Bayrampaşa Web Tasarım

Bayrampaşa Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler İstanbul Bayrampaşa ilçesinde web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız herşey dahil web tasarım kampanyasıyla sunulmaktadır. Peki herşey dahil web tasarım kampanyası nedir? Kampanya kapsamında hangi ürün ve hizmetler verilmektedir.

Herşey Dahil Web Tasarım Detayları

✔ Türkçe yönetim panellidir.
✔ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔ İlk yıl hosting dahildir.
✔ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)

Web Tasarım Özellikleri

✔ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.
✔ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak web tasarımınızı yapmaya başlamadan önce örnek çalışmalarımızı gösteriyoruz. Talep ettiğiniz, hayalinizdeki web tasarım özelliklerini dinliyoruz. Web tasarım paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olan birini seçiyorsunuz. Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz. Alan adınızı satın alıyoruz. Hosting alanınızı alıyoruz. Web tasarımınızı yapmaya başlıyoruz. Web tasarım ücretinin nakit ödenecek olması durumunda yarısını iş öncesi yarısını iş sonrası alıyoruz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz 12 aya kadar taksit imkanı sunmaktayız.

Web tasarımınızı ürün görsellerinizi alarak yapmaya başlıyoruz. İşletmenizin resimlerini, ürün ve hizmet resimlerini alarak çalışmaya başlıyoruz. Web sitenizin sayfalarını ürün hizmet özelliklerinize göre tasarlayarak ihtiyacınıza uygun kullanışlı web tasarımlar yapıyoruz. Yaptığımız web tasarımlarına sonradan yazı, sayfa, resim ve bilgi ekleyebiliyorsunuz. Ömür boyu kullanabileceğiniz kullanışlı tasarımlar yapıyoruz.

Bayrampaşa Web Tasarım tasarım hizmeti için 0532 683 1343 nolu hattımızı arayabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (6 votes)