Bitlis Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Ajansı‘nın bu günkü konusu Bitlis Merkez Web Tasarım. Bitlis ilimizin ticari potansiyeli, kültürü, turizmi, coğrafyası, gelir kaynakları, ticari hacmi, kazanç yönünden inceleme yapacağız. Bitlis ilimizin merkezi ve ilçelerinde faaliyet gösteren esnafımıza işini internete taşımayı, web sitesi sahibi olmayı tavsiye ediyoruz Çünkü ilimizin bir potansiyeli var ve bu potansiyelin ortaya çıkarılarak kazanca dönüştürülmesi gerekiyor.

Bitlis ilimiz, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis Yukarı Fırat ve Yukarı Murat bölümlerinin sınırı üzerinde bulunan bir ilimizdir. İlde toplam altı ilçe bulunmaktadır.

Bitlis Merkez Web Tasarım

Bitlis Merkez Web Tasarım

Bitlis ilimizin özellikleri ve web tasarım faaliyetlerine etkisi,

Bitlis Merkez, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan’ dır.
Deniz seviyesinden 1545 metre yükseklikte bulunan ilde yıllık ortalamasıcaklık9.7 C’dir. İlde karasal iklim özellikleri hâkimdir. Kışlar soğuk ve karlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. İl kışın bol kar yağışı almaktadır. İlde hâkim olan bitki örtüsü ise step ve bozkırdır.

%35’i ormanlarla kaplı olan Bitlis, ülkemizin en yüksek ormanlarına sahiptir. Çoğu meşe ve ardıç ağaçlarından oluşan ormanlar Nemrut dağının güney yamaçlarında bulunmaktadır. Güneydoğu Toroslarının uzantısı olan ve Bitlis’i çevreleyen dağların yükseklikleri 2000 metreyi geçmektedir. Nemrut yamaçlarında bulunan 2900 metre uzunluğundaki orman ise Türkiye’deki en yüksek orman olarak yer almaktadır. İlin %30’luk kısmı mera ve çayır %20’lik kısmı ise ekime müsait alanlardan oluşmaktadır.

Bitlis’te bulunan dağlar; Süphan, Nemrut, Kırmızıtaş Tepe, Karataş Tepe ve Handağı Tepesi ve Sini Dağı’dır. İlde bulunan Süphan Dağı Türkiyenin ikinci büyük dağıdır. Volkanik bir yapıya sahip olan Nemrut Dağı ise 3050 metre yüksekliğinde üzerinde bulunan göl ile Türkiye’nin en büyük krater gölü olarak yer almaktadır. Nemrut Dağı ve Nemrut Krater Gölü Bitlis’in sahip olduğu en önemli doğal güzelliklerindendir. Birçok tarihi olaya tanıklık eden Ahlat ilçesi ise Bitlis turizminin önemli ev sahipleri arasında yer almaktadır.
İlde bulunan en önemli gölde Van Gölü’dür. 3765 km2 alanı ile Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölü’nün üçte ikisi Bitlis il sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bitlis Merkez Web Tasarım

Bitlis Merkez Web Tasarım

Bitlis ilimizin ekonomisi,

Ekonomisi tarıma dayalı olan Bitlis’te halkın %80’i tarım, hayvancılık ve ormancılıkla uğraşmaktadır. Büyük bir bölümü dağlık olan ilde tarımsal üretim yapılacak ekim alanları oldukça azdır.
Ekime müsait tarım alanlarında yetiştirilen ürünler; buğday, çavdar, arpa, darı, fasulye ve diğer baklagil çeşitleridir. Meyve ve sebze yetiştiriciliğinde gelişmiş olan Bitlis’te yetiştirilen meyve ve sebzeler ise; Antep fıstığı, elma, kiraz, vişne, badem, kayısı, armut, dut, meyan kökü, tütün, pancar ve patatestir.

İlin en önemli geçim kaynaklarından olan hayvancılıkta ise geleneksel yöntemleri devam ettiren Bitlis’te daha çok küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Bitlis ilimizde hayvancılık ile ilgili varlıklar, keçi, sığır, koyun bulunmaktadır. Bunların yanında arıcılık faaliyetleri de gerçekleştirilen Bitlis’te 40.000’e yakın kovan bulunmaktadır.
Sanayisi diğer illere göre geride kalmış olan Bitlis ilimizde sanayi alanında oto tamirciliği, teneke ve demircilik, dokuma, sigara, un, yem, et kombinası, tersane ve süt fabrikaları bulunmaktadır.

Bitlis ilimizin bu üretim ve faaliyet alanlarının her aşamasında faaliyetleri bulunan esnafımızın işini internete taşıyoruz, internet üzerindeki hedef kitleyle buluşturuyoruz.

Herşey dahil web tasarım çalışmalarımızda kullanışlı ve şık tasarımlar sunuyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait tüm hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (3 votes)