web tasarım blog

Altınova Web Tasarım

Altınova Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Yalova Altınova web tasarım hizmetleri veriyoruz. Html5, w3c uyumlu, mobil uyumlu, seo uyumlu tasarımlar, grafik tasarımı, eticaret tasarımı ve en önemlisi  web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız son derece profesyonel, kullanışlı ve müşterilerimiz ziyaretleri sırasında aradıklarını kolayca bulabildikleri, mobil ziyaretlerde ziyaretçilerimizin rahatlıkla üst menüyü kullanabildikleri tasarımlar yapıyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler 5 yılı aşkın süredir tüm Türkiye’ye web tasarım hizmetleri veriyoruz.

Altınova Web Tasarım
Altınova Web Tasarım

Yalova Altınova İlçemiz ve Web Tasarım Çalışmalarımız,

Yalova Altınova ilçemiz eskiden izmite bağlı bir belde iken ilçeye dönüştürülmüş ve Yalova iline bağlanmıştır. Altınova sahili, kumsalı, muhteşem iklimi, bitki örtüsü, denizin bitişiğindeki gölü ile ülkemizden ve tüm dünyadan turistlerin ziyaret ettiği bir ilçemizdir.

Altınova doğal güzellikleri, otelleri, restoranları, deniz manzaralı apartlarıyla, birbirinden lezzetli yemekleriyle misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor. Gelirlerini turizm ve tarım, denizcilik ile elde eden Altınova ilçemizin emlak konusunda, otellerin müşterilere ulaşması, restoran ve kafelerin müşterilere ulaşması noktasında her zaman hizmetindeyiz. İnternet ortamındaki ofisiniz diyebileceğimiz muhteşem web siteleriyle daha fazla hedef kitleyi sizlerle buluşturuyoruz.

Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra,

-Eticaret sitesi

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Web Tasarım Özelliklerimiz ise aşağıdaki gibidir,

-Türkçe yönetim panelli
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Geniş hosting alanı vardır.
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …