web tasarım blog

Amasya Web Tasarım

Amasya Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bu günkü konumuz Amasya Web Tasarım. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler web tasarım hizmetleri veriyoruz. Amasya ilimiz esnafının iş yerlerini internete taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Amasya ilimize herşey dahil web tasarım kampanyası yapıyoruz. Güncel web tasarım özellikleriyle web sitesi yapıyoruz. Bugünkü yazımızda Amasya ilimizin özelliklerini ve web tasarım çalışmalarımızı aktaracağız. Amasya ilimizin web tasarım potansiyelini, gelir kaynaklarını, nüfus ve ticari hacmini kısaca inceleyelim.  Neden web sitesi sahibi olmalıyız? Web Tasarım sahibi olmanın avantajları nelerdir ? Web tasarım çalışmalarımızın özellikleri nelerdir?

İşinizi internete taşıyalım Amasya ilimizin değerlerine değer katalım. Nedir Amasya ilimizin değerleri ? Amasya Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümünde yer alan ilimizdir. Yedi bin yıl üzerinde çeşitli krallıklara başkentlik yapmış olan Amasya Osmanlı’da şehzadelerinde de eğitim gördüğü bir il olmuştur. Merkez ilçe ile birlikte toplam 7 ilçesi, 20 beldesi ve 349 köyü olan Amasya’nın son verilere göre toplam nüfusu 321.913’dür. Nüfus yoğunluğu 62 olan Amasya Türkiye ortalamasının üzerindedir. Ancak şehirleşme oranı düşüktür. Amasya ilçeleri; Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merkez, Merzifon, Suluova ve Taşova’dır.

Amasya Web Tasarım
Amasya Web Tasarım

Amasya İlimizin Özellikleri,

Amasya ‘da genel olarak Karadeniz ve İç Anadolu iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları sıcak, kışlar mutedil, yüksek yerlerde soğuk geçer. Ancak kışlar İç Anadolu Bölgesi’nde olduğu kadar soğuk olmaz. Amasya ilinin topraklarının % 16’sı orman, % 54’ü mera ve % 30’u ekime müsaittir. Dağ yamaçları karaçam, kayın, ardıç ağaçlarıyla kaplıdır. İlin güneyine doğru ormanlık alanlar yerini bozkırlar almaktadır.

Amasya ilinin en önemli akarsuyu Yeşilırmak’tır. İlin ikinci akarsuyu ise Yeşilırmak’ın üç önemli kolundan biri olan Çekerek ırmağıdır. Amasya il sınırlarında bulunan en önemli göl ise Boraboy Gölü’dür.
Amasya’da başlıca geçim kaynağı tarımdır. Sebzecilik, bağcılık, meyvecilik önemli bir yer tutmaktadır. Bunların içerisinde elma üreticiliğinin payı büyüktür. Arpa, buğday, kenevir, patates, fasulye, nohut, mısır, yulaf, pirinç, şeker pancarı, haşhaş, tütün, pamuk ve ayçiçeği de Amasya’da üretimi yapılan diğer ürünlerdir. Amasya üzüm bağları ve bostan bakımından zengin illerimiz arasındadır. Ayrıca kaliteli tütün üretimi de yapılmaktadır. Tarımın yanında hayvancılığın da yapıldığı Amasya’da yaklaşık 800.000 kadar hayvan beslenmektedir. Hayvancılık faaliyetleri arasında arıcılık ve ipekböcekçiliği de yer almaktadır. Hayvancılık faaliyetleri 26.048 dekarlık bir sahada kurulan, Gökhöyük Devlet Üretme Çiftliği alanında yapılmaktadır.

Amasya ilimizin sanayisi

Sanayinin pek gelişmediği Amasya’da kiremit ve un fabrikaları dışında bir şeker fabrikası ile meyve suyu tesisi, bir de ayakkabı fabrikası bulunmaktadır. Ekonomisi yurt içi ve yurt dışı piyasasına ürün pazarlayarak canlı tutan Amasya ilinden yurt içine pazarlanan tarımsal ürünlerin başında soğan, nohut, mercimek, fasulye gelmektedir. Sanayi ve madencilik ürünlerinden ise şeker, süt ve süt ürünleri, ayçiçek yağı, hayvan yemi, un, kiremit, kireç ve tuğla ile linyit kömürü başı çekmektedir. Amasya ilinden yurt dışına ihraç edilen başlıca ürünler ise, maya, un, orman ürünleri, elektrikli alet malzeme ve cihazları, mutfak eşyası ve tekstil ürünleri gelmektedir.

İşte bu tüm hammaddeler, gelir kaynakları Amasya halkının geçimini sağladığı, gelirlerini elde ettiği faaliyetlerdir, bizler bu faaliyetlerinizi kurumsallaştırmak, bu faaliyetlerden daha fazla gelir elde etmenizi sağlamak istiyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak işinizi internete taşıyor ve internet üzerinden gelecek olan hedef kitleyi kaçırmamanızı sağlıyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı işinizi internete taşıyor…

Amasya Web Tasarım
Amasya Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarımlarıyla Hizmetinizde…

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özellikleri,
-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’nın Amasya İlimizdeki Tüm Faaliyetleri,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Amasya web tasarım, Amasya web tasarım, web tasarım Amasya, Amasya web site tasarım, Amasya web site tasarımı, Amasya web tasarım firması, Amasya web tasarım şirketi, Amasya web ajansı, Amasya web tasarım, Amasya web tasarım, web tasarım Amasya, Amasya web tasarım firması, Amasya web tasarım şirketi, Amasya web tasarım ajansı, Amasyada web tasarım şirketleri, Amasya web ajansı, Amasya web firması, Amasya web şirketi,

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …