Başmakçı Web Tasarım

Başmakçı web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, sosyal medya çalışmaları, internet reklamları konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak her şey dahil web tasarım çalışmalarımızla iş yerinizi internet ortamına taşıyoruz. Daha fazla hedef kitleye ulaşıyor daha fazla kazanç elde ediyorsunuz. İş yerinizin ihtiyacı olan alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, teknik destek hizmeti, Türkçe yönetim panelli web tasarımı birlikte yapıyoruz. Web tasarımlarımız mobil uyumlu ve SEO uyumludur.

Kullanışlı, şık ve güncel teknolojilere uygun web siteleri yapıyoruz. Web tasarım çalışmamız özgün tasarımlardır. Her firma için özel olarak tasarlanır. Her firmanın kendine ait fotoğrafları grafik tasarım yapılarak kullanılır. Grafik tasarımı ile ana sayfaya slaytlar yapılarak şık ve kullanışlı bir görünüm kazandırılır. Firma için tanıtım yazıları yazılarak firmanızın imajı güçlendirilir. Sizde profesyonel web sitesi sahibi olmak için İnnova Web Tasarım Ajansı’nı arayın. Telefon: 0532 683 13 43

Başmakçı Web Tasarım

Başmakçı ilçesi Afyonkarahisar iline bağlı ilçemizdir. Tarihin eski devirlerinden beri ilçe olan Başmakçı ilimiz önemli sanayi ve ticaret alanlarına sahiptir. Afyonkarahisar ilimizde gül yetiştiriciliği yapan ilçemizdir. Yumurta üretimi konusunda önemli bir merkezdir. Acıgöl ve tavuk yetiştiriciliği ile de ünlüdür. Tarım, hayvancılık, turizm konusunda kendine göre bir gelişmişliğe sahiptir. İlçemizin kalkınması için web tasarım, sosyal medya reklamları, internet reklamları konusunda bir çok firmaya destek verdik. Başmakçı esnafımızın ulusal ve uluslar arası düzeyde tanınması için gerekli çalışmayı yapmaya hazırız. İnternet ortamında daha güçlü bir yere sahip olması için daima yanlarındayız.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (5 votes)