web tasarım blog

Google Snapseed Nedir?

Google Snapseed Nedir?

Google Snapseed Nedir?, Google Snapseed Nasıl  Kullanılır, Google Snapseed Ne İşe Yarar, Google Snapseed Uygulaması, Google Snapseed Uygulaması İndir, Google Snapseed Hakkında Bilgi, Google Snapseed Fotoğraf Düzenleyici, Google Snapseed ios Uygulaması, Google Snapseed iphone uygulaması, Google Snapseed güncel uygulaması gibi sorgular yazarak web sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz.

Google-Snapseed

Google Snapseed masa üstü bilgisayarlarda kullandığınız profesyonel fotoğraf düzenleyici programlarındaki uygulamaları ve çalışmaları mobil cihanıza taşıyan muhteşem bir Google ürünüdür.

Fotoğraf Düzenleme İmkanı

Google Snapseed cep telefonunuzdaki fotoğraflarınızı döndürmenizi, kırpmanızı, küçültmenizi, büyütmenizi, bulanıklaştırmanızı, netleştirmenizi, keskinleştirmenizi, belli bir alanı flu yapmanızı, belli bir alanı mat yapmanızı, belli bir alanı parlaklaştırmanızı, fotoğraflarınızın tümünü parlaklaştırmanızı, fotoğrafa hd görünüm vermenizi, hdr görünüm vermenizi, ince ayar dengesi yapmanızı, pozlama yapmanızı, fırça ayarlarıyla düzenlemeler yapmanızı, renk tonları kontrastı yapmanızı, resmi siyah beyaz yapmanızı, grup olarak fotoğraf düzenlemesi yapmanızı, fotoğraflara farklı arayüzler uygulamanızı, fotoğraflara farklı stiller uygulamanızı sağlar.

Profesyonel bir fotoğrafçı gibi fotoğraflarınızı hayalinize göre şekillendirebilir fotoğraflarınızda profesyonel bir fotoğrafçı gibi çalışabilirsiniz.

Google Snapseed Google Play store dan indirebilirsiniz, izinlerini kabul ettikten sonra grup halinde yada teker teker fotoğraf düzenlemesi yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Google play store da uygulama için yorum yapabilir, olumlu değerlendirme ve objektif yorumlar yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken takıldığınız konular olduğunda uygulamanın altına yorumlar yaparak sorun yaşadığınız kısmı aktarabilirsiniz İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı teknik ekip çalışanları olarak elimizden geldiğince Google uygulamalarıyla ilgili sorularınıza hem forumlarda hemde Google play store da yanıt vermeye çalışıyoruz.

İnnova Reklam ve Web Tasarım Ajansı olarak Google Snapseed Uygulamasını Kullanmanızı Tavsiye Ediyoruz.

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …