Balıkesir Merkez Web Tasarım

Balıkesir Merkez Web Tasarım, İnnova Web Tasarım Firması olarak bizler Balıkesir ilimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız profesyonel web tasarım şeklindedir. Mobil uyumlu ve SEO uyumlu web tasarım çalışmaları yapıyoruz. Mobil uyumu sayesinde web tasarımlarımız her türlü cihazda uyumlu bir şekilde açılıyor. Web tasarımlarımızın SEO uyumlu olması sayesinde tasarım bittikten birkaç hafta sonra firma adınız yazıldığında web siteniz arama motorlarında görüntüleniyor. Günümüzde hala hesaplı web tasarım formatında satılıp SEO ve mobil uyumlu olmayan web tasarımlar var, satın alma işleminden önce bu detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Balıkesir Merkez Web Tasarım

Balıkesir Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım olarak bizler yönetim panelli web siteleri yapıyoruz. Web tasarımlarımız Türkçe yönetim panelli olduğu için ne zaman isterseniz yönetim paneline girip yeni yazı ve sayfa ilave edebiliyorsunuz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil bir paketle yapılıyor. Yani bu şu demek. Profesyonel web tasarım + alan adı + hosting paketi + kurumsal email hesabı + web tasarım yönetim paneli ve mail kurulumu teknik destek hizmeti ile birlikte çalışmanız tamamlanıyor.

Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir Web Tasarım

Balıkesir Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız

Balıkesir Merkez web tasarım çalışmalarımız kapsamında günümüz teknolojisine uygun profesyonel web tasarımları yapıyoruz. Web tasarım çalışmalarımız orjinal ve lisanslıdır. Güncel tasarımlardır, firma yetkilisinin beğendiği tarzda özgün olarak tasarlanır. Her şey dahil olarak tasarlanır ve sürpriz ücretlendirmelerle karşılaşmazsınız.

Balıkesir ilimiz her geçen gün gelişmekte olan büyük bir ilimiz. Ticari hacmi, turizm faaliyetleri, tarım, gıda konusundaki ilerlemesiyle gelişmiş bir ilimiz. İlimizin ilçe sayısı oldukça fazla, Balıkesir merkez ve ilçelerinde geniş çaplı organize sanayiler bulunmakta. Bugün Balıkesir ilimizde bir çok işletme henüz işini internete taşımamış durumda. İş yerini internete taşıyan müşterilerimiz kazanıyor. Bugüne kadar Balıkesir ilimizde bir çok işletmeye web tasarım çalışması yaptık. Hepsini arama motorunda yayınlama çalışmasıyla destekledik. İnternetten gelen yüzlerce  müşteriye hizmet verdiler. Web tasarım çalışması yaptırmak isteyen Balıkesir esnafımızla, daha önce çalışmış olduğumuz Balıkesir firmalarını da tanıştırabiliriz. Bizim hakkımızdaki güzel düşüncelerini sizlere de aktaracaklardır mutlaka. Sizi de onların arasında görmek isteriz. Bir telefon kadar yakınız. Aşağıdaki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Web tasarım detaylarımızı aşağıda listeledik. Dilerseniz okuyup bilgi edinebilirsiniz.

balikesir-merkez-web-tasarim

Her şey dahil web tasarım paketimizin detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (10 votes)