Amasra Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz, İnnova Web Tasarım Ajansı’na hoş geldiniz, İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Amasra web tasarım hizmetleri veriyoruz. Amasra ilçemiz Bartın ve hatta karadenizin en güzel ilçelerinden bir tanesi. Amasra’ya yurt içinden yurt dışından ziyaretçiler gelmektedir muhteşem bir turizm potansiyeline sahiptir. Doğal güzellikleri, turizmi, tarihi, sahili, limanı, tarımı, ormanlarıyla Amasra bir mucize bunu bilen herkes Amasra’yı ziyarete gidiyor. Bizler Amasra ilçemizin bu güzelliklerinin değerinden fazla kazandırmasını, tüm dünyaya tanıtılmasını, tüm Amasra esnafının daha fazla gelir elde etmesini diliyoruz. Amasra esnafımızın kazancını kendi kazancımız biliyor ve tüm esnafın işini internete taşımayı hedefliyoruz.

Amasra Web Tasarım

Amasra Web Tasarım

Web Tasarım Çalışmalarımız,

Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Ofisinizi internet ortamına taşıdığınızda daha fazla kazanç elde edeceğinizin garantisini veriyoruz, hergün yüzbinlerce google kullanıcısı internet üzerinden Amasra ile ilgili bilgileri tarıyor, turizm veya ticaret amaçlı sorgulamalar yapıyor eğer internet ortamında firmanıza ait bir web siteniz olursa bu ziyaretler neticesinde arama motoru kullanıcıları sitenize ulaşırlar ve sizlerin hedef kitlesi olurlar. Ne kadar çok hedef kitleniz var ise o kadar çok kazanç elde etme şansınız artar.

Değerli Amasralılar İnnova Web Tasarım Ajansımızın Web Tasarım özellikleri aşağıdaki gibidir,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Amasra ilçemizde web tasarımın yanı sıra verdiğimiz diğer hizmetlerimiz,

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)