Kilis web tasarım firması

Kilis web tasarım firması, İnnova Web Tasarım olarak bizler Kilis ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil bir paketle yapılıyor. Paketimizin içinde ilk yıl alan adı, bir yıllık hosting paketi, kurumsal mail adresleri, Türkçe yönetim panelli web sitesi, teknik destek hizmeti bulunuyor. Web site tasarımlarımız mobil uyumlu ve SEO uyumlu olarak yapılıyor. Web tasarım çalışmalarımız müşteri dostu bir yol izleyerek hazırlanıyor.

Web tasarım sürecimiz bizden web tasarım talebinizle başlıyor. Web tasarım talebinde bulunan kişinin talepleri ve hayalindeki web sitesini dinliyoruz. Örnek web tasarımları gösteriyoruz. Onayınızla birlikte web tasarım sözleşmenizi hazırlıyoruz. Firmanıza ait logonuzu, ürün ve hizmet fotoğraflarını alıyoruz. İletişim bilgileri ve hizmetinizle ilgili detaylı bilgileri, açık adres bilgilerini alıyoruz. Hayalinizdeki web tasarımı özgün olarak tasarlıyoruz. Tasarımı sizinle paylaşarak yayın öncesi onayınızı alıyoruz. Onayınızın ardından web sitenizi yayına veriyoruz. Tasarım yayınlandıktan sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınızı size uzaktan bağlantı yöntemi ile gösteriyoruz. Daha sonra şifrelerinizi teslim ederek kurumsal mail kurulumunu masa üstü ve cep telefonu cihazlarınıza yapıyoruz. İşlem başarılı bir şekilde tamamlanmış oluyor.

Kilis web tasarım firması olarak bizler,

Kilis ilimizde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. 2012 yılından beri profesyonel web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Kilis ilimizin büyüyen nüfusu ve gelişen şehir yapısı işletme sayısını arttırıyor. Şehir yurt içi ve yurt dışı hem ticaret, hem turizm, hem tarım noktasında ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Şehrin artan nüfusu ve turizmi sayesinde firmaların sayısı artıyor. Ürün ve hizmetlere talep arttıkça şirketleşme de artıyor. Bugün Kilis ilimizde temizlik, turizm, tarım, gıda, emlak sektörü ve benzeri sektörlerde bir çok firma hizmet veriyor. Kilis esnafı her geçen gün daha çok web tasarım ve reklam çalışmalarına ihtiyaç duyuyor. Kilis web tasarım firması olarak bizler bu noktada esnafımıza kurumsal çalışmalarımızla destek oluyoruz.

Kilis ilimizdeki yeni kurulan işletmelerin kurumsallaştırma çalışmalarını yapıyoruz. Web tasarım, grafik tasarım çalışmalarını yapıyoruz. Kağıda baskı matbuu işlerini yapıyoruz. Özellikle web tasarım, grafik tasarım ve e-ticaret sitesi tasarımı konusunda bugüne kadar mükemmel işler yaptık. Firmaların internetteki ofisi olan web tasarımları sayesinde daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağladık. Tüm Kilis esnafını web sitesi sahibi olmaya ve işlerini internet ortamına taşımaya davet ediyoruz.

Web tasarım paketimizin detayları,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post