Bartın Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Bartın Merkez web tasarım hizmetleri, html, php tasarım, mobil uyumlu, seo uyumlu, w3c standartlarına uygun web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız herşey dahildir. Seo uyumludur arama motorlarında kolayca çıkarsınız. Mobil uyumludur, mobil cihazlar, tablet ve masa üstü cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Türkçe yönetim paneli vardır kolayca yeni yazı ve içerik ekleyebilirsiniz. Kurumsal mail hesaplarınızla mail gönderebilirsiniz. Canlı destek uygulamamızdan müşterilerinize bir tıkla cevap verebilir yolda bile olsanız ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi paylaşabilirsiniz. Hemen ara butonları sayesinde ziyaretçileriniz sizi bir tıkla ararlar numaranızı not alma zahmetine katlanmazlar. Dilediğiniz kadar yeni yazı ve yeni içerik ekleyebilmeniz için teknik desteğimiz 1 yıl boyunca devam eder. Kolayca içerik ekler kolayca kullanır yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni müşteriler kazanmak için işinizi internete taşıyın. İşinizi internete taşıyın yeni hedef kitleler yeni müşteriler kazanın.

Bartın Merkez Web Tasarım

Bartın Merkez Web Tasarım

Bartın İlimiz

Bartın ilimiz Karadeniz bölgesinde muhteşem yeşili, doğası, ormanı, sahiliyle hem dış turistlerin, hem iç turistlerin sık sık ziyaret ettiği bir şehrimiz. Bartın’da özellikle Amasra, sahil sık sık turistlerin uğrak yeri. Geçimini tarım, hayvancılık, ormancılık, balıkçılık, turizm ile sağlayan Bartın ilimiz daha fazla tanınmayı hak ediyor. Bartın esnafımız tarım ürünlerini işletmeye, işletmeyi kazanca dönüştürürken ürünlerini daha kazançlı satabilsin diye bizler işinizi internete taşıyoruz.

Her esnafın, üreticinin, tarımcının, turizmcinin, balıkçılık hizmetleri veren işletmelerin internet ortamındaki ofisi diyebileceğimiz web sitelerine ihtiyacı var. Web sitesi işinizi internete taşımaktır. Web siteniz yoksa eğer internet üzerinden gelen hedef kitleyi kaybetmişsiniz demektir. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler işinizi internete taşıyor yüz yüze müşterileriniz kadar internet üzerinden gelen müşteri potansiyelini garanti ediyoruz.

Bartın Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı Web Tasarım Özelliklerimiz

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Geniş hosting alanı vardır.
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Bartın Merkez Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Bartın İlimizde verdiğimiz diğer hizmetlerimiz,

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)