En iyi web tasarım şirketi

En iyi web tasarım şirketi, grafik tasarım şirketi, e-ticaret sitesi tasarım şirketini arıyorsanız İnnova Web Tasarım Ajansı sizin için en doğru adres. 2012 yılından beri profesyonel olarak web siteleri yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri her şey dahil bir paketle sunuluyor. Bu paketin içinde Türkçe yönetim panelli web sitesi, alan adı, hosting paketi, kurumsal mail paketi bulunuyor. Tüm bu hizmetlerin tasarımını oluşturduktan sonra bilgisayarlarınıza mail kurulumunu yapıyor, web sitesinin nasıl kullanılacağın dair bilgilerindirme yapıyoruz. Kolay bir yönetim paneli olduğu için istediğiniz zaman sitenize girip yeni yazı ve yeni sayfa oluşturabiliyorsunuz. Yeni ürün hizmet resmi ekleyip güncellemeler yapabiliyorsunuz. Maillerinizden müşterilerinize teklif atabiliyorsunuz. Tüm hizmetlerimiz tek bir fiyatla yapılıyor. Günümüzün teknolojik koşullarına uygun olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Kesinlikle memnun kalacağınız kullanışlı, şık web site tasarımları yapıyoruz. Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketi olduğumuzu gururla söylüyoruz.

en iyi web tasarım şirketi

en iyi web tasarım şirketi

En iyi web tasarım şirketi

En iyi web tasarım şirketi denildiğinde 2012 yılından beri İnnova Web Tasarım akla gelir. Çünkü biz çalışmalarımızı hem severek yapıyor hemde birbirinden bağımsız olan özgün tasarım içerikleriyle yapıyoruz. İşimize sadece beynimizi değil kalbimizi de koyarak yapıyoruz. Sizin için beyin fırtınası yaparak en güzel web site tasarımlarını ortaya çıkarıyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaların tamamı sizler tarafından çok beğenildi. Müşterilerimizin iş yerini tam anlamıyla internet ortamına taşıdık. Yaptığı çalışmaları, referansları, ürettiği ürünleri, iletişim bilgilerini, adres konumunu online ortama kullanışlı ve şık tasarımlarla taşıdık. Gerekli görüldüğü durumlarda ürün çekimleri yaptık. Profesyonel grafik tasarımları yaptık. Temiz bir kod alt yapısıyla hazırladığımız yönetim panelli web sitesine yerleştirdik. Tamamı sizler tarafından sevildi.

Aynı zamanda mobil uyumlu, SEO uyumlu web tasarımlar yapıyoruz. Mobil uyumlu çalışmalarımızla cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda kolay kullanım sağlıyoruz. Tam mobil uyumlu tasarımlar yapıyoruz. Günümüz tasarımlarında mobil uyum lüks değil sıradan bir özellik. Buna rağmen hala bazı firmaların mobil uyumsuz web sitesi yaptıklarına şahit olduk. Ucuz web tasarım formatında web sitesi alacağınız zaman bu detaylara dikkat etmeniz önemli. Çünkü günümüzde web sitesi ziyaretlerinin yüzde sekseni mobil cihazlardan yapılıyor. Bunu araştırma yaparken atlamayın. SEO alt yapısı yine mobil uyum kadar çok önemli. SEO kelimesinin anlamı search engine optimization yani arama motoru optimizasyonudur. Bu optimizasyon web sitesinin arama motorlarına ilgili sorgu yazıldığında satırlarda sıralanmasını sağlar. Uyumlu olan web siteleri listelerde sıralanır. Uyumsuz olan web siteleri ise yayınlanmaz. Web sitelerin arama motorlarında hızla yayınlanması çok önemlidir. Web sitesi açıldıktan sonra daha hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olur. Tüm web tasarım özelliklerimizi aşağıda sizlerle detaylı bir şekilde paylaştım mutlaka okuyunuz.

en iyi web tasarım şirketi

en iyi web tasarım şirketi

Tek fiyatla tüm özellikler bizde!

Yönetim panelli web sitesi

Alan adı ( www.firmaadiniz.com şeklinde)

Hosting paketi ( web sitesi dosyaları, yazı ve resimlerin barındırıldığı bellek alanı)

Kurumsal mail hesapları (info@, muhasebe@, [email protected] şeklinde)

Site güvenliği sağlayan SSL sertifikası

Mobilde hemen ara whatsaptan yaz özelliği.

Daha fazlası için bizi arayıp bilgi sorabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketi biziz peki neden?

Türkiye’nin en iyi web tasarım şirketini aradınız ve bizi buldunuz peki neden bizi seçmelisiniz? Bizi seçmelisiniz çünkü biz sizin için en iyisini istiyoruz. Sizin için en kullanışlı tasarımı, en kısa sürede, en uygun fiyatlarla yapıyoruz. Şık tasarımları, özgün fikirlerle birleştiriyor işinizi internet ortamına taşıyoruz. Kurumsal mail hesaplarınızı açıyor kurulumunu yapıyoruz. Siz daha bize söylemeden ihtiyacınız olan çözümleri biz sunuyoruz. Bir çok çözümü ek ücret almadan tek bir paket fiyatıyla yapıyoruz.

Yönetim panelli web sitelerimiz,

Bizi seçmelisiniz çünkü, yönetim panelli web sitenizi mobil uyumlu, SEO uyumlu olarak yapıyoruz. Orjinal ve lisanslı yazılım kullanıyoruz. Hayalinizdeki web site tasarımını herhangi bir hazır alt yapı kullanmadan yapıyoruz. Yönetim panelli web sitenize girip ne zaman isterseniz yeni yazı yeni resim ekleyebiliyorsunuz.

Web sitenizle birlikte size ve ekibinize kurumsal mail adresleri veriyoruz. Mail adreslerinin cep telefonu ve bilgisayarlarınıza kurulumunu yapıyoruz. Web siteleri ile birlikte firmanıza domaininizi alıyoruz, hosting paketini tanımlıyoruz. Web sitenizin güvenli olarak açılması için SSL sertifikası tanımlıyoruz.

Kullanışlı web sitelerimiz,

Web sitelerini kullanışlı olarak tasarlıyoruz. Cep telefonu ve tablet gibi farklı cihazlardan girildiğinde uyumlu olarak açılmasını sağlıyoruz. Web sitelerinin mobil versiyonuna hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar ekleyerek müşterilerin mobilden giriş yaptıklarında sizi kolayca aramalarını sağlıyoruz. Kolayca arayan numaranızı not almak zorunda kalmayan ziyaretçi tekrar tekrar web sitenize giriş yapıyor. Web sitenizi ürünlerinize uygun renk ve dizaynda yapıyoruz. Web sitenize kullanışlı sayfalar ekliyoruz. Resimlerin hem masa üstü hemde mobil cihazlardan kolayca açılmasını sağlıyoruz.

Tarayıcı dostu web sitelerimiz,

Arama motorlarının sevdiği web tasarımlar yapıyoruz. Arama motorları hızlı açılan, gereksiz kodlarla doldurulmamış web sitelerini severler. Mobil uyumlu web sitelerini severler. Web sitelerinin açıklayıcı, özgün ve orjinal olmasını severler. Biz bunların hepsini sizin için siz söylemeden yapıyoruz. Çoğu firma web tasarımı yaptırmak istediğinde bunları istemeyi bilmez biz bilmediklerinizi de size bildiriyoruz. Talep etmediklerinizi teklif ediyor ihtiyacınız var ise yapıyoruz.

Satış sonrası destekte en iyisiyiz,

Hayalinizdeki web sitesini aldınız. Mail kurulumu yaptırdınız. Web sitesi tasarımını yapan şirkete ödediğiniz ücretin karşılığını aldınız. Peki sonra? Web sitesi yönetim paneline girdiniz resim eklemek istiyorsunuz ama bunu ilk defa yaptığınız için desteğe ihtiyaç duydunuz ne olacak? Hemen bizi arıyorsunuz, talebinizi anlatıyorsunuz, ücretsiz olarak bir yıl boyunca teknik destek hizmeti alıyorsunuz. Mesai saatleri içinde anında telefonumuzu açıyoruz. Telefon, whatsapp, mail yolu ile bize hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Yeni mail oluşturma talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu ve bunun gibi bir çok şeyi ücretsiz olarak talep edebiliyorsunuz.

en iyi web tasarım şirketi

en iyi web tasarım şirketi

Tüm sektörlere web tasarımı yaptık,

Bu güne kadar Türk Ticaret Kanunları kapsamında bütün sektörlere web site tasarımı yaptık. Web sitesi yaptırmadan önce mutlaka referans isteyin. Sizin yaptığınız işi yapan birilerine mutlaka web site tasarımı yapmışızdır. Size birebir örnek gösterebilir, sizin için en iyisini sunabiliriz.

Bu güne kadar eğitim, reklam, basın yayın, otel, restoran, tatil, turizm, otomotiv, tarım, gıda, hayvancılık, ziraat, tekstil, kozmetik, taşımacılık gibi bir çok sektöre web sitesi tasarımı yaptık. Ticaret kanunlarımızın izni kapsamında tüm iş ve mesleklerde profesyonel web siteleri yapıyoruz. Kişi, kurum ve kuruluşlar web sitesi talebinde bulunabilirler. Bir hayaliniz var ise hemen bizi arayın. Bir iş yeriniz var ise hemen bizi arayın. Bir iş yeri kurmaya hazırlanıyorsanız hemen bizi arayın. Web tasarım, web tasarım konusunda danışmanlık hizmeti veriyor işinizi internet ortamına kolayca taşımanızı sağlıyoruz.

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post