Balıkesir Reklam

Balıkesir Reklam Ajansları, Balıkesir Reklam  Ajansı, Balıkesirde reklam tasarım firması var mı? Balıkesir de tercih edilen ajanslar hangileridir ? İnnova reklam ajansı olarak bizler Balıkesir de reklam, reklam ajansı, reklam faaliyetleri konusunda hizmet veriyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizle birlikte birazda Balıkesir den bahsedelim.

Balıkesir İlimiz

Balıkesir Türkiye’nin batısında Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan 6 ilimizden biridir. Balıkesir, yüzölçümü bakımından en büyük 13. , toplam nüfus olarak en kalabalık il olarak da 17.  ilimizdir.  Son verilere göre toplam nüfusu 1.189.057 olan Balıkesir’in yüzölçümü ise 14.272 km2’dir.

Hızlı göç alan Balıkesir’de her geçen yıl toplam nüfus oranı artmaktadır. Büyükşehir statüsünde olan Balıkesir’in 20 ilçesi bulunmaktadır. Bunlar; Altıeylül,  Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk’tur.

Maden kaynakları olarak zengin illerimiz arasında olan Balıkesir sadece Türkiye değil dünyadaki bor rezervlerinin %52’sine sahiptir.  Dünyadaki bor ihtiyacının %40’a yakını Balıkesir’de bulunan rezervlerden sağlanmaktadır. Bor madenleri dışında Balıkesir’de linyit, taşkömürü, civa, demir, bakır, alüminyum, manganez, krom, kurşun, antimon, manyezit, dolamit, gümüş, kaolin ve altın yatakları bulunmaktadır.

balıkesir-reklam

Sanayi

Sanayi olarak Türkiye’de önde gelen illerimizden ve her gün yeni gelişmeler kaydeden Balıkesir’de bugün 100’e yakın büyük sanayi kuruluşu, 5000’e yakında küçük sanayi kuruluşu faaliyetini sürdürmektedir. Balıkesir’de başlıca sanayi kuruluşları ise şunlardır; zeytinyağı ve sabun, meyve, sebze ve balık konserve, pamuklu dokuma ve iplik, şeker, çimento, gübre, sülfirik asit, boraks ve asit, kağıt, un, yem, süt, deri ve çorap, jeneratör, kereste, mobilya fabrikaları ve irili ufaklı daha birçok kuruluş saymak mümkün.

Ulaşım konusunda kavşak illerden olan Balıkesir’e kara, deniz, demir ve havayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Havayolu ulaşımı Balıkesir Merkez Havalimanı’ndan sağlanmaktadır.

Bu yoğunluk bu hacim Balıkesir de nüfus yoğunluğuna nüfus yoğunluğu da ihtiyaçları, ihtiyaçlar işletmelerin varlığını tetikleyerek reklam hizmetlerini zorunlu kılmaktadır.

İnnova reklam ajansı olarak bizler bu yoğunlukta reklam, internet reklamları, web tasarım ihtiyaçlarınızda Balıkesir’in en kaliteli ve tavsiye edilen ajansıyız, sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

İnnova Reklam Ajansı Balıkesir reklam, Balıkesirde reklam, Balıkesir reklam şirketleri, Balıkesir reklam firmaları, Balıkesir internet reklamları, Balıkesir web tasarım ajansları, Balıkesir tercih edilen reklam firmaları, Balıkesir’de reklam tanıtım faaliyetleri konusunda hizmet vermektedir.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (1 vote)