web tasarım blog

Çankaya Web Tasarım

Çankaya Web Tasarım

Çankaya web tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde web tasarım çalışmaları yapıyoruz. 2012 yılından beri Çankaya ilçesindeki konumumuzdan tüm ülkeye web tasarım hizmeti veriyoruz. Günümüzde her işletmenin en temel ihtiyacı olan web sitelerini kusursuz olarak inşaa ediyoruz. Alan adı, hosting paketi, kurumsal mail adresi, özgün web tasarımı, web sitesi yönetim panel kullanımı ve mail kurulumunu içerek teknik destek hizmetiyle birlikte sunuyoruz.

Çankaya ilçesi yerli yabancı bir çok firmanın aktif olarak hizmet verdiği bir ilçemiz. Ankara ilimizin en merkez, en aktif ilçelerinden biri olan Çankaya ilçesi göç alan, büyüyen en önemli ilçelerden bir tanesi. İlçede bir çok iş merkezi, avm, büyük ve orta ölçekli işletme vardır. Çankaya ilçesinde profesyonel olarak web tasarım, e-ticaret sitesi çalışması yaparak tüm bu iş yerlerine destek oluyoruz.

Web sitesi internetteki ofisinizdir. Bir web siteniz varsa internet ortamında kolayca görünürsünüz. Ürün, hizmet ve paylaştığınız bilgiler hızlıca insanlara ulaşır. Google arama motoru kullanıcıları sorgularında sizin sitenizi görür. Hizmet almak için, ürün satın almak için sizi ararlar. Sizi arayanların bir çoğu sizin güçlü iletişiminiz sayesinde müşteriniz olur. Bu sayede daha fazla kazanç elde edersiniz.

Çankaya web tasarım

Çankaya Web Tasarım

Web sitelerimiz teknik özellikleri bakımından çok donanımlıdır. Amaca uygun olarak web sitesi tasarımı yaparız. Güzellik sektöründe hizmet veren birinin web sitesi ile oto kiralama yapan birinin web sitesi elbette aynı olamaz. Her bir şirket için, hatta aynı sektörde hizmet veren her şirket için yeni web sitesi yaparız. Her firmanın ihtiyaçları farklıdır. Her firma tıpkı insanlar gibi kendine hastır. Bizde bu durumu iyi bildiğimiz için her firmaya özel web sitesi yaparız.

Her firmanın kendi adına ve tarzına uygun logo tasarımı yaparız. Her firmanın logosuna uygun, ürün ve hizmetlerine uygun web sitesi tasarımı yaparız. Kullandığımız fotoğraflar ve yazılar özgündür. Web sitesini yaparken sayfaların içine eklenecek yazıları sizin için özenle yazarız. Kullandığımız fotoğraflar telifsiz görsellerdir. Sizlerden yazı ve fotoğraf taleplerimizde olur. Sizin hayalinizdeki web sitesini bizim profesyonelliğimizle inşaa ederiz. En güzel web sitelerini sizin için yapıyoruz. Tek bir pakete tüm detayları ekliyoruz. Sürpriz ücret çıkarmadan web sitesi tasarımınızı yapıyoruz.

Web sitelerimiz mobil cihazlardan bakıldığında cihaza uyumludur. Masa üstü ve laptop tarzı cihazlarda da uyumlu olarak açılır. Mobil cihazlardan bakıldığında hemen ara, whatsapptan yaz gibi butonlar bulunur. Talep formu sayfası yaparak kullanıcıların ürün ve hizmetlerinizle ilgili talepte bulunmasını sağlarız. Bu talepler mailinize otomatik olarak düşer. Geri arayıp detaylı görüşebilirsiniz. Web sitelerimiz kullanışlı olduğu kadar, aynı zamanda şık görünür.

Web tasarım detayları,

➡️ Türkçe yönetim paneli vardır, kolay kullanım sağlar.

➡️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği bulunmaktadır.

➡️ Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

➡️ Mobil uyumludur.

➡️ SEO uyumludur.

➡️ HTML5’tir W3C uluslararası standartlarına uygundur.

➡️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 Yıl boyunca devam eder.

➡️ Canlı destek sistemi vardır, web site chat özelliğiyle müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

➡️ Hemen ara butonu vardır. Bu sayede mobil cihazlardan giriş yapan müşteriniz numaranızı not almak için uğraşmadan hemen sizi arayabilir.

➡️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.

➡️ Size ve ekibinize kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

➡️ İşletmenizin kullanımlarına uygun geliştirmelere açıktır ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek yazılımlar yapılabiliriz.

➡️ Sipariş formu özelliği vardır.

➡️ Talep formu özelliği vardır.

➡️ Harita konumuz eklenmektedir.

➡️ Web Tasarım alt yapımızın otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5/5 - (4 votes)

Hakkında webtasarimci

Ayrıca Kontrol Edin

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri

Web tasarım örnekleri Web tasarım örnekleri web tasarım yaptırmayı düşündüğümüz zaman görmek istediğimiz şablonlardır. Firmalardan …