Kazan Kazan Stratejisi

Kazan Kazan Stratejisi: Türkçe’de pazarlama dilinde Kazan kazan stratejisi, eş anlamlısı kazan kazan mantığı, ingilizcede win win olarak geçtiğimiz yılların önemli trendi olan kazan kazan statejisi İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı’nda işletmemiz açıldığından beri uygulanıyor. 5 yılı aşkın süredir hizmet veren İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı ilk günden bu yana bu stratejiyi duyuruyor ve iletişim içerisinde olduğu tüm hedef kitlesiyle paylaşıyor.

Kazan Kazan Stratejisi

Kazan Kazan Stratejisi

Nasıl mı ?

Hem işletmelerimiz kazansın hem biz kazanalım diye kazan kazan stratejisi uyguluyoruz. Daha önceden bizimle bir şekilde iletişim kurmuş olan herkesi gelecekte yapacağımız işlere ortak etmek istiyoruz.

Örneğin bir işletmemiz bizden hizmet aldı. Bu hizmet internet reklam hizmeti olabilir, seo hizmeti olabilir, eticaret tasarım hizmeti olabilir, logo tasarım hizmeti olabilir, web tasarım hizmeti olabilir, android uygulama olabilir kısacası sitemizin üst menüsünde yazan tüm hizmet kategorilerinde bizlere yönlendirdiğiniz arkadaşınız veya bir tanıdığınız bizlerle hangi tutarda iş yaparsa siz o tutarın yüzde on kadarını hediye olarak kazanıyorsunuz.

Hediyemi nasıl alırım?

Bizim hizmetlerimize ihtiyacı olan tanıdığınızı yönlendirdiğinizde, ona bizim hizmetlerimizden bahsettiğinizde, onun iletişim bilgilerini alıyorsunuz. Bizlere haber veriyorsunuz. Biz iletişime geçiyoruz ya da o bizi arıyor bu durum hiç fark etmez. Görüşmelerimizden sonra talep ve ihtiyaçlarını dinliyor ihtiyacı olan hizmeti sağladıktan sonra hizmet bedelinin faturasını kesiyoruz. Kestiğimiz fatura bedelinin yüzde on oranını ise sizin hesabınıza havale yapıyoruz.

İşletmelerimiz için bazı önemli bilgiler,

Bizden mevcut seo hizmeti alan bir işletmecimiz iseniz eğer arkadaşlarını yönlendirdiğinizde nakit olarak hediyenizi almak istemezseniz eğer seo hizmetinize ek anahtar kelime alarak, yayınlanmak istediğiniz anahtar kelime sayısını artırabiliyorsunuz.

Kazan Kazan Stratejisi

Kazan Kazan Stratejisi

Kazan kazan stratejisi ile kazanabileceğiniz ürün ve hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

💡 Web Tasarım

💡 Eticaret sitesi

💡  SEO Çalışması

💡 Grafik Tasarım

💡 Logo Tasarımı

💡 İnternet Reklamları

💡 Sosyal Medya Reklamları

💡 Kurumsallaştırma Çalışmaları (Katalog, kartvizit, antetli kağıt, broşür, kitapçık vb)

💡 Tasarım -Baskı Hizmetleri

💡 Android Uygulamalar

💡 IOS Uygulamalar yapıyoruz.

bizimle iletişime geçmek için hattımızı arayabilirsiniz.  0532 683 13 43 

Dilerseniz aşağıdaki linklerden birini kullanarak bize yazabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

İletişim Sayfamız