Şırnak web tasarım firması

Şırnak web tasarım firması, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Şırnak ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumlu, SEO uyumlu, Türkçe yönetim panelli olarak hazırlanmaktadır. Web site tasarımlarımıza ilave olarak ilk yıl alan adı, ilk yıl hosting paketi, kurumsal mail adresleri ve teknik destek hizmeti dahildir. Tek bir fiyatla tüm paketi sizlere sunuyor, sürpriz ücret çıkarmıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız bütçenizi yakmıyor, size vaad edilenden daha iyisini buluyorsunuz. Ülkemizin bütün esnafı, kobileri, büyük işletmeleri kazansın diye çalışıyoruz. İş yerlerinizi internete taşıyor, ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz. İmajınızı güçlendiriyor, daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Şırnak ilinde web tasarım firması arıyorsanız İnnova Web Tasarım Ajansı sizin için en doğru adres.

Şırnak web tasarım firması

Şırnak web tasarım firması

Şırnak web tasarım firması olarak bizler,

Şırnak ilimizde web tasarım çalışmalırımız 2012 yılından beri devam ediyor. Web tasarım sürecimiz şu şekilde işliyor. Web tasarım için bizleri arayan firma yetkililerimizin talebini dinliyoruz. Hayal ettiği web tasarım özelliklerini soruyoruz. Bizim yapmış olduğumuz web tasarım çalışmalarımızı görebilmeniz için örnek web sitelerimizi gösteriyoruz. Web tasarım çalışmasına onay vermenizle birlikte web tasarım sözleşmesini hazırlıyoruz. Daha sonra alan adı ve hosting paketinizi alarak web tasarım çalışmanızı yapıyoruz. Web tasarım çalışmasını yaparken size ait resimleri kullanıyor, profesyonel grafik tasarım yapıyoruz. Çalışma bitince web sitenizi yayına vermeden önce size gösteriyoruz. Eklenmesini istediğiniz şeyler var ise ekliyor gerekli güncellemeleri yapıyoruz. Daha sonra sitenizi yayına veriyoruz. Web sitenizi yayına verdikten sonra yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda size uzaktan bağlantı yöntemi ile bilgi veriyoruz. Daha sonra cep telefonu ve masa üstü bilgisayarınıza mail kurulumunu yapıyoruz. Şifrelerinizi teslim ederek çalışmamızı başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Alan adı hosting paketinizi yenilediğiniz sürece uzun yıllar web tasarımınızı kullanabilirsiniz.

Web site tasarım özelliklerimiz,

-Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.
-Mobil uyumludur.
-SEO uyumludur.
-HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.
-Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.
-Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

– Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

-Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

-Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

-İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

-Sipariş formu özelliği vardır.

-Talep formu özelliği vardır.

-Harita konumuz eklenmektedir.

-Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post