Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı ile çalışmak, profesyonel bir web tasarım firması bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2012 yılından beri web site tasarım ajansı olarak hizmet veriyoruz. Profesyonel web sitesi yapıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı web tasarımı yapıyoruz. Web sitelerimizi özgün olarak tasarlıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini sizin zevkinize göre inşaa ediyoruz. Firma logonuz, vizyonunuz, ürün ve hizmetlerinize yakışan en kaliteli ve en şık web sitelerini yapıyoruz. Web site tasarım ajansımız ile görüşmek için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayınız.

Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı, profesyonel web tasarım ekibi ile kurulur. Web sitesi tasarımı yaparken temiz kod alt yapısı hazırlanır. Gerekli HTML dosyaları, gerekli PHP dosyaları, gerekli CSS dosyaları hazırlanır. Ürün ve hizmetlerinize uygun grafik tasarım çalışması yapılır. Gerekli tanıtım yazıları yazılır. Hayalinizdeki web tasarımı, ürün ve hizmetlerinize, işletme vizyonunuza uygun olarak tamamlanır. Web site tasarım ajansının işi budur. Hazır web sitesi, ucuz web sitesi başlığı altındaki web tasarım şirketleriyle çalışırsanız yukarıda listelediğim çalışmaların hiçbiri yapılmaz. Vizyonunuza hizmet etmeyen web site tasarımlarını satın almayın. Bu tarz satış yapan ve web site tasarım ajansıyız diyen firmalara itibar etmeyiniz. Bu tarz tasarımlar kopya tasarımlardır. Google, Yandex gibi arama motorları tarafından desteklenmedikleri için size yeni müşteri kazandırmaz. Yeni ziyaretçi sitenize gelmez.

Bu önemli ayrıntıları aktardıktan sonra kısacak bir web site tasarım ajansı ile çalışmanın avantajından da bahsetmek istiyorum. Bir web tasarım ajansı ile çalışıp web sitesi yaptırdığınızda teknik konularda danışabileceğiniz bir sorumlunuz olur. Web sitesi tasarımı yapılırken grafik tasarım da yapılır ki bu sitenizin şıklığı için çok önemlidir. Web sitesi kullanılırken herhangi bir şekilde sitenin durması, sitenin yavaşlaması, bazı parçalarının açılmaması gibi durumlarda anında destek alabilirsiniz. Web sitesine yeni yazı, yeni resimleri nasıl ekleyeceğiniz konusunda yardım alırsınız. Kurumsal mail adresleriniz olur ve kurulumu ajansınız tarafından yapılır. Hazır web sitesi, ücretsiz web sitesi gibi başlıkları görerek satın aldığınız tasarımlarda bunların hiçbirini yaptıramazsınız. Bu detaylar kurumsal şirketler için çok önemlidir.

Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı

Web site tasarım ajansı nasıl çalışır?

Web tasarım ajansları, profesyonel web tasarımcı, bilgisayar mühendisleri ekibiyle kurulur. Ajans fikri ortaya çıktıktan sonra ekip kurulur, bir web tasarım şirketine yaraşır bir web sitesi yapılır. Daha sonra ajansın fiziksel ofisi açılır. Profesyonel web tasarım ajanslarının web tasarım ofisleri vardır. Freelance olarak çalışan şahısların web tasarım konusundaki çalışma planları değiştiğinde onlara ulaşamaz, tasarımız ile ilgili yardım alamazsınız bu konu sizin için çok önemli. Web site tasarım ajansı nasıl çalışır konumuza devam edelim. Web tasarım ajansı kendi reklamını yapar. Müşterilerine ulaşır, müşterilerine sunum yapan deneyimli müşteri temsilcileri ile detaylı bilgi verir. Web tasarım yaptırmak isteyen firma yetkilisinin taleplerini dinler. Hayalindeki web sitesini öğrenir. Örnek web siteleri gösterir ve anlaşma yapılır.

Web site tasarım ajansları müşterileriyle web tasarım sözleşmesi yaparlar. Web tasarım sözleşmesinde detaylı olarak alan adının ne olacağı, ne kadar süreli hosting tanımlanacağı, web sitesinin kaç sayfadan oluşacağı gibi detaylara yer verilir. Web tasarım bedeli ve ne zaman ödenmesi gerektiği gibi detaylar web tasarım sözleşmesine yazılır. Anlaşmazlık durumunda çıkılacağı mahkeme ve şehir açıkça yazılır. Bu sözleşmenin ardından ödeme alınarak web sitesi özgün bir şekilde tasarlanır. Web sitesi tasarlandıktan sonra kurumsal mail adresleri de cep telefonu ve bilgisayarlara kurulur. Tüm bu işleyiş profesyonel web tasarım ajanslarında bulunur. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak kurulduğumuz günden bu yana bu şekilde çalışıyoruz.

Aşağıda web tasarım detaylarımızı bulacaksınız. Aklınıza takılan diğer detaylar için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (10 votes)