web tasarım blog

Ağrı Web Tasarım

Ağrı Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bu günkü yazımızın konusu Ağrı Web Tasarım. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler başta Ağrı ilimiz olmak üzere tüm Türkiye’ye web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız ömür boyu kullanabileceğiniz alt yapıya sahiptir. Kullanışlıdır, orjinaldir, mobil uyumlu ve seo uyumlu tasarımlardır. Ağrı esnafımızın kullanımına uygundur. Ağrı ilimizin esnafını bizler internet ortamındaki hedef kitleyle buluşturmaya çalışıyoruz ve sizlere işinizi internete taşımanızı rica ediyoruz. İşiniz internette ise paranız cebinizdedir, her geçen gün daha fazla kazanç elde eder her geçen gün daha çok hedef kitleye ulaşırsınız. Neden mi işinizi internete taşıyalım diyoruz. Hemen okumaya devam edin ve Ağrı ilimizin coğrafi, tarihi, turizmi, ticari hayatı, sanayi faaliyetlerini inceleyelim ve internet ortamında ne kadar az aktif olduğumuzu görelim ve aşağıdaki faaliyetlerimiz için bizlerden destek isteyelim ki tanıtımınıza katkıda bulunabilelim.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ağrı ilimiz…

Ağrı Türkiye’nin en doğusunda Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl ismini bölgede bulunan Ağrı Dağı’ndan almıştır. Merkez bucağa bağlı 50, Cumaçay bucağına bağlı 24, Muratlı bucağına bağlı 24 köyü vardır. Ağrı 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe, 1927 yılında ise il olmuştur. Son verilere göre toplam nüfusu 148.667 dir. Yüzölçümü 1481 km2 olup, nüfus yoğunluğu 70’tir. İlçeleri; Ağrı (merkez ilçe), Doğubayazıt, Patnos, Diyadin, Taşlıçay, Eleşkirt, Tutak ve Hamur’dur.

Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezlerinden biri olan Ağrı önemli tarihi geçmişi ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmasıyla dört bir yandan turiste ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa ve ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı ve yanında bulunan Küçük Ağrı turizmin önemli ev sahiplerindendir. Diğer yandan turizm olarak en revaçta olan ilçe İshakpaşa Sarayı’nın bulunduğu Doğubayazıt’tır. Diğer illere konum olarak bağlantı görevi gören Patnos ise Ağrı’nın diğer önemli bir ilçesidir.

Ağrı’da kara ikliminin özelliklerini görülür. Kışlar çok sert geçer, öyle ki Türkiye’de en soğuk gün Ağrı’da 13 Ocak 1940’ta -43,2° olmuştur. Türkiye’nin en soğuk ve en uzun kışı Ağrı’da geçer. Bu nedenle Ağrı senenin 115-125 günü karla kaplıdır. Yazları sıcaktır, +39,9° olduğu olmuştur. İlk ve sonbahar ise kısa sürer.
Ağrı iline ulaşım karayolu ve havayolu ile sağlanmaktadır. Havayolu ulaşımı Ahmed-i Hani Havalimanından yapılmaktadır.

Arazinin volkanik oluşu, ısının düşük ve yağışların az olması nedeniyle dağlar ve ovalar çıplaktır. Bu nedenle ormanlık alan yok denecek kadar azdır. Arazinin % 20’si mera ve otlak olup % 80’i ekime elverişli değildir. İlde ekime elverişli tarla alanı 148.505 hektardır. Bunun 2.262 hektarı çeşitli sebzelere ayrılmıştır. Kalan kısımlar ise tahıl türlerine, baklagillere ve endüstri bitkilerine ayrılmıştır. Tahıl ürünleri içinde en önemli payı ise buğday almaktadır. Buğday dışında arpa ve çavdar da üretimi yapılan diğer tahıl türlerindendir. Ağrı’da endüstri bitkileri içinden ise şekerpancarı tarımı yapılmaktadır. Ancak ilde yetiştirilen bu ürünlerin yıllık üretim oranları genelde düşük olmaktadır. Tarıma elverişli alanların az olması ve üretimden istenildiği kadar verim alınamamasından dolayı ilde hayvancılık daha ağır basmaktadır.

Ağrı Web Tasarım
Ağrı Web Tasarım

Ağrı ilimizin ekonomisi,

Ağrı ekonomisi daha çok hayvancılığa dayalıdır. İl ticaretinde yayla ve meralarda yetişen hayvanlar üzerinden elde edilen ürünler önemli rol oynamaktadır. Öyle ki ülkemizde en çok beslenen il olarak ilk sırada Ağrı yer almaktadır. Hayvancılık daha çok Koyun, kıl-keçisi, inek, sığır, dana, boğa, at ve katır üzerine yapılmaktadır. Bunlar içinden koyun yetiştiriciliği başı çekmektedir. Bunların dışında arıcılık ve kümes hayvancılığı da Ağrı’da son yıllarda gelişme göstermektedir.

Ağrı ilimizde Sanayi yeni yeni gelişmektedir. İlde bulunan başlıca fabrikalar ise şeker fabrikası, Doğu Bayezid Yem Fabrikası, Ağrı Tuğla Fabrikası, Et-Balık Kurumu Kombinası, Peynir-Tereyağ Fabrikası, Un Fabrikası, halı-kilim ve hızar fabrikalarıdır.

Bu sanayi ticaret faaliyetlerinin daha fazla kazanca dönüşmesi için her firmamızın web tasarım yaptırmasını ve internet reklamlarından faydalanmasını rica ediyoruz. Kullanışlı web tasarımlarımız hem hesaplı hemde Türkçe yönetim panellidir, kurumsal ve profesyoneldir.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na Ait Tüm Hizmetler,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …