Adana Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bugünkü konumuzda Adana web tasarım. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımızı herşey dahil web tasarım kampanyasıyla sunuyoruz. Web tasarımlarımız orjinal ve lisanslı tasarımlar olup güncel teknolojiye uygun olarak tasarlanmaktadır. Web tasarım detaylarımızı aktarmadan önce Adana ilimizden bahsetmek istiyoruz. Adana ilimizin ticari hacmini, coğrafi yapısını, sanayi ve ticareti etkileyen şartları, Adana ilimizin web tasarım potansiyelini, Adana’da web tasarım hizmetlerine neden ihtiyaç duyulduğuyla ilgili bazı önemli bilgiler paylaşmak ve Adana esnafımızı İnnova Web Tasarım ve Reklam Ajansı faaliyetlerimize davet etmek istiyoruz.

Adana Web Tasarım

Adana Web Tasarım

Adana ilimiz…

Adana ilimiz, son alınan 2015 yılı verilerine göre 2,183,167 toplam nüfusu ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya’dan sonra Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri Adana’dır. Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana ilinin idari şehir merkezi, Akdeniz’den yaklaşık 30 km içeride Seyhan Nehri üzerinde yer almaktadır. Adana’nın merkezi olan Mersin, Osmaniye, Adana ve Hatay illerini çevreleyen coğrafi, kültürel ve ekonomik bir bölge olan Çukurova’nın merkezinde, yaklaşık 5,62 milyon insan yaşamakta, geniş ve düz tarıma elverişli ovaların bulunmasından dolayı da bölgenin geçim kaynağı daha çok tarıma dayanmaktadır. Türkiye’nin güneyinde Akdeniz Bölgesinde yer alan Adana, sahil boyunca doğudan batıya 100 km boyunca uzanan Adana-Mersin Büyükşehir Bölgesi ise 3,45 Milyon nüfusa sahiptir.

Bu nüfus yoğunluğu diğer illerden göç alması ve verimli çalışma alanlarıyla doğrudan ilişkilidir.
İklim olarak Akdeniz İklimine sahip olan Adana Kışları ılık ve yağışlı, yazları ise sıcak ve kurak olmaktadır. Adana’da hissedilen En yüksek sıcaklık 12 Haziran 2012’de nemle birlikte 53,0 °C, nemsiz 46 °C olarak ölçülmüştür. Hissedilen En düşük sıcaklıksa 28 Ocak 2012’de −6 °C olarak kayıtlara geçmiştir. İl sınırlarında büyük küçük birçok akarsu bulunmasına rağmen Adana’nın en büyük akarsuları Seyhan ve Ceyhan’dır.
Türkiye’de diğer şehirlere konumu olarak Adana’nın kuzeydoğusunda Kahramanmaraş, güneydoğusunda Hatay, kuzeyinde Kayseri, doğusunda Osmaniye, , kuzeybatısında Niğde ve batısında Mersin illeri ve güneyinde Akdeniz bulunmaktadır.

Adana iline bağlı 15 adet ilçe bulunmaktadır. Bunlar; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir’dir. İlk sanayileşen illerimizden olan Adana Türkiye’nin altıncı büyük metropolitanı olup, Türkiye’nin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerindendir. Geniş ve tarıma elverişli düz ovaları, alüvyonların getirdiği verimli toprakların tarımsal faaliyetlerin yapılmasında önemli bir etki olsa da Seyhan Barajının inşasıyla ve tarım tekniklerinin de gelişmesiyle de tarımsal faaliyetlerde büyük gelişmeler yaşanmasında önemli rol oynamıştır.

Adana Web Tasarım

Adana Web Tasarım

Adana ilimizin tarımı ve ekonomisi

Adana ilinin tarım bölgesi olarak pazarlama ve dağıtım merkezi ise Çukurova’dır. Çukurova’da yoğunlukla pamuk, arpa, üzüm, narenciye, buğday ve soya fasulyesinin pazarlama ve dağıtımı yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye’de üretilen soya fasulyesi ve mısırın yarısı, portakalın %29’u ve yerfıstığının %34’ü de yine Adana ilimizde üretilmektedir. Bu nedenle bölgede tarım kaynaklı şirketlerin büyük çoğunluğunun genel müdürlüğü Adana ilimizde bulunmaktadır.Bugün Adana ilimiz Türkiye ‘de önde gelen 500 sanayi firması firmasının 11’ine de ev sahipliği yapmaktadır.

Tarımsal dayalı sanayileşmiş olan Adana’da deri ve tekstil sanayide üretimin %29’unu oluşturmaktadır. Tarım dışında maden kaynağı olarak da Türkiye’de 4. sırada alan Adana ilimiz, demir, çinko, krom, manganez ve kurşun açısından da önem taşımaktadır.

Adana’da ulaşım demiryolu, karayolu, havayolu ve denizyolu ile yapılmaktadır. Adana’da Demiryolu ulaşımı İngilizler tarafından 1886 yılında kurulan raylarla hayat bulmuştur. Bugün gelişen teknoloji ile demiryolu ulaşımı devam etmektedir. Hava yolu ulaşımı ise 1937 yılından bu yana Şakirpaşa Havaalanı’ndan sağlanmaktadır. Günümüzde iç ve dış hat seferlerinin gerçekleştiği Şakirpaşa Havaalanı ise, Türkiye’de yolcu taşınması sıralamasında 7. sırada yer almaktadır.

Bu bilgilere dayanarak Adana ilimizde ulaşım, ticaret, üretim, tarım ve hayvancılık zincirlerinin içinde bulunan esnafımızın hem ulusal rekabet, hem küresel rekabete ayak uydurabilmesi için, işletmelerini ön plana çıkararak daha fazla hedef kitleye ulaşabilmeleri için tüm işletmelerimizin web tasarım sahibi olması şarttır. Web tasarım çalışmalarıyla işinizi internete taşıyor sizleri internet üzerinden gelecek olan hedef kitleden geride bırakmıyoruz. Unutmayın internet üzerinden gelen hedef kitle kendiliğinden gelen müşteri potansiyelidir ve kesinlikle bu potansiyeli kaçırmamanız gerekmektedir.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler kullanışlı web tasarımlarımızla ömür boyu kullanım sağlıyoruz. Arama motorlarına ve tarayıcılara uyumlu olarak güncellenen tasarımlar sunuyoruz. İster orjinal ister lisanslı tasarım olsun tüm tasarımlarımız Türkçe yönetim panellidir, seo uyumlu ve mobil uyumludur. Dilerseniz bir başlık altında web tasarım özelliklerimiz toparlayalım.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’nın Adana’da Verdiği Hizmetler,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)