Antalya Lara web tasarım

Antalya Lara web tasarım, Lara profesyonel web site tasarım firması olan İnnova Web Tasarım Ajansı 2012 yılından beri web tasarım konusunda hizmet vermektedir. Profesyonel web site tasarım çalışmalarımızla her şey dahil olarak web sitesi yapıyoruz. Uzun yıllardır sektördeki tecrübemizle sizlere başarılı bir hizmet veriyoruz. Bu güne kadar onlarca web sitesi tasarımı yaptık. Onlarca şirkete profesyonel tasarımlar yaparak iş yerlerini internet ortamına taşıdık. Antalya Lara’da tüm kurumsal ve bireysel şirketlerin iş yerlerini de internet ortamına taşımak istiyoruz. Bir çok işletmenin henüz profesyonel web sitesine sahip olmadığını görüyoruz. İş yerinizi internet ortamına taşıdığınızda tanıdık tanımadık bir çok yeni müşterinin size ulaştığını ve müşteriniz olduğunu göreceksiniz.

Antalya Lara Web Tasarım

Antalya Lara Web Tasarım

Antalya Lara web tasarım çalışmalarımız,

Antalya Lara web tasarım çalışmalarımız her şey dahil bir paketle yapılıyor. Hayalinizdeki şık ve kullanışlı web siteleri sabit bir fiyatla, her şey dahil paketle yapılıyor. Tüm kalbinizle sevdiğiniz, emek verdiğiniz işletmeniz için en güzeli olsun istiyorsunuz. En güzel tasarım, sizin hayalinizdeki tasarım. Hayalinizdeki o güzel tasarımı sizin için yapıyoruz. Profesyonel, kullanışlı, mobil uyumlu ve şık. Web sitesiyle birlikte kurumsal mail adresi, domain, hosting paketinizi de alıp her şey dahil olarak yapıyoruz. Tek seferde tüm kurumsal ihtiyacınızı karşılamış oluyoruz. Kurumsal mail adresinizle teklif atıp müşteri yazışmalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Teklif attığınız işletmeler mail adreslerine gelen teklifi inceleyip sizinle ilgili araştırma yaparken web sitenizi görüyor ve ne kadar profesyonel çalıştığınızı biliyorlar. Bu sayede yeni işlerinizi alırken hiç zorlanmıyorsunuz. Profesyonel web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı konularında güler yüzlü hizmetimizle 1 yıl boyunca teknik destek veriyoruz. Web tasarım çalışmamızın bazı temel özelliklerini aşağıda sizler için listeledim. Lütfen aklınıza takılan soruları bize sorunuz. Size hızlıca cevap vereceğiz.

Antalya Lara web tasarım

Antalya Lara web tasarım

Web tasarım özelliklerimiz,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)