web tasarım blog

Burdur Merkez Web Tasarım

Burdur Merkez Web Tasarım

İnnova Web Tasarım olarak bizler Burdur merkez web tasarım hizmetleri veriyoruz. Web tasarımlarımız mobil uyumlu, orjinal veya lisanslı web tasarımlardır. Herşey dahil web tasarımlarımızla Burdur esnafımızın yüzünü güldürüyoruz ve mutlaka işlerini internet ortamına taşımalarını tavsiye ediyoruz. Burdur ilimizin ticari potansiyeli, kültür turizmi, ekonomik hareketliliği bunu gerektirdiği için daha fazla hedef kitleye ulaşmanız için işinizi internete taşıyalım istiyoruz.

Burdur Merkez Web Tasarım
Burdur Merkez Web Tasarım

Burdur Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız,

Web tasarım faaliyetlerine konu olan ticari faaliyetleri incelemeden önce dilerseniz Burdur ilimizin ekonomik, coğrafi ve kültürel yapısını kısaca inceleyelim birlikte ve size yazı içerisinde yapacağımız açıklamalarla Burdur da neden web tasarım faaliyetlerine ihtiyaç var açıklayalım.

Burdur İlimiz Akdeniz Bölgesi ’sinin iç kısmında Göller Yöresinde bölgesinde yer almaktadır. Kültürel zenginlik ve doğal güzelliklere sahip olan Burdur’un on bir adet ilçesi bulunmaktadır. Ağlasun, Yeşilova, Tefenni, Burdur Merkez, Karamanlı, Gölhisar, Çeltikçi, Çavdır, Bucak ve Altınyayla’dır. Nüfusu işletmecilerimize türlü ihtiyaçlarla iş alanları sağlayacak ve bu alanlarda rekabet ettirecek kadar geniştir.

Burdur Merkez Web Tasarım
Burdur Merkez Web Tasarım

Burdur ilimizin özellikleri ve web tasarım faaliyetlerine etkisi,

Akdeniz iklimi ve İç Anadolu Bölgesi arasında bir geçiş noktası olan, su kaynakları bakımından oldukça zengin olan ilde çok sayıda akarsu ve göl bulunmaktadır. Bu göllerin çevresinde iç turizm hakimdir. Önemli gelir kaynakları arasındadır. Göl balıkçılığı da etkindir. Göller Memleketi olarak da adı geçen ilde irili ufaklı on dört adet göl bulunmaktadır. Bunların başlıcaları; Gölhisar Gölü, Salda, Yarışlı, Karataş ve Burdur Gölü’dür. Bu göllerimizde turizm sektörüne konu olabilecek faaliyetler mevcuttur. Burdur halkı ve yakın şehirlerden gezme amaçlı gelen ziyaretçileri vardır.

Çevresi dağlarla çevrili olan ilde bulunan en yüksek dağ Kızılcadağ’dır. İlde bulunan başlıca dağlar ise; Eşeler Dağı, Söğüt Dağı, Akdağ, Kestel, Katrancık Dağları, Rahat ve Kocaş dağlarıdır. Burdur ormanlarında bulunan ağaç türleri ise karaçam, kızılçam, katran, meşe, ardıç, köknar, sedir ve akçamdır.
Ekonomisi tarıma dayalı olan Burdur’da toplam nüfusun %75’i tarımla uğraşmaktadır. Kalan %25’lik kısım ise hayvancılık, ormancılık ve balıkçılıkla uğraşmaktadır. Sanayi faaliyetlerde de hızla gelişme gösteren ilde bulunan başlıca fabrikalar; şeker fabrikası, et-balık kurumu kombinası, süt fabrikası, traktör ve önyükleyici fabrikası, gülyağı fabrikası ve çiçek fabrikası, sabun ve mum fabrikalarıdır. Bu fabrikaların sayısı oldukça yoğundur. Reklam faaliyetleri oldukça etkili ve yoğunluktadır.

Burdur ekonomisinin dayandığı bir diğer faaliyet olan hayvancılık ise koyun, sığır ve kıl keçisi üzerine yapılmaktadır. Balıkçılık, arıcılık ve tavukçuluk ise son yıllarda Burdur’da gelişen hayvancılık faaliyetleri arasındadır.
Tarım ve hayvancılık sektörüne konu olan işletmeler oldukça yoğundur.

Tarım ve hayvancılık dışında Burdur ekonomisini kalkındıran diğer faaliyetler ormancılık, madenler ve el sanatlarıdır. İl zengin maden yataklarına sahip olsa da maden işletmesi sayısı oldukça azdır. Ormanlardan ise önemli bir oranda gelir elde eden Burdur, mevcut olduğu orman potansiyeli ile Türkiye’nin imalat ve inşaat ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar. El sanatları konusunda çok çeşitli olan ilde daha çok halıcılık, dokumacılık, tabakçılık, dericilik, keçecilik ve bakırcılık üzerine yoğunlaşmıştır. Bu faaliyet zincirinin her alanında hizmet veren ticari işletmelerimizin işlerini internete taşımaları ve herşey dahil web tasarım çalışmalarımızdan faydalanmaları daha fazla kazanmaları için gereklidir.

Dilerseniz herşey dahil web tasarımlarımızın özelliklerini ve İnnova Web Tasarım’ın tüm faaliyetlerini inceleyelim.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,

-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin 0532 683 13 43 Nolu Hattımızı Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait tüm hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …