web tasarım blog

Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz İnnova Web Tasarım olarak bugünkü konumuz Antalya Web Tasarım konusunu işliyoruz. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Antalya ilimizde web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız seo ve mobil uyumlu, orjinal ve lisanslı tasarımlardır. Muhteşem kullanışlı ve cebinize uygun tasarımlarımızı siz değerli Antalya esnafımıza herşey dahil kampanyayla sunuluyor. Web tasarım çalışmalarımızın detaylarını aktarmadan önce Antalya ilimizden bahsedeceğiz. Antalya ilimizin ticari potansiyelini, turizmini, coğrafyasını, nüfus değerlerini inceleyerek web tasarım ve internet reklamlarının ne kadar gerekli olduğuna vurgu yapacağız.

Antalya Web Tasarım
Antalya Web Tasarım

Antalya ilimizin özellikleri,

Antalya ilimiz, Türkiye’nin güneyinde, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya Türkiye’nin en kalabalık beşinci, yüzölçümü bakımından altıncı büyük ilidir. Antalya, Teke ve Taşeli platoları üzerinde, Batı Toros Dağları’nın çizdiği üçgen içinde yer alır. 2015 verilerine göre toplam nüfusu 2.288.456’dır. Antalya’da toplam on dokuz ilçe bulunmaktadır. Bunlar; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike , Gazipaşa , Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik’tir.

Akdeniz’e 450 km kıyısı olan Antalya topraklarının %76’sı dağlık alanlardan meydana gelmektedir. Antalya il sınırları içerisinde bulunan dağlar ise, Akdağ, Batı Toros Dağları, Elmalı Dağı, Tahtalı ve Geyik Dağı’dır. Antalya il sınırları içerisinde 29 adet de akarsu bulunmaktadır. Bunlar; Alakır Çayı, Aksu, Manavgat, Demre, Alara ve Düden çayları ile Köprü ırmağıdır. Antalya’da bulunan başlıca göller ise Söğüt, Kara Göl ve Avlan Gölü’dür.
Yeraltı kaynakları bakımından zengin olan Antalya’da krom, borit, alüminyum ve mangenez madenleri işletilmektedir. Maden işletimi konusunda çok fazla etkin olmayan Antalya’da mermer yatakları, fosfat, bitümlisist ve boksit yeraltı kaynakları da henüz işletilmemiş olarak beklemektedir.
Akdeniz iklimi özellikleri görülen Antalya’da yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. Kıyı bölgelerinde yazları uzun ve sıcak geçen Antalya’da nem oranı ise %64 civarında olmaktadır.

Antalya ilimizin ekonomisi,

Antalya ilinin ekonomisi tarım ve turizme dayalıdır. Elverişli iklimi, tarih öncesi birçok medeniyete ev sahipliği ve il içerisinde birçok antik kent bulunması Antalya ilinde turizmi daima canlı tutmaktadır. İlin önemli bir bölümü turizm sayesinde geçimini sağlamaktadır. Verimli topraklara sahip Antalya’da tarımsal ürünler içinde en fazla yetiştirilenler ise arpa, yulaf ve buğdaydır. Bunların dışında susam, pamuk, soğan, nohut ve yer fıstığı da yetiştirilen diğer tarımsal ürünler arasındadır. Tarımda sulama, ilaçlama, gübreleme ve modern tarım araçlarını kullanan Antalya orman ürünleri bakımından da oldukça gelişmiştir. Öyle ki Türkiye’de reçine üretiminin dörtte biri Antalya’dan sağlanmaktadır.

Seracılıkta gelişmiş illerimizden olan Antalya’da yaklaşık 35 bin hektar üzerine de sebze yetiştirilmektedir. Burada yetiştirilen sebzeler ise şunlardır; domates, biber, fasulye, patlıcan, salatalık, kavun ve karpuz. Meyvecilikte oldukça ileri olan Antalya ülkemizde en fazla portakal ve muz yetiştiren ilimizdir. Bunun yanında limon, greyfurt ve mandalina ise Antalya halkının önemli gelir kaynakları arasında bulunmaktadır. Antalya’da yetiştirilen ürünler gerek yurtiçi pazarlarda gerekse yurtdışı pazarlara ihraç edilmektedir.
Hayvancılık daha çok keçi ve koyun üzerine yoğunlaşmıştır. Ancak balıkçılık önemli derecede etkin olarak yapılmaktadır. Sanayi olarak diğer illere göre geride kalan Antalya’da bulunan başlıca sanayi kuruluşları ise; ferrokrom ve karpit Fabrikası, pamuklu dokuma fabrikası, pil, bahçe traktörü, kiremit, tuğla, mobilya, un, çırçır, konserve, bisküvi, yağ, meyve ve sebze fabrika ve atölyeleridir.

Kara, hava ve deniz yoluyla ulaşım sağlanan Antalya ilimiz en yoğun ulaşıma sahip illerimiz arasındadır. İlde bulunan üniversiteler ise; Akdeniz Üniversitesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ve Uluslararası Antalya Üniversitesi’dir.

Bu faaliyetler sebebiyle Antalya ilimiz tanıtım açısından, ticari hacmi açısından önemli bir ilimizdir. Antalya gerçekten dünyanın en güzel şehridir. Antalya’daki turizmcimizin, ticaret yapan esnafımızın, sanayicimizin her zaman yanında olduğumuzu, onların geçirdiği bu zor dönemde indirimlerimizle yanlarında olduğumuzu iletmek isteriz.

Antalya Web Tasarım
Antalya Web Tasarım

İnnova Web Tasarım herşey dahil web tasarım kampanyasıyla esnafın yüzünü güldürüyor. Esnafın işini internete taşıyarak daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyor. Herşey dahil web tasarımlarımızla ömür boyu kullanılacak web siteleri sunuyor.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’nın Antalya Esnafına Sunduğu Diğer Hizmetler,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …