web tasarım blog

Bodrum Web Tasarım

Bodrum Web Tasarım

İnnova Web Tasarım Bodrum Web Tasarım, Bodrum HTML5 Web Tasarım, Mobil Uyumlu, Seo Uyumlu, Türkçe Yönetim Panelli Web Tasarım Hizmetleri Vermektedir.

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bugünkü konumuzda Bodrum ilçemiz. Muğla ilimizin Bodrum ilçesi… Anadolu’da ki bir şehirden çok çok daha aktif, dünyaca bilinen güzel ilçe. İlçemizin web tasarım faaliyetlerimize konu olan yönlerini, tarihi değerlerini, ekonomik değerlerini inceleyerek neden yazımıza konu olduğuna açıklık getireceğiz. Web tasarım faaliyetlerini artırmaya çalışmaktaki amacımızı bu yazımızda paylaşacağız.

Muğla Bodrum Web Tasarım
Bodrum Web Tasarım

BODRUM;

Bodrum ilçemiz, Muğla ilimizin en büyük ilçesi Bodrum. Dünyanın yedi harikasından biri olan Mousoleum Halikarnasos şehrinde 15. yüzyıldan önce inşaa edilmiştir. Bugün Mousoleum anıtının üzerindeki at ve şövalye anıt Bodrum’da olmasına rağmen bir şekilde koparılıp Londra müzesine ulaştırılmış ve bugün o müzede gösterilmektedir. Mousoleum un üzerindeki at ve şövalye diyerek takdim edilmekte hiç kimse de anıt Türkiye’de Bodrum’da dururken en önemli sembolü oraya nasıl gitti bu kısmı da ilginç tabiki, neyse konumuz doğrudan bu değil Bodrumun web tasarım çalışmaları konusu. Dolaylı olarak düşünürsek eğer milli servetimize değer katabilmek açısından bu parçalarında ülkemizde olmasını isterdik. Bunun gibi birçok tarihi değer bugün izmir ve muğla ilimizden kayıp olmuştur.

Bodrum ilçemiz, dünyanın yedi harikasından birini bünyesinde taşır. Akdeniz iklimi yaşar, yılın her günü görülmeye değer birşeyler bulabilirsiniz. Bodrum mandalini, sahili, bale festivalleri, sahili, tarımı, akdeniz iklimi, havaalanı, dünyaca ünlü koyları Bodrum’un ününe ün katmıştır. Bodrum ilçemizden dünyaca ünlü kişilerde yetişmiştir. Bodrum tatilin, güzelliğin, eğlencenin, nezaketin, zarafetin ilçesidir. Bodrum’ün güzelliklerini tanıtmak, tarımını, turizmini, koylarını, sahilini, tarihi eserlerini tüm dünyaya gösterebilmek adına Bodrum esnafımızın işini internete taşımayı teklif ediyoruz. Her daim turistlerin ziyaret ettiği bir bölge olarak Bodrum kesinlikle gezilmesi gereken yerlerden bir tanesi. Bodrum esnafımızın işini internete taşıyor daha fazla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Bodrum Web Tasarım çalışmaları kapsamında İnnova Web Tasarım olarak herşey dahil web tasarım çalışmaları yapıyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı

Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Alan Adı + Hosting Dahildir,
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar,

bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0 532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

 

5/5 - (6 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …