Çorum Merkez Web Tasarım

Çorum Merkez Web Tasarım, İnnova Reklam Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çorum ilimizde profesyonel web tasarım, e-ticaret sitesi, grafik tasarım çalışmaları, internet reklam hizmetleri veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla işletmelerimizin internetteki ofisi olan harika web siteleri ortaya çıkarıyoruz. Günümüz teknolojisinde bir web sitesi işletme için olmazsa olmazdır. Birde bu web sitesi internet ortamındaki potansiyel müşterileri sitemize getirip telefonla bizi aramalarını sağlıyorsa işte bu mükemmel bir şey. Bir işletme için gece gündüz çalışan bir pazarlamacının bulunduğunu düşünün. Bu çok güzel olmaz mıydı? İşte İnnova Web Tasarım Ajansı yaptığı komple çalışmalarla sizlere bunu sağlıyor. Daha detaylı bilgi almak için dilerseniz bu numaradan bizleri arayın.

İnnova Web Tasarım 0532 683 1343

Çorum Merkez Web Tasarım Çalışmalarımız

Çorum ilimiz tarihin eski devirlerinden bu yana insanoğluna mekan olmuş bir şehrimiz. Köklü bir tarihi var. Tarihin izlerini höyükleriyle, hititler medeniyetinden kalan ören yerleriyle hala üzerinde taşıyor. Bu durum ilimizin turist almasını sağlıyor. Çorum ilimiz aynı zamanda topraktan yapılmış mutfak eşyaları, leblebisi ile meşhur bir ilimiz. Kendine has bu özelliklerin yanında birde insan ihtiyaçlarından doğan bir çok işletme bu ilimizde hizmet veriyor. Biz İnnova Web Tasarım Ajansı olarak işletmenin kendine has değerlerini, geleceğe bakış açısını, hedef pazarını ve hayallerini de dinleyerek günümüz teknolojisine en uygun tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

Yaptığımız web tasarımlarında sitenin mobil uyumlu olması, SEO uyumlu olması, Türkçe yönetim panelli olması olmazsa olmazımız. Bugün hala yönetim panelsiz, mobil uyumsuz web siteleri ucuz web site formunda satılıyor. Bu bir işletme için günümüz teknolojisinde parayı çöpe atmak demek. Sadece o siteye verdiğiniz parayı çöpe atmıyorsunuz. Aynı zamanda o sitenin size kazandıracağı potansiyel müşterilerin size kazandıracağı paraları da. Bu çok ciddi çok önemli bir konu. İnnova Web Tasarım Ajansı olarak bizler Çorum ilimizdeki işletmelerimize profesyonel web siteleri yapıyoruz. Arzu eden bu iş için bütçe ayıran firmalarımaz SEO çalışması dediğimiz Google arama motorunda yayınlanma çalışmasını da yapıyoruz. Bu sayede işletmeler kendiliğinden gelen müşteriler sayesinde işlerini büyütüyorlar. Bu çalışmalar sayesinde bulunduğunuz şehirden başka şehirlere ve bölgenize hizmet verebilecek hale geliyorsunuz. Web tasarım çalışmalarımızı ve paketimizin içeriğini detaylı bir şekilde aşağıda açıkladık. Web tasarım çalışmalarımız herşey dahil olarak yapılır ve web tasarım sürecinde ve sonrasında ihtiyacınız olan kurumsal e-mail adresleri, alan adı ve hosting paketleri de fiyata dahil olarak verilir.

Her şey Dahil Web Tasarım Paketimizin Detayları

✔️ Türkçe yönetim panellidir.
✔️ Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği vardır.
✔️ İlk yıl hosting dahildir.
✔️ İlk yıl alan adı ücreti dahildir. (alan adı olmayan firmalarımız için)
✔️ Mobil uyumludur. (Cep telefonu, tablet, laptop, masa üstü bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde açılır.)
✔️ Seo uyumludur. (Google aramalarında kolayca görüntülenmenizi destekleyen bir alt yapısı vardır.)
✔️ HTML5’tir W3C uluslararası web tasarım standartlarına uygundur.
✔️ Kurumsal mail adresleri ücretsizdir. 5 Adet (info@, [email protected] şeklinde)
✔️ Teknik destek hizmetimiz telefonla ve uzaktan bağlantı yöntemiyle 1 yıl boyunca devam eder.

✔️ Canlı destek sistemi vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
✔️ Hemen ara butonuyla müşterileriniz mobilden bir tıkla sizleri ararlar.
✔️ Orijinal grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
✔️Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, Bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
✔️ Adres değişiklikleri vb durumlarda bizi arayıp yeni adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ücretsiz olarak güncelleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
✔️ Web tasarım sözleşmesi yapıyoruz, sözleşme sayesinde web sitenizin ve web tasarım sürecini güvenceye alıyoruz.

Mobil gsm numaramız 0532 683 13 43

Facebook Sayfamız

İnstagram Sayfamız

Web Tasarım Sayfamız

İletişim Sayfamız

5.0
5/5 - (2 votes)