Antalya Kemer Web Tasarım

Antalya Kemer Web Tasarım, İnnova Web Tasarım olarak bizler Antalya ilimizin Kemer ilçesinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Kemer ilçesi doğal güzellikleri, tarımı, turizmi, tarihi ile tam bir cennet. Yılın hemen hemen her gününde yurt içi yurt dışı turistlerin geldiği bir ilçemiz. Turizm, otelcilik, taşıma, tarım konularında oldukça aktif olan ilçemizde bir çok işletme bulunuyor. İşletmelerimizin web tasarım çalışmalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Web site tasarım çalışmalarımızla işletmelerimizin iş yerlerini internet ortamına taşıyoruz. Henüz web siteniz yoksa, web siteniz var ama revizyona ihtiyacı varsa sizleri bekliyoruz. Bu güne kadar onlarca işletmeye web site tasarımı yaptık. İnternet ortamına iş yerlerini taşıdık ve internet ortamından gelecek müşteri potansiyelini bulmanızı sağladık. Bundan sonra da web sitesi olmayan, web sitesi güncel olmayan firmalarımıza hizmet vermek istiyoruz. Gelin size de bir web sitesi yapalım. İnternet ortamındaki potansiyel müşterinizi bulun.

Antalya Kemer Web Tasarım Çalışmalarımız,

Kemer ilçemizde SEO uyumlu, mobil uyumlu, orjinal ve lisanslı web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Web sitelerimiz Türkçe yönetim panellidir. Dilediğiniz zaman yeni yazı, yeni resim ve içerik ekleyebilirsiniz. Yönetim panelini nasıl kullanacağınız konusunda web sitenizi teslim ettikten sonra sizinle paylaşıyoruz. Yüz yüze ya da uzaktan bağlantı yöntemi ile kolayca web sitenizi kullanabilmenizi sağlıyoruz. Web tasarım ile birlikte kurumsal mail adresi, alan adı ve hosting paketi ile birlikte web sitenizi yapıyoruz. Tek pakette tüm ihtiyacınız olan çalışmayı sunuyoruz. Web site tasarım paketimizin detaylarını aşağıda sizinle paylaştık. Hemen bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)