Afyon Android Uygulama

Android Uygulama Nedir ? Afyon Android Uygulama Yapan Yerler Var mıdır ? Android Uygulama Fiyatları Ne Kadardır ? Eminiz Afyonkarahisar’daki birçok işletmenin android uygulamalarla ilgili aklındaki soru işatlerinden biriydi yukarıda yazdığımız sorular. Bizler sizin adınıza bu sorulara yanıt vermek ve İnnova Reklam Ajansı olarak android uygulama talebinize cevap vermek arzusundayız.

Afyon Android Uygulama

Afyon Android Uygulama

Şimdilerde yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefon, tablet gibi cihazlara özel olarak tasarlanmış ve kodlanmış yazılımlar yani Android Uygulamalar hakkında hemen hemen hepimiz biraz bilgi sahibiyiz. Biranda hayatımıza giren hatta hayatımızı birçok alanda kolaylaştıran bu uygulamalar nasıl ve hangi aşamalarla oluşuyor? Öncelikle bu uygulamaların temeli olan işletim sistemlerine göz atalım isterseniz.

Android, genel olarak mobil cihazlarda kullanılabilirliğiyle bilinir hale gelmiş olsa da sms, takvim, Google maps, telefon rehberi ve e-mail istemcisi ve buna benzer birkaç program ile meydana gelen bir işletim sistemidir. Android Google tarafından geliştirilen Linux tabanlı bir mobil işletim sistemidir.  Adroid Uygulamalar ise yine bu işletim sistemine bağlı olarak tablet, telefon vb. araçlar için tasarlanmış ve yazılmış uygulamalardır.

Nasıl Kullanıyoruz

Günümüzde Android Uygulamaların sayısı oldukça fazla. Her geçen gün bu sayının artacağını da söyleyebiliriz. Çeşitli amaçlarla yazılan Android Uygulamalar bazılarımızın vazgeçilmezleri arasında bile yer alıyor. Eğlence, sağlık, sosyal ağ, oyun, pazarlama, iletişim, şirket içi yazışma, çocuklar için geliştirilmiş uygulamalar, dergi ve gazeteler, alışveriş, finans, fotoğraf ve video, eğitim, iş, katalog, kitap, müzik, navigasyon, referans, seyahat,  spor, tıp, üretkenlik, yardımcı asistan ve daha bir çok konuda android uygulama saymamız mümkün.

Peki Android Uygulamalar nasıl oluşuyor? Android Uygulama yani mobil uygulama geliştirilmesi 6 aşamadan meydana geliyor. Birincisi hangi ihtiyaç ve istek için uygulama yazılacağı. Yani uygulamanın ana fikrinin belirlenmesi aşaması. Belirlenen fikir doğrultusunda titiz bir araştırma yapılarak uygulama için bol bol prototip  yani taslak çizilir. Uygulama protipleri bittikten sonra son taslak hazırlanarak programlama aşamasına geçilir. Uygulamanın sorunsuz çalıştığı belirli testler yapıldıktan sonra onay alırsa geliştirilen uygulama ilgili platformlarda yayınlanır.

Geliştirilen bu uygulamaların uygulama sağlayıcıları açısından avantajları da elbette küçümsenmeyecek derecededir. Hizmet ya da ürün tanıtımı için geliştirilen uygulama sahipleri firmalarına ait adres, telefon ve hizmet bilgilerini de uygulamaya girdiğinden müşterinin işletmeye her an ulaşılabilir olması, müşteri ile doğrudan iletişim halinde olması sağlanır. Uygulama kullanmayan diğer rakiplerine göre her zaman bir adım önde olması da bir diğer avantajdır. Teknolojiyi takip eden bir işletme tabi ki müşteri açısından daima bir adım öndedir. Android Uygulama kullanımının sağladığı bir diğer avantaj ise müşteri nazarında  olumlu marka imajı oluşturmasıdır.

İnnova Reklam Ajansı olarak Afyonkarahisar’dan tüm Türkiye’ye android uygulama, App uygulama konusunda ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz, Android uygulama fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatımızla sizi yeni teknolojinin kapılarını açıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)