Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarım Firması, İnnova web tasarım olarak bizler Ankara ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel olarak ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Web tasarımlarımızda şirketinizin resimleri grafik tasarımcılarımız tarafından grafik yapılarak kullanılır. Profesyonel web tasarım çalışmalarımız aynı zamanda özgün web tasarımlardır. Web tasarım çalışmalarımız her firmaya özel olarak yapılır. Sektöre, firmanın tarzına, firma sahibinin beğenilerine göre web tasarım çalışmalarımız şekillenir. Her firmaya özgün bir web tasarım hazırlanır. Hazır bir şablonu çalıştığı her firmanın alan adına yükleyip hiç çalışmadan para kazanmaya çalışan bir web tasarım firması değiliz. Web tasarım çalışması bittikten sonra firma sahibine gösterilir, onayı alınarak yayınlanır.

Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarım Firması

Ankara Web Tasarım Firması,

Ankara web tasarım firması olarak Ankara firmalarımıza her şey dahil web tasarım çalışması yapıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız mobil uyumludur. Web site tasarımlarımız seo uyumludur. Türkçe yönetim panellidir, orjinal ve lisanslı olarak tasarlanırlar. Web tasarım çalışmalarımıza işlerinizle ilgili sayfalar oluşturulur. Sayfaların içine yazılacak yazıları bize sizler ulaştırırsınız veya biz yazarız, tanıtım metni formatında ziyaretçiye hitap eden yazılar oluşturuyoruz. Buna site editörlüğü diyoruz. Bu işlemi sizler adına bizler yapıyoruz. Kaliteli ve anlaşılır hakkkımızda yazıları, ürünlerinizi doğru ve net bir şekilde anlatan ürünlerimiz sayfası yazısı. Hizmetlerinizle ilgili net bilgi veren hizmetlerimiz sayfası oluşturulur. İş başvurularını ve ürün hizmet taleplerini kolayca alabileceğiniz talep formu sayfası oluşturuyoruz. İletişim sayfasında açık adresinizi, iletişim numaralarını, iletişim formlarını, Google haritalardaki konumunuzu oluşturuyoruz. Google haritalarda bir konumunuz yoksa küçük bir ücret karşılığında konum kaydınızı yapıyoruz.

 

Web tasarım çalışmalarımızın mobil görünümünde hemen arayın, whatsapptan bize yazın gibi kolay iletişim butonları buluyor. Günümüzde mobilden internet kullanımı arttı. Cep telefonundan arama motoru kullanımları genellikle ayakta, yolda, çalışırken yapılıyor. Bu esnada ziyaretçimizin iletişim bilgilerini not alma şansı olmayabiliyor. O yüzden sitenize girdiğinde karşısına çıkan bu arama butonu sayesinde bir tıkla sizi arayabiliyor. Yada isterse bir tıkla whatsapp üzerinden size mesaj yazabiliyor. Numaranızı kaydetmeye gerek kalmadan bir tıkla sizinle iletişime geçiyor. Bundan sorası artık sizin iletişim gücünüze kalmış oluyor. Etkili bir iletişim kurduğunuzda bu kişi sizin müşteriniz oluyor.

ankara-web-tasarim-firmasi

Web tasarım çalışmalarımızla işinizi internete taşıyoruz,

Ankara ilimiz en çok büyüyen şehirlerimizden biri. Başkent olması sebebiyle nüfus yoğunluğu en çok ikinci şehrimiz. Geniş organize sanayi bölgeleri, ulaşım kolaylığı sayesinde her geçen gün daha çok nüfus artışı yaşıyor. Nüfus artışı sebebiyle ihtiyaçlarda artıyor. Artan ihtiyaçları karşılamak için daha çok işletme kuruluyor. Kurulan işletmelerin bir adım öne çıkabilmesi için belli rekabet koşullarını karşılaması gerekiyor. Günümüzün en güçlü reklamı internet reklamları ve web tasarım çalışmaları. Zaten internet üzerinden reklam yaptırmak için profesyonel bir web tasarıma sahip olmanız gerekiyor. Profesyonel bir web siteniz varsa, internet reklamı veriyorsanız, her gün yeni müşteriler bulma şansınız çok yüksek. Web tasarımı gece gündüz sizin için çalışan bir pazarlamacı gibidir. Her geçen gün yeni müşterilere ulaşırsınız. İşinizi internete taşıyalım yeni müşterilere ulaşın.

İnnova Web Tasarım olarak bizler her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla işinizi internete taşıyoruz. Aşağıda web tasarım özelliklerini detaylı olarak sizlerle paylaştım. Okuyup aşağıdaki iletişim numaralarından bizi arayarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

ankara-web-tasarim

ankara-web-tasarim

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)