Ayaş Web Tasarım

Ayaş web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları denildiğinde akla ilk gelen firma İnnova Web Tasarım Ajansı’dır. İnnova Web Tasarım olarak profesyonel web siteleri yapıyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, yönetim panelli web sitesi dahil olarak yapıyoruz. Günümüzün en yeni teknolojilerini ve tasarım trendlerini takip ediyoruz. Alt yapımızı ve tasarım vizyonumuzu bu yönde geliştiriyoruz. Tek bir fiyatla tüm paketi sunuyoruz.

Ayaş ilçesinde 2012 yılından beri web tasarım yapıyoruz. Mobil uyumlu web tasarım, SEO uyumlu tasarımlar yapıyoruz. Mobil versiyonda hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar koyarak mobil kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Daha fazla müşteriye ulaşmanız için reklam çalışmaları da yapıyoruz. Web siteleri online ortamdaki ofisinizdir. Sizde bir web sitesi yaptırın ve internet üzerinde firmanızı en iyi şekilde gösterin. En iyi web sitelerini en iyi fiyata almak için bizi 0532 683 1343 nolu hattımızdan arayın.

Ayaş web tasarım

Ayaş Web Tasarım

Ankara Ayaş ilçesi tarihin eski devirlerinden beri bir çok millete ev sahipliği yapmış bir ilçe. Günümüzde başkentimizin bir ilçesi. Her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Her geçen gün büyüyen bir işletme hacmine sahip. Günümüzde ev hanımları evden iş yapıyoruz. Küçük işletmeler, büyük ve orta ölçekli işletmeler daha fazla hedef kitleye ulaşmak istiyor. Ticaret yapan herkesin daha fazla hedef kitleye ihtiyacı var. Fikirlerini, bilgisini, ürün ve hizmetini ulaştırmak isteyen herkesin web site tasarımına ihtiyacı var.

Web site tasarımları, e-ticaret sitesi tasarımları sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla kar elde etmek mümkün. Her geçen gün daha online, her geçen gün daha mobil olduğumuz bu günlerde en kısa zamanda web site tasarımı yaptırın. Web site tasarımı teknolojisinden geri kaldığınız her günün zararınıza olduğunun farkına varın. Günümüzde en düşük sermaye ile en yüksek karı ede edebileceğiniz alan yine web tasarım teknolojilerinin aktif olarak kullanıldığı alanlardır.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)