Artvin Merkez Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bugünkü konumuz Artvin Merkez Web Tasarım konusudur. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Artvin ilimizde web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız herşey dahil kampanyayla en güncel teknolojilerle sunuluyor. Artvin ilimiz esnafının işini internete taşımayı, daha fazla hedef kitleye ulaştırmayı hedefliyoruz. Doğal güzellikleri, kültürü, turizmi, tarihiyle muhteşem bir şehrimiz Artvin. Dilerseniz Artvin ilimizi biraz inceledikten sonra web tasarım özelliklerimizden bahsedeyim sizlere.

Artvin Merkez Web Tasarım

Artvin Merkez Web Tasarım

Artvin ilimizin özellikleri,

Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümü’nde yer Alan Artvin yüzölçümü bakımından en 55. İlimiz olarak yer almaktadır. Türkiye’de ise en kalabalık 75. İlimizdir. Karadeniz’e kıyısı bulunan il toplam 8 ilçeden oluşmaktadır. Bunlar; Artvin Merkez, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli’dir. Son verilere göre toplam nüfusu 165.580’dir.

Artvin’in Karadeniz’e olan kıyı uzunluğu ise 34 km’dir. Arhavi ve Hopa kıyı şeridi dışında ilde ova olarak nitelendirilebilecek aluvyal düzlükler il topraklarının %2’sini kaplamaktadır. İl topraklarının %51’ini kaplayan yayalar ise meşeli, kurudere, düzenli, kireçli, yığılı, kapık, ırmaklar, bülbülan , çamlıca, hanlıköy, ballı ve yoncalı yaylalarıdır. En önemli akarsuyu Çoruh’tur. 30’a yakın akarsuyun bulunduğu Artvin’de çok sayıda da göl bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri Borçka ve Şavşat gölleridir. Çoruh akarsuyu turizm açısından önemlidir.
İklim konusunda çok çeşitlilik gösteren Artvin’in kıyı kesiminde daha çok Karadeniz İklimi görüşmektir. Artvin’in Borçka ve Artvin Merkez’e doğru olan kısmında Akdeniz İklimi özellikleri, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Karadeniz İklimi, Ardanuç ve Yusufeli’nde ise daha çok karasal iklim özellikleri görülmektedir.

Artvin ilimizin ekonomik faaliyetleri,

Artvin’de en çok yetiştirilen tarımsam ürünler ise çay, patates, buğday, mısır, arpa, fasulye, soğan, tütün, pirinç; meyve olarak da; fındık, portakal, mandalina, elma, armut, üzüm, ceviz, kestane, kiraz, vişne, şeftali, erik ve kayısıdır. Bu ürünler içerisinde üzüm için yaklaşık 15 bin dönüm bağ bulunmaktadır. İklimin bol yağışlı olmasından dolayı en fazla yetiştirilen ürünler ise çay ve fındıktır. Artvin ilinin ekonomisi daha çok bu iki ürüne dayalı gerçekleşmektedir. Son zamanlarda kivi, pirinç ve zeytin üretimi de artış göstermektedir. Bu hammaddeler sanayi koşullarında işlenerek ticaret piyasasına arz edilmektedir.

Ormanları ağaç cinsleri bakımından verimli ve zengin olan Artvin’den her yıl 500 bin ster yakacak odun ve 300 bin metreküp inşaat kerestesi elde edilmektedir. ile 500 bin ster yakacak odun istihsal edilir. Artvin ormanlarında yetişen ağaç cinsleri ise; kızılağaç, kayın, gürgen, meşe, kestane, ladin, köknar, ardıç ve sarıçamdır.
Artvin’de bulunan fabrikalar; kamu ve özel sektöre ait lif levha fabrika ve atölyeleri, bakır işletmeleri, , çay ve kereste fabrikaları, gıda, dokuma, mobilya ve metal eşya imalathaneleridir.
Artvin’e ulaşım denizyolu ve havayolu ile sağlanmaktadır.

Artvin ilimizin merkezinde ve ilçelerinde hizmet veren esnafımıza buradan herşey dahil web tasarımlarımızı duyurmak istiyoruz. Herşey dahil web tasarımlarımız kapsamında ömür boyu kullanabileceğiniz siteler yapıyoruz. Dilerseniz tasarımlarımızın detaylarını biraz inceleyelim.

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı Tüm Hizmetler,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)