Ankara SEO Firması

Ankara SEO Firması, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Ankara ilimizde SEO hizmeti veriyoruz. Ankara SEO firması arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Lokal ve genel SEO çalışmalarımızla yüzlerce firmamızı arama motorlarında üst satırlara taşıdık. Aşağıda bu işlemi nasıl yaptığımızla ilgili detaylı bir açıklama bulacaksınız. Bugün onlarca firmayı referans listemize ekledik. Siz değerli Ankara firmalarımızı arama motoru optimizasyonu yaptırmaya bekliyoruz. İşinizi büyütmenin en karlı ve en güzel yolu profesyonel SEO çalışmalarıdır. Bugün bir çok işletme SEO çalışmasının avantajını anlamış ve artık profesyonel SEO uzmanı arayışı içine girmiş durumda. Biz bu noktada siz değerli işletmelerimizin ihtiyacı olan profesyonel SEO çalışmalarını başarıyla yürütüyoruz. Resimdeki numarayı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SEO Firması

Ankara SEO Firması

Ankara SEO firması çalışmalarını 2012 yılından beri başarıyla sürdürüyoruz. Peki nasıl yapıyoruz? Ankara ilimiz bir çok sektörde yoğun bir rekabete sahip. Yüzlerce kalemde, binlerce firma insan ihtiyacından doğan hizmet ve ürün ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Ankara ilimiz İstanbul’dan sonra en yoğun nüfus oranına sahip. Bu da ihtiyaçları, üretim faaliyetlerini ve işletme faaliyetlerini tetikliyor. Rekabet arttıkça firmaların öne çıkma çabaları da artıyor. Elbette arama motoru sorgularında ilk satırlarda bulunmak bir ayrıcalıktır. Avantajdır, gece gündüz bir pazarlamacının çalışması gibi bize müşteri kazandırır. Sektörünüz ne olursa olsun her sektörde ürün ve hizmet arayanlar vardır. Bu ürün ve hizmet arayan müşterileri kaçırmamak çok önemlidir.

Ankara SEO Firması

SEO Nasıl Yapılır,

İnnova Reklam Web Tasarım Firması olarak SEO çalışmalarımızda en güncel teknolojileri takip ediyoruz. Ankara ilimizdeki bir firma internet üzerinden müşteri kazanmak istiyorum dediğinde sektörünü ve ürün hizmet alanını soruyoruz. Firmanın ürün hizmet alanına göre anahtar kelime listesi belirliyoruz. Fiyat belirleyerek sözleşme yapıyoruz. Çalışma başladıktan sonra her yaptığımız işlemin raporunu tutarak sizlere iletiyoruz.

Anlaşma yaptığımız firmanın mevcutta bir web sitesi yoksa web tasarım çalışması yapıyoruz. Web sitesi var ise SEO uyumlu hale getiriyoruz. SEO kelimesi search engine optimization kelimelerinin kısaltmasıdır. Yani arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Daha sade bir anlatım ile bir web sitesinin arama motorlarına uyumlu hale getirilmesidir. Bir web sitesi nasıl arama motorlarına uyumlu hale getirilir peki? Web sitesi güncel teknolojileri takip eden bir web sitesi olmalıdır. Mesela günümüzde flash bir web sitesinin arama motorlarında üst satırlara gelme şansı yoktur, çünkü eski bir tasarım tarzıdır. Günümüzde ileri html kodları, php tasarımlar, wordpress gibi paket yazılımlar arama motorları tarafından tercih edilen yazılımlardır. Temiz bir kodlama dili vardır, botlar siteyi ziyaret ettiğinde içinde ne olduğunu net olarak görebilir.

SEO uyumluluğun önemli bir parçası da mobil uyumluluktur. Mobil versiyonda bir web sitesinin uyumlu açılması arama motorları içinde ziyaretçimiz içinde çok önemlidir. Sitenin bir parçasının görünüp bir parçasının görünmediği web tasarımları işe yaramazdır, ziyaretçi kaybettirir. Dolayısıyla müşteri kaybına sebep olur. Kısacası web sitenizi SEO uyumlu hale getiriyoruz. İlk çalışmamız budur. Daha sonra anlaşmanın başında sözünü ettiğimiz

SEO Çalışması Süreci,

SEO çalışması süreci 3 ana başlıktan oluşuyor, piyasa araştırması, SEO çalışması süreci, sonuç. Bu sürecin tamamı çok önemli. En uzun ve yorucu olan ise SEO çalışması sürecidir. Bu sürecin içinde sitenin optimize edilmesi, tanıtım makaleleri hazırlanması, tanıtım grafikleri oluşturulması, site içi seo ve site dışı seo süreci bulunmaktadır. Bu önemli aşamaları başarıyla tamamlıyoruz. En önemlisi firma yetkilisinin bu süreçten sonra ürün hizmet arayan müşteriler tarafından telefonunun çalmasıdır. Bunu yapabiliyorsanız SEO çalışması amacına ulaşmış ve doğru bir yol izlenmiş demektir.

Teknik bir çok alt başlığın bulunduğu SEO çalışması sürecimiz ve referanslarımız hakkında bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)