Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret sitesi tasarımı, internet reklamları konusunda hizmet veriyoruz. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler profesyonel olarak web sitesi yapıyoruz. Beypazarı ilçesinde ve Ankara’nın diğer ilçelerinde 2012 den beri web site tasarımı yapıyoruz. Her şey dahil web tasarımını tek paketle yapıyoruz. Tek fiyat, tek paketle gerekli tüm hizmeti alıyorsunuz.

Web tasarım çalışmalarımızı profesyonel olarak yapıyoruz. Mobil uyumlu, SEO uyumlu, orijinal ve lisanslı web siteleri yapıyoruz. En iyi web tasarım çalışmasını, hayalinizdeki web tasarımı sizin için inşaa ediyoruz. Çalışmaya başlamadan önce örnek çalışmalar gösteriyoruz. Beğendiğiniz web sitesi örneklerini sizden alıyoruz. Hayalinizdeki web sitesini özgün olarak tasarlıyoruz. Her yeni aldığımız işi yeni proje olarak yapıyoruz. Kesinlikle hazır tasarım kullanmıyoruz.

Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı Web Tasarım

Beypazarı web tasarım, grafik tasarım, internet reklamları, e-ticaret sitesi konusunda ihtiyacı büyüyen bir ilçe. Her geçen gün büyüyen ticaret hacmi artan nüfusu ile Beypazarı esnafı da daha fazla hedef kitleye ulaşmak istiyor. Ankara Beypazarı’nda ulusal ve uluslar arası ticaret yapan bir çok firma bulunuyor. Ülkemizin meşhur, bilindik ilçelerinden biri Beypazarı.

Günümüzde evden çalışanlar, ofisten çalışanlar, sahada çalışanlar hepsi ama hepsi daha fazla müşteriye ihtiyaç duyuyor. Hepimiz bilgilerimizi, fikirlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Daha fazla kişiye ulaştırmak istiyoruz. Web siteleri bu konuda en büyük destekçimiz. Her geçen gün büyüyen ticaret hacminden daha fazla pay almak için olmazsa olmazımız. Sizde bir web sitesi sahibi olun daha fazla kişiye ulaşın. Web siteleri internetteki ofisinizdir. Sizde web sitesi yaptırın ve online ofisinize sahip olun.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)