web tasarım blog

Adıyaman Web Tasarım

Adıyaman Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bugünkü konumuz Adıyaman web tasarım. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler herşey dahil web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarımlarımız orjinal ve lisanslıdır. Web tasarımlarımız mobil uyumlu ve seo uyumludur. Değerli ziyaretçimiz, Adıyaman ilimizde bir esnaf, bir web tasarım gönüllüsü, web tasarım ilgilisi olduğunuz için öncelikle teşekkür ediyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler uzun yıllardır başta Adıyaman ilimiz olmak üzere ülkemizin tamamına web tasarım hizmeti veriyoruz. 5 Yıllık deneyimimizle kurumsallığı ve profesyonelliği yakalamış bulunmaktayız.

Adıyaman ilimizde hizmet veren esnafımızın işini internete taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmalarını ve daha fazla kazanç elde etmelerini hedefliyoruz. Adıyaman ilimiz tarihi, turizmi, insanlık tarihinden bu yana insan oğluna mekan olmuş muhteşem tarihi yapılarıyla meşhur bir şehrimiz. Bu meşhur şehrimizin daha fazla kazanması ve ticareti fark etmesini diliyor mevcut tarihi yapısının kazancını elde edebilmesini istiyoruz. Bunları sağlayabilmek için tüm işletmelerin web tasarım sahibi olması şarttır.

Adıyaman Web Tasarım
Adıyaman Web Tasarım

Dilerseniz kısaca Adıyaman ilimizi inceleyelim

Tarihin bilinen en eski yerleşim yerlinden biri olan, M.Ö. 40.000 yıllarına kadar geçmişi uzanan Adıyaman Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Fırat nehrinin batısında yer almaktadır. Adıyaman nüfus yoğunluğu 79/km2’dir. 2016 verilerine göre tahmini nüfusu ise 602.774 tür.Adıyaman ilinde bulunan ilçeler ise Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik ve Tut ilçeleridir.

Güneyi ova, kuzeyi dağlık olan Adıyaman’da iki çeşit iklim bulunmaktadır. Kuzey kısmında kara iklim özellikleri, kışlar yağışlı ve soğuk, yazlar sıcak ve kurak, güney kısmında ise kışlar ılık ve yağışlı, yazlar kurak ve sıcak geçmektedir. Yüksek yerlerde ise kış çok şiddetli geçmektedir. Adıyaman Akdeniz ikliminin farklı kara ve deniz iklimi ile yaşandığı tek ilimizdir.
Güneydoğu Anadolu’nun en yeşili olan Adıyaman’ın %17’si ormanlık arazidir. Bitki örtüsü bakımından yine en zengin ilimizdir.

Adıyaman’da başlıca geçim kaynakları hayvancılık ve tarımdır. Toprağın tarıma elverişli olması Adıyaman’da tarımı git gide modern kılmaya başlamıştır. Halkın %80’i bu yüzden tarımla uğraşmaktadır. Adıyaman’da üzüm önemli bir tarımsal faaliyet olarak gelmektedir. Bağcılıkta da önemli bir yeri olan Adıyaman’da üzümün yanı sıra tütün, şeker pancarı, buğday, arpa, pamuk, nohut, pirinç, biber, afyon, meyve ve sebzeler, pirinç, mercimek ve antepfıstığı üretimi de yapılmaktadır. Adıyaman’da tarımdan sonra ikinci gelir kaynağı olan hayvancılıkta ise kıl keçisi, sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

Adıyaman Web Tasarım
Adıyaman Web Tasarım

Adıyaman ilimizin sanayisi

Adıyaman sanayii çoğu orta ve küçük işletme ölçeğinde yaklaşık 600 civarı iş yeri bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı tarıma dayalı faaliyetler göstermektedir. Bu işletmelerde istihdam eden işçi sayısı ise 5053’tür.Bunların 210’u ise deri ve dokuma üzerine kurulmuş atölyelerden oluşmaktadır. Gıda ve tütün üzerine 120, madeni eşya ve makine üzerine ise 110 işyeri bulunmaktadır.

Sanayi bakımından çok fazla gelişmeyen Adıyaman’da önemli fabrikalarda bulunmaktadır. Büyük tütün fabrikası, un fabrikası ve çimento fabrikası, et kombinası ve yem fabrikası, peynir ve tereyağı fabrikaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Adıyaman’da bulunan madeni eşya ve makine aksamı fabrikası ilin dördüncü büyük fabrikası olarak yer almaktadır. İlin en önemli sanayi kuruluşu ise çimento fabrikasıdır. Adıyaman’da bulunan bu fabrikaların Türkiye pazarına önemli etkileri bulunmaktadır.

Adıyaman’da halıcılık ise yeni gelişen ticari faaliyetler arasındadır. Adıyaman yukarıda da bahsedilen yağ, un, tuğla, kiremit, çırçır, çeltik fabrikaları, Güney Gaz GPG dolum tesisi ve dokuma atölyeleri ile sanayi yönünden gelişme aşamasındadır. Adıyaman’da bulunan bakır, krom ve petrol madenleri ise il ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde Adıyaman’da bulunan petrol kuyularının sayısı 40 civarındadır. 1988 yılından bu yana yapılan tahmini günlük üretim miktarı ise 6430 varil civarıdır. Bunca ekonomik faaliyete rağmen bir tane dahi profesyonel web tasarım firması bulunmamaktadır. Reklam şirketi bulunmamaktadır.

Adıyaman ilimize ait bunca değerin, bu değerler zincirinde işletmecilik yapan esnafımızın her zaman yanında olduğumuzu, kullanışlı web tasarımlarıyla hizmet vermek istediğimizi iletmek isteriz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özelliklerimiz

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansının Tüm Hizmetleri,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …