Aydın Merkez Web Tasarım

Aydın Merkez Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Aydın ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Aydın Merkez’de web tasarım firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır profesyonel web tasarım çalışmalarımızla işletmelerimizin işini internet ortamına taşıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde günden güne artan müşteri potansiyeli ile daha fazla kazanç elde ediyorsunuz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak tasarlanmaktadır. Web site tasarımlarımız günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmaktadır. Web tasarım çalışmalarımızla ilgili detayları aşağıdaki başlık altında bulabilirsiniz. Web tasarım paketlerimizin detaylarıyla ilgili en altta detaylara yer verdik, dilerseniz okuyup bilgi edilebilir dilerseniz numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Aydın Merkez Web Tasarım

 

Aydın Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız

İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Aydın ilimizin Merkez ilçesinde ve diğer ilçelerinde profesyonel web tasarımları yapıyoruz. 2012 yılından beri sektörde bir çok işletmeyi referans listemize ekledik. Bir çok web tasarım çalışmasını başarıyla teslim ettik. Ekibimiz her zaman güncel teknolojileri takip ederek portföyüne ekler ve uluslar arası standartlara sahip web tasarımlar yaparız.

Web site tasarımlarımız her zaman mobil uyumludur. Web sitelerimiz SEO uyumludur, arama motoru optimizasyonu yaptırmak istediğinizde desteklediğini göreceksiniz. Web sitelerimiz özgün tasarımlardır, birbirini kopyalayan, birbirini tekrarlayan basit tasarımlar değildir. Hazır tasarım değildir, her firmaya özel olarak tasarım yapıyoruz. Türkçe yönetim panelli olması sayesinde dilediğiniz zaman yeni içerikler ekleyebilirsiniz. Mobil uyumlu olması sayesinde cep telefonu ve tabletlerde uyumlu bir şekilde açılır. Mobil versiyonda hemen ara butonu, canlı destek chat sistemi bulunmaktadır. Whatsapptan direk yazmak isteyen müşterileri yönlendiren butonlar bulunur. Bu günümüz teknolojisinde çok önemlidir. Web site ziyaretlerinin büyük bir bölümü mobil cihazlardan sitelere gelmektedir. Bunu her zaman dikkate alırız.

Aydın Merkez Web Tasarım

Tek pakete tüm özellikleri ekledik,

Bir web sitesi sahibi olmanız için gerekli olan alan adı, hosting paketi, müşterilerinize teklif atabileceğiniz info mailleri web tasarımın olmazsa olmazlarıdır. Bu bizim için böyle, bazı web tasarım firmaları size verdiği fiyat teklifine ilave olarak alan adı ve hosting paketi, kurumsal mail ücreti isterler, biz tüm bu özellikleri tek pakette sunuyoruz. Sürpriz ücretler çıkararak sizi yormuyoruz. Aşağıda her şey dahil web tasarım paketimizin detaylarını sizlerle paylaştım, inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Web Tasarım Paketimizin Detayları,

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)