web tasarım blog

Artvin Reklam

Artvin Reklam

Artvin Reklam Ajansı var mıdır ? Artvinde reklam şirketi arıyorum gibi sorular sorarak ulaştığınız sayfamıza hoşgeldiniz. İnnova reklam ajansı olarak bizler başta Artvin olmak üzere tüm Türkiye’de reklam hizmetleri veriyoruz. Reklam tanıtım faaliyetlerimiz web tasarım hizmetleri e ticaret tasarımı ve internet reklamları konusunda uzman destek alabileceğiniz firmamız hizmetinizde…

Artvin Reklam Çalışmalarımız,

Reklam hizmetlerimizle ilgili teknik bilgi ve açıklamalara geçmeden önce dilerseniz Artvin ilimizi sizinle birlikte inceleyelim.

artvin-reklam
Artvin Reklam

Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümü’nde yer Alan Artvin yüzölçümü bakımından en 55.İlimiz olarak yer almaktadır. Türkiye’de ise en kalabalık 75. İlimizdir. Karadeniz’e kıyısı bulunan il toplam 8 ilçeden oluşmaktadır. Bunlar; Artvin (merkez), Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli’dir. Son verilere göre toplam nüfusu 165.580’dir.

Bu  nüfus yoğunluğu diğer  illerimize göre düşük kendi içinde yoğundur çünkü Artvin ilimizin yüz ölçümüde küçüktür bu küçük yüz ölçüm içerisindeki ihtiyaçlar faaliyetler gelir elde etmek için gösterilen  çaba ajans hizmetlerini gerekli kılarak siz değerli ziyaretçilerimizin kazançlarını etkin kullanmalarını, yeni  müşteri hedef kitlelerine kolayca ulaşmalarını sağlıyoruz.

Yüz ölçümü 7.436 km2 kare olan Artvin, arazi olarak dağlık bir yapıya sahiptir. Coğrafi olarak %55’lik alan ormanlık alandır ve çok engebeli bir araziye sahiptir.  Artvin’in Karadeniz’e olan kıyı uzunluğu ise 34 km’dir.  Arhavi ve Hopa kıyı şeridi dışında ilde ova olarak nitelendirilebilecek aluvyal düzlükler il topraklarının %2’sini kaplamaktadır.

İl topraklarının %51’ini kaplayan yayalar ise meşeli, kurudere, düzenli, kireçli, yığılı, kapık, ırmaklar, bülbülan , çamlıca, hanlıköy, ballı ve yoncalı yaylalarıdır.  En önemli akarsuyu Çoruh’tur. 30’a yakın akarsuyun bulunduğu Artvin’de çok sayıda da göl bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri Borçka ve Şavşat gölleridir.

İklim konusunda çok çeşitlilik gösteren Artvin’in kıyı kesiminde daha çok Karadeniz İklimi görüşmektir. Artvin’in Borçka ve Artvin Merkez’e doğru olan kısmında Akdeniz İklimi özellikleri, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Karadeniz İklimi, Ardanuç ve Yusufeli’nde ise daha çok karasal iklim özellikleri görülmektedir.

Ekonomi

Bu iklim özellikleri ve Artvin ilimizin konumu turizm, tarım konusunda önem arz etmektedir. Siz  değerli işletmecilerimizin işletmelerine değer katmak kaliteli bir ticaret  hayatı  sağlamak için İnnova Reklam  Ajansı tüm reklam faaliyetleriyle hizmetinizde…

İnnova Reklam Ajansı, Artvin’de reklam, google adwords, sosyal medya reklam hizmeti, tanıtım hizmeti, web tasarım, internet reklamları konusunda hizmet vermektedir.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …