Bayat Web Tasarım

Bayat Web Tasarım, Afyon web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı konusunda İnnova Web Tasarım Ajansı olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız her şey dahil olarak yapılmaktadır. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresleri, teknik destek hizmeti ile birlikte web sitelerimizi yapıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orjinal ve lisanslı web tasarımlar yapıyoruz. Kullanışlı, şık ve özgün web site tasarımları yapıyoruz. Her şey dahil paketiyle, tek fiyatla tüm hizmeti sunuyoruz. Sürpriz ücretle karşılaşmadan uygun fiyatla web tasarımı sahibi olmak için sizleri de İnnova Web Tasarım Ajansı’na bekliyoruz.

Bayat Web Tasarım

Bayat ilçesi Afyonkarahisar’a yakın mesafede olan ilçelerden biridir. Bayat ilçesi tarihin eski devirlerinden beri kilim ve mermer işleme konusunda oldukça meşhurdur. Bayat ilçesinin kilimleri dünyaca meşhurdur. El dokuması halı ve kilimler dünya genelinde alıcı bulur. Bayat kilimlerinde tüm üretim aşamaları el ile yapılır. Kültürümüzün en eski el satanlarından biridir. Yüz yıllardır aynı yöntemle hiç bozulmadan yapılmaya devam eder. Her desenin bir anlamı vardır Bayat’ta. Bu kilimlere işlenir. Dünyanın her yerine satılan nadir parçalardır. Kadınların bu güzel el satanlarını, Bayat ilçesinde bulunan tarım ve sanayi üretimini internet ortamına taşıyarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak Bayat ilçemize web tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

Rate this post