web tasarım blog

Aydın Web Tasarım

Aydın Web Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz İnnova Web Tasarım olarak bugünkü konumuz Aydın Web Tasarım konusu. İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler html5, php, herşey dahil web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız profesyonel, mobil uyumlu, seo uyumlu, sınırsız sayfa ve yazı ekleme özelliği bulunan tasarımlar yapıyoruz. Müşterilerinizle kolayca iletişim kurabilmeniz için canlı destek uygulaması, hemen ara butonu entegre ediyoruz. Aydın ilimizin ticari potansiyelini, turizmini, coğrafyasını, nüfus değerlerini inceleyerek web tasarım ve internet reklamlarının gerekliliğine olduğuna vurgu yapacağız.

Aydın Web Tasarım
Aydın Web Tasarım

Aydın ilimizin özellikleri,

Aydın ilimiz tarım, turizm, ticaret, sanayi, tarihi turizm bakımından önemli bir şehrimizdir. Aydın, Türkiye’nin batısında Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın en kalabalık yirmi birinci ilimizdir. Nüfus bakımından ise Ege Bölgesi’nde en kalabalık illerimizden biridir. Aydın iline bağlı 16 ilçe bulunmaktadır.  Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar ve Yenipazar ilçeleridir.

Aydın’da iklim olarak Akdeniz iklimi özellikleri baskındır. Geniş bir arazisi vardır. Bugün Aydın’da 806 bin 715 hektar mera ve çayır, 250 bin hektar orman, 6722 hektar göl ve bataklık ile, 109 bin 600 hektar tarıma müsait olmayan toprak bulunmaktadır.

Aydın’da irili ufaklı birçok akarsu bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri; Büyük Menderes, Dandalas Çayı, Akçay ve Çine Çayı’dır. İlde bulunan en büyük göl ise Bafa Gölü’dür. Bu bölge iç ve dış turizm açısından önemlidir yoğun misafir ağırlamaktadır. Bu bölgelerdeki işletmecilerimizin reklam ve web tasarım desteğine ihtiyacı vardır.
Ekonomisi tarım ve turizme dayalı olan Aydın’da sanayi ise tarıma dayalı olarak yapılmaktadır. Tarımsal ürün üretimi sıralamasında Türkiye’de dördüncü sırada yer alan Aydın’da bugün nüfusunun %71’i tarımla uğraşmaktadır.
Menderes Ovasındaki verimli toprakları başta olmak üzere ilde bulunan toprakların verimliliği, sulama koşullularının çokluğu sebebiyle Aydın’da birçok tarımsal ürün yetiştirilmektedir.

Aydın ilimizin ekonomik özellikleri,

En önemli endüstri bitkisi olan pamuktur. Endüstri bitkileri üretiminde diğer illerin önünde olan Aydın’da pamuk yetiştiriciliği önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Aydın’da yetişen diğer ürünler ise tütün, ayçiçeği, patates, yer fıstığı, zeytin, incir, buğday, çavdar, mısır, elma, şeftali ve diğer turunçgiller. Aydın Ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan bu ürünlerden incir Aydın’ın simgesi haline gelmiştir.

Zeytinde ise Türkiye’de en fazla ağacı bulunan ilimiz olarak yer almaktadır. Tahmini verilere göre Aydın’da üretilen ürünlerin yıllık miktarları şu şekildedir; 110 bin ton milyon zeytin, 110 bin ton incir, 45 bin ton üzüm. Sebze olarak ise yıllık ortalama 25 bin ton pırasa, 25 bin ton lahana, 60 bin ton patlıcan, 120 bin ton domates, 60 bin ton biber ve 40 bin ton soğan yetiştirilmektedir. Bu ürünlerin bir bölümü yurt içi piyasaya sürülürken, Bir bölümü ise yurt dışı piyasasına ihraç edilmektedir.

Maden bakımından zengin olmayan Aydın’da sadece linyit ve zımpara taşı çıkartılmaktadır. Sanayi olarak tarıma dayalı olarak gelişen Aydın’da bulunan fabrikalar ise; iplik fabrikası, basma fabrikası, tekstil iplik dokuma fabrikası, alüminyum profil ve boru fabrikası, oto yedek parçaları ve dondurma makinası imal eden fabrikalar, tarım aletleri, çimento, tuğla, kiremit ve mobilya imal eden fabrikalar ve işletmelerdir.

Tüm bu değerlere istinaden İnnova Web Tasarım olarak bizler Aydın ilimizin üretimini, turizmini, sanayi ve ticaret faaliyetlerini desteklemek için onların işini internete taşımayı hedefliyoruz. Aydın esnafımızı işini internete taşımaya teşvik ediyoruz. Herşey dahil web tasarım çalışmalarımızla da ömür boyu kullanabilecekleri tasarımlar sunuyoruz.

Aydın Web Tasarım
Aydın Web Tasarım

Dilerseniz web tasarım özelliklerimiz biraz açıklayalım,

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait tüm hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …