Eticaret Sistemleri

Eticaret Sistemleri, Eticaret Sistemi, Eticaret Sitesi, Eticaret Sitesi Yaptır, Eticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum, Eticaret Sitesi Fiyatları, Eticaret Firmaları, Eticaret Sitesi Yapan Firmalar, E-ticaret Çözümleri, Eticaret Fiyatı, Eticaret Paketleri, Yıllık Eticaret Paketleri, Eticaret Sistemi Satın Al, Eticaret Satın Al, Eticaret Hizmetleri, Eticaret Sistemi Al, Eticaret Fiyatı Ne Kadar, Eticaret Hizmeti gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoşgeldiniz. 

eticaret sitesi

eticaret sitesi

Bugün İnnova Eticaret Sistemlerinden sizlere bahsetmek istiyoruz. İnnova Eticaret Sistemlerinin avantajları nelerdir, nasıl sahip olabilirsiniz gibi soruları yanıtlayalım.

Öncelikle iyi bir eticaret sitesinde hangi özellikler olmalı bundan bahsetmek istiyoruz.

İyi bir eticaret sisteminde, ürün ekleme adediniz sınırsız olmalı, web siteniz kullanışlı ve hızlı olmalı, ürün görselleriniz farklı açılardan çekilmiş, profesyonel fotoğraf çekimi yapılmış olmalı, eticaret sisteminizdeki ürünlerin farklı renkleri, farklı ölçü ve farklı bedenleri varsa eğer renk beden seçimleri bulunmalı. Farklı kargo anlaşmaları yapılarak kargo gönderimleri hazırlanmalı, müşterilerimizin havalelerini alabilmek ve müşterilerimize az masraflı hizmet verebilmek için mümkün oldukça çok bankadan hesap açılmalı, müşterilerimiz kredi kartıyla işlem yapabilsin diye mail order sistemi tanımlamalıyız. İnnova eticaret sisteminde mail order tanımlaması hizmet bedeline dahil olarak yapılır ek bir ücret talep edilmez. Tüm bankaların kredi kartı sistemleri 9 taksit imkanıyla sunulmaktadır. Ayrıca bkm expres ödeme sistemi de mevcuttur.

Müşterilerimizi ödeme aşamasında sisteme kayıt olmaya yönlendirmeliyiz, İnnova eticaret sisteminde müşterilerinizi dilerseniz alış veriş öncesi dilerseniz ödeme aşamasında sisteminize kayıt edebilirsiniz, İnnova eticaret sisteminde tüm ticaret hayatınız boyunca sitenizden alış veriş yapan müşterilerinizin listesi tutulur.

eticaret-sitesi

Eticaret Sitelerimizin içinde stok tutma, stok tutma adedini manuel belirleme gibi çok kapsamlı hizmetler bulunmaktadır. Eticaret sistemi imalatçı firmalar için kesinlikle gereklidir. İşletme sahiplerinin eticaret sistemlerine yatırım yapmadıklarını, ilginin az olduğunu gözlemliyoruz, çoğu işletmecimiz hem kendi adını duyurup hem ürünlerini satmak yerine zaten büyük olan eticaret  sistemlerine üye olarak bu sistemlerin daha fazla güçlenip kendilerinin daha küçülmelerine sebep olmaktalar farkında olmadan.

Kendi eticaret sistemlerine yatırım yapmaktan kaçınan işletme sahipleri meşhur olmuş büyük eticaret sistemlerinde mağaza açarak kendi geleceklerini kendi işletme hacimlerini küçültmektedir. Meşhur eticaret sistemlerine mağaza açarak karlarını yüzde on bölüşmek yerine ticaretin en başında kendi işletmelerini kurarak küçük bütçelerle sosyal medya üzerinden reklam vererek, büyüdükçe seo çalışması ve adwords reklamlarıyla işletmelerini destekleseler kendi geleceklerine yatırım yapmış olacaklar ki malesef bunu an içinde görememekteler.

İnnova Ajans olarak bizler eticaret sistemlerinin önemini, kendi eticaret sistemlerinin gerekliliğini her fırsatta vurgulamakta ve bu sisteme sahip olmak isteyen tüm işletme sahiplerimizi eticaret sitesi sahibi yaptığımızdan itibaren bir yıl boyunca teknik destek vermeye devam ettiğimizi bildirmek isteriz.

 

Bu yazıya oy ver

By | 2016-11-18T23:00:15+00:00 Kasım 18th, 2016|BLOG, Kategoriler|0 Comments

About the Author:

  EV SSL
%d blogcu bunu beğendi: