SEO Danışmanlık Firması

SEO Danışmanlık Firması, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler SEO çalışması konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde bir çok firmayı gerek lokal, gerekse ulusal SEO çalışmasında geniş bir referans listesine sahibiz. Rekabeti yoğun sektörlerde bile başarı yüzdemiz çok yüksek. Bugüne kadar SEO çalışması yapmak için aldığımız her işi başarıyla bitirdik. Bizlere ulaşarak arama motoru optimizasyonu yaptırmak isteyen herkese bu referans listesini veriyoruz. Dilerlerse eğer kendileriyle irtibata geçerek başarımız teyit edebiliyorlar. Yazımın devamında SEO danışmanlığı nedir, bu çalışma neleri kapsar ve nasıl yapılır gibi bazı başlıklara değineceğim. Yazının devamını okumak yerine dilerseniz bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı nedir sorusuna doğru cevabı verebilmek için öncelikle SEO kısaltmasını açmak gerekmektedir. SEO: Search engine optimization kelimelerinin kısaltmasıdır. Manası arama motoru optimizasyonudur. İşlevi ise bir web sitesini arama motoru sistemine optimize eder. Web sitesinin konusu ile ilgili anahtar kelimelerde onu Google arama motorunda ve benzeri arama motorlarında yayınlamaktır. Arama motorlarına uyumlu hale gelen web sitesi hem arama motorlarının sorgu sonuç sayfalarında çıkar. Arama motorlarının görseller bölümünde de sitenizin görselleri yayınlanır.

SEO kelimesinin anlamı kafamızda netleştikten sonra SEO danışmanlığını açalım. SEO danışmanlığı ise sitenizin nasıl optimize edilmesi gerektiği, hangi anahtar kelimelerle yayınlanmanızın size daha fazla para kazandıracağı gibi soruları profesyonel bir bakış açısıyla cevaplamaktır. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler SEO danışmanlığı konusunda uzun yıllardır profesyonel hizmetler veriyoruz. Türkiye’nin en iyi reklam ajansları, reklam ajansları ve benzeri anahtar kelimeleriyle bizi Google arama motorunun birinci sayfasında görmeniz mümkündür. Bu anahtar kelimeler bizim ihtiyacımız olan, bize doğru müşteriyi getiren anahtar kelimelerdir. Sizler için de tam olarak bunu yapıyoruz. Bütçenize ve işinize uygun olan bir paketle, uygun anahtar kelimeleri hazırlayarak bu anahtar kelimelerle web sitenizin yayınlanması için web sitenizin içinde bir takım çalışmalar yapıyoruz.

SEO Danışmanlık Firması

SEO Danışmanlık Firması

SEO Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler,

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler SEO çalışmalarımızı sizin ürün ve hizmetlerinize göre, konumunuza göre yapıyoruz. Konumuz, ürün / hizmet sektörü, rekabet yoğunluğu, web sitenizin mevcut teknik alt yapısı SEO çalışmasında fiyat belirleme konusunda önemli kriterlerdir. Web sitenizin optimize edilebilecek bir alt yapısı varsa web siteniz optimize edilir. Yoksa size yeni web sitesi tasarımı teklif edilir veya bir miktar çalışma ile optimize hale getirilir.

Bulunduğunuz konum nüfus yoğunluğu ve dolayısıyla rekabet yoğunluğu fazla ise çalışmalarımızı yoğunlaştırmamız gerektiğinden önemlidir. Nüfusu yoğun olan yerin müşterisi de çok olur bu sizin için kesinlikle negatif bir durum değildir. SEO çalışması yaparken diğer bir önemli kriter de hizmet verdiğiniz sektördür. Türk Ticaret Kanunlarında reklam yapma yasağı olmayan tüm sektörlerde SEO çalışması yapıyoruz. Günümüzde bazı ürün ve hizmetler çok aranırken bazıları ise pek fazla aranmıyor. Aranmayan mallara SEO çalışması yapılmaz diye bir şey yok her sektörün rekabeti kendine göre. Piyasaya ürün hizmet sunan her işletme elbette müşteri bekliyor.

Rekabeti yüksek sektörlerdeki çalışmalarımız daha yoğundur. Size geri dönüşlerimiz de yoğun olur. SEO çalışması süresince web sitenizi alıyoruz, web siteniz aldığımız günkü ziyaretçi sayısını alıyoruz. Bu günden itibaren kazandırdığımız yeni ziyareçileri her ay ayrıca size rapor ediyoruz. Raporlarımızda web sitesine gelen ziyaretçi sayısı, hangi anahtar kelime ile geldiği gibi önemli detaylar yazıyor. Bu önemli detaylar sizin ihtiyacınız olan detaylar. Bu raporları görmek sizlerin içini rahatlattığı gibi ödediğiniz ücret karşılığında ne yapıldığını da görmüş oluyorsunuz.

Bu sorular önemli,

SEO firması size yaptığı çalışmalar ile rapor verecek mi? Sizi hangi anahtar kelimelerle ne kadar sürede yayınlayacak? Ne kadar sürede yayında kalacaksınız? Bu sorular kilit sorular. Bunlarla ilgili tatmin edici olmayan, mantıksız ve fazla cömert açıklamalara asla inanmayın. SEO çalışması profesyonellik isteyen bir iştir.

Bir SEO uzmanı hem bir yazar, hem iyi bir bilgisayar mühendisidir. Hem yazılım, hem yazma, hem okuma bilgisine sahiptir. Benzer cümleleri tekrarlayarak, rakip sitelerden yazı kopyalayan 100-200-300 tl gibi ücretlerle size arama motorlarında yayınlanmayı teklif edenlere inanmayın.

SEO danışmanlık firması

SEO danışmanlık firması

Nasıl Çalışıyoruz?

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak SEO paketlerimizi, hizmet süremizi, raporlama tekniklerimizi ve destek sistemimizi sizlere detaylı olarak aktarıyoruz. Anlaşmanın başında ne yapacağımızı ve hangi anahtar kelimelerle sizi yayınlayacağımızı açıkça söylüyoruz. Bu bilgi paylaşımından sonra anlaşmaya varıldığında SEO sözleşmesi yapıyoruz. Yapılan SEO sözleşmesinin içine sözünü ettiğimiz anahtar kelimeleri ve ücreti, çalışma süresini yazıyoruz. Yani söz bizde uçmaz ama yinede yazıda kalsın diyoruz. Sizin içiniz işin başında rahat ederse biliyoruz ki biz daha rahat çalışacağız.

SEO çalışmasını yaparken sizinle röportaj tarzında kısa kısa bilgi paylaşımları bekliyoruz. Gerekli soruları sorarak işinizle veya ürününüzle ilgili yanıtları alıyoruz. Ürün ve hizmetinizle, işleyişinizle ilgili olmayan hiçbir vaadi reklam çalışmanıza entegre etmiyoruz. Mevcut işleyişinizi etkili reklam cümleleriyle ziyaretçinize sunuyoruz.

Yaptığımız çalışmanın içinde görsel tasarımlar, sloganlar, tanıtım metinleri, anahtar kelime optimizasyonları, web sitesi güncelleme çalışmaları gibi çalışmalar bulunuyor. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bu işi uzun yıllardır severek yapıyoruz. Kesinlikle memnun kalacağınız bir çalışma yapıyoruz. Rekabeti yüksek sektörlerde bile en güzel sonuçları elde ederek gücünüze güç katıyoruz.

Unutmayın Google arama motorunda ilk sayfada yayınlanmak işletmeniz için dünyanın en iyi şeyidir. Sizin için gece gündüz durmadan çalışan bir pazarlamacı gibidir. Herhangi bir saat sınırı yoktur 7/24 saat arama motorunda anahtar kelimelerle yayınlanırsınız. Her geçen gün artan ziyaretçileriniz dilden dile pazarlama yöntemiyle de size para kazandırır. SEO çalışmasının ne kazandırdığını bir ziyaretçi sayıları ile ifade etsek bile aslında kazandırdığımız ziyaretçi ve müşteri her zaman daha fazladır.

Bize Ulaşın,

SEO Danışmanlık hizmeti veren bir firma arıyorsanız İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler hizmetinizdeyiz. Sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasında aşağıdaki telefon numarasından. Akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında ise mail ile sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bizleri aramak için müşterimiz olmanız şart değil teknoloji, tasarım ve SEO hizmetleriyle ilgili soru ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz. İşletmenizi profesyonel arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızla Google birinci sayfada yayınlamak bizim için bir onurdur. Sizleri de bekliyoruz. Aşağıdaki kanallardan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bol kazançlar diliyoruz. Saygılarımızla.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (110 votes)