Altındağ Web Tasarım

Altındağ web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı profesyonel olarak hizmet vermektedir. 2012 yılından beri web tasarım konusunda çalışıyoruz. Web sitelerimiz mobil uyumlu ve SEO uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Güncel teknolojilere uyum sağlayan tasarımlar yapıyoruz.

Özgün tasarımlar yapıyoruz, hayalinizdeki web site tasarımını sizlere sunuyoruz. Profesyonel web sitelerimizle iş yerinizi internete taşıyoruz. En iyi web sitelerini her şey dahil bir paketle tasarlıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, yönetim panelli web sitesi, mail kurulumu ve yönetim paneli eğitimini içeren teknik destek hizmeti ile birlikte sunuyoruz. En güzel web sitelerini en iyi fiyatlarla yapıyoruz, bütçenizi yormuyoruz.

Web siteleri internetteki ofisinizdir. Sizde hemen bir web sitesi sahibi olun ve işinizi internete taşıyın. Bir web siteniz yoksa internet ortamında yok olduğunuz anlamına gelir. Altındağ ilçesindeki tüm firmaları ve kişileri web sitesi sahibi olmaya davet ediyoruz.

Günümüzde ev hanımları, küçük işletme sahipleri, büyük ve orta ölçekli işletme sahipleri web sitesi yaptırıyor. Web siteleri ve e-ticaret siteleri sayesinde ürünlerini online ortamdaki ziyaretçilere sunuyorlar. Altındağ ilçesi her geçen gün büyüyen, Ankara’lılar ve Ankara’ya taşınanların en çok tercih ettiği ilçelerden bir tanesi. Altındağ her geçen gün büyüyen bir ticaret hacmine sahip. Ticareti yapan herkesin destekçisiyiz.

Altındağ Web Tasarım

Altındağ Web Tasarım

Altındağ web tasarım denildiğinde akla gelen ilk web tasarım firması İnnova Web Tasarım Ajansı. Altındağ ve çevresindeki herkesi web sitesi sahibi yapmaya kararlıyız. 2012 yılından beri yüzlerce firmaya web sitesi yaptık. Yüzlerce firmanın internetteki ofisi olan web sitelerini hazırladık.

Özgün, kullanışlı, profesyonel web sitelerimiz çok beğenildi. Güler yüzlü hizmet, mesaj ve aramalara anlık geri dönüşler ile müşterilerimizin beğenisini kazandık. Müşterilerimizin tavsiyeleriyle daha fazla hedef kitleye ulaştık. Bilgi paylaşımı sırasında teknik terimlerle boğmak yerine günlük konuşma dili ile anlaşılacak şekilde bilgi paylaşımı yaptık. Bu da müşterilerle aramızdaki iletişimi kuvvetlendirdi. Her geçen gün daha fazla tavsiye edildik.

Altındağ web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi, internet reklamları denildiğinde İnnova Web Tasarım birinci tercihiniz oldu. Aşağıda web tasarım özelliklerimizi, web tasarım detaylarını, paket içeriğini bulabilirsiniz. Detaylar açıkça listelendi. Bilgi almak, fiyat bilgisi almak, sipariş oluşturmak, ödeme yapmak için bizleri 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayabilirsiniz.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)