorsunuz.

Biz de firmanıza en uygun alan adını satın alarak, hosting hesabınızı satın alarak tasarımı yapmaya başlıyoruz. Tasarımı 3 günde size teslim ediyoruz. Yayınlamadan önce tasarımı size gösteriyoruz. Eklenmesini istediğiniz bir içerik olursa ekliyor son haline getiriyoruz. Tasarım son haline geldikten sonra yayına veriyoruz. Herşey istediğiniz gibi ilerliyor. Daha fazla kazanmak, daha kurumsal görünmek firmanızın hakkı.

Hemen bizi arayarak örnek web tasarımlarımızı görebilir, fiyat teklifi alabilir, sizde bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Zonguldak web tasarım firması

Zonguldak web tasarım firması

Tüm Hizmetlerimiz,

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak verdiğimiz tüm hizmetler şunlardır.

 • Web tasarım,
 • Eticaret sitesi tasarımı,
 • SEO çalışması,
 • Grafik tasarımı,
 • Sosyal medya hesap yönetimi,
 • İnternet reklamları,
 • Google ads reklamları,
 • Kartvizit tasarım ve baskısı,
 • Broşür tasarım ve baskısı,
 • Katalog tasarım ve baskısı,
 • Logo tasarımı,
 • Kurumsal kimlik tasarımı gibi çalışmalar yapıyoruz.

Anahtar kelimeler: web tasarım, web tasarım firması, web tasarım hizmeti, web site tasarımcısı, profesyonel web site tasarımı, kurumsal web site tasarımı, web tasarım ajansı,

5/5 - (5 votes)